Нещо благотворително

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
dal

Re: нещо благотворително

Мнение от dal »

направете както ще е добре , всеки ще си избира как и какво и за кого...
:daaa:
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Нещо благотворително

Мнение от ravik »

Как предлагате да го организираме? В смисъл конструктивни организационни предложения искам. :daaa:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Нещо благотворително

Мнение от vodo-leika »

Ами да направим отделна секция " благотворително" или с някакъв друг надслов. Нека се предложат няколко каузи, които, ако е възможно да стоят заковани като важна тема - със сметките и тнт. Аз например предложих за Мима, предложете и вие някоя друга кауза, за да може всеки да избере това, което му е присърце - дом за сираци, отделни нуждаещи се, някаква организация, която да подпомогнем. Можем да започнем с една тема, в която да се поставят предложения за кузите например? :hmmm:
После отдолу си вървят отделните теми - всеки си предлага това, което му е в повече и търгът си върви. Аз лично така го виждам.
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Нещо благотворително

Мнение от zmei4o »

ам има тема за благотворителните и мен предложението ми е като свърши търга цялата тема да се мести в приключилите благотворителност :D
за по прегледно :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Нещо благотворително

Мнение от ravik »

zmei4o написа:ам има тема за благотворителните и мен предложението ми е като свърши търга цялата тема да се мести в приключилите благотворителност :D
за по прегледно :D
Не разбрах - дай пак, ама по-бавно обяснявай. ;)
Ако имаш предвид, като приключи един търг, съответният търг да се мести в секцията за съответната кампания, това го правя, но обикновено изчаквам потвърждение за получената сума първо. Така успявам да следя дали всички суми са преведени. Т.е. в отворените търгове стоят теми, по които растението може да е продадено, но понеже липсва превод, все още я държа там. Това ли беше предложението ти или нещо различно? :dovolen:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Нещо благотворително

Мнение от zmei4o »

като приключи дадения търг направо го местиш в "Затворени търгове и кампании"
така няма да се наслагват тез дето са купени и да седят в темите 'Благотворителни кампании и търгове', а вече ще са в "Затворени търгове и кампании" ;)
cut и paste :lol:
така ще остават само актуалните търгове и ще ни напомнят да сме по-благотворителни :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Нещо благотворително

Мнение от Moria »

Ми тя точно това прави бе змейчо. А търга реално се смята за приключен с "финализиране " на сделката :mrgreen: , демек плащането и изпращането на растението. Равик ти го е обяснила. :daaa:
Изображение
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Нещо благотворително

Мнение от ravik »

Мдам, точно. :nod: Не местя само тези, по които се очаква превод. Иначе ще им изгубя дирите. :oops:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”