Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Изображение
Аватар
evita
Кафе машина
Мнения: 3312
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20

Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от evita »

Беше много труден избор,мили мои!При толкова много снимки,всички много хубави,много.
Тааа ето моя изобр за снимка на седмицата-
Изображение
но в галерията на форума не пише чия е снимката,бързо да си признава собственика :nod:
И за да е пълно удоволствието Ви предлагам гледайки тази снимка ,да послушаме и малко музика-
http://www.youtube.com/watch?v=GUKRBeG- ... re=related
И сега с две думи за Клематисите-
Многогодишно растение,обича слънчевите места.Някои сортова цъфтятт от май до юни,други от юни до есента.
Важно е когато се сади клематис ,корените да останат на сянка.Може в основата на растението да се засади-невен,тагетис абе всякакви летни китки :nod:
ПП.За повече подробности погледнете в темата за клематисите .
Предавам щафетата на bouquet !
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от Blue sky »

няма да бъда прекалено скромна и ще си призная, че наистина ми е много приятно моя снимка отново да е отличена :ieeee:
Еви, благодаря ти :tzeluvka: :gush:
това е снимка на клематис Мулти Блу в градината на брат ми :nod: непрекъснато имаме пререкания трябва или не, клематисите да се режат, аз твърдя че нищо не разбира и т.н., той е непреклонен :mrgreen: обаче, като цъфне тази красота с милион и един цвята, и като си погледна после моите и имам чувството че съм на светлинни години назад :evil:
обаче, поради липсата на резитба, цъфти еднократно :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от DarinaN »

след толкова рози , най - после един клематис :daaa:
и то при положение, че тук единици са тези , който не харесват клематис
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
denitsavm

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от denitsavm »

Страхотна снимка, страхотна музика! Браво Еви :daaa: Цял спектакъл, много приятно! Блу, за пореден път се възхищаваме на твоя снимка - има за какво :nod:
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от Виола »

Прекрасна снимка! :tzvetentze: Еви, страхотен избор! :daaa: Блу, много си добра във фотографирането! :D :tzvetentze:
elena kirilova

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от elena kirilova »

Ей ,че красота!!!!
Браво на Блу.Поздравления!!!
Страхотен клематис
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от vodo-leika »

Еви, чудесна снимка, чудесна музика, чудесен избор, чудесно направи утрото ми! Благодаря! :tzeluvka: :tzvetentze:
А на Блу - голямо бразо за фотографските умения и поглед! :sclap: Летвата, драми ми цветари, се вдига все по нависоко и все по нависоко! :mrgreen:
Пак да кажа - много ми харесва тази игра! :liubov2:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от lila »

Снимката е ТРЕПАЧ просто. Съфорумеца, чиято е, не пожела да му се напише името в галерията. Еви, поздравления - чудесен избор, великолепен музикален фон :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31873
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1217 пъти
Получил благодарност: 3075 пъти

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от Мария Николова »

Като видя такава хубава снимка, първо си казвам "Бре, каква хубава снимка съм направила! Най-хубавата ми до сега! :ieeemyzh: "
Като видя така красиво нацъфтял клематис, първо си казвам "Бре, че ми е красив този клематис! :ieeee: "

Но проверката в галерията показа, че "най-хубавата ми", не е моя снимка, макар да е в една серия снимки между две части от моите. ;) И прекрасния клематис не е мой. (Не дадох на Лила моя клематис, защото мислех, че в галерията показваме само различни сортове - да не повтарям Мулти Блу, като го има.)
Браво за избора на един от най-красивите сортове клематиси, Еви! Благодаря ти и за Григ с прекрасните снимки!
Браво на Блу за снимката - хубава, сякаш аз съм я правила! :stongue: :lol: :gush: :tzvetentze:
Все повече харесвам тази игра! :liubov2: :daaa:

Букетче, пожелавам ти успех! :stiskam:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Снимка на седмицата- 27. 09. -03.10

Мнение от Titi »

Еви, избора ти е прекрасен. Блу, то бива човек все да е на първа страница на форума, бива, ама на теб ти става навик вече :D :tzvetentze:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Снимка на седмицата”