довечера сме на танци !

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
dal

довечера сме на танци !

Мнение от dal »

довечера ще влача милото на танци /то е два метра 115 кг/ , сефте , на латино , два пъти в седмицата по един час :lol:
Той е добър танцьор и недървен , иначе. Трезвен рядко танцува , но по купони пък рядко сяда .Има чувство за ритъм ,слабо му е развита половината дето да може да пее и да сади зюмбюли !
И сега му са обадих да го подсетя , да не забрави -ама защо изрева на умряло тоо човек бе , интересно на другите две двойки мъжете реагираха по същия начин :hmmm: :mrgreen:

еми не мога да ги разбера тия мъже ! :lol:
Споделете опит , коя кога как , успявалали е и за колко време и т.н. дайте жокер за залъгалки

айдеее пущай колоните

http://www.youtube.com/watch?v=uMQg5-jO ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=0ibLJz1HD2Y
Последно промяна от dal на Авг 23, '10, 13:08, променено общо 2 пъти.
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: довечера сме на танци !

Мнение от paju4eto_Ligla »

:twisted: :lol: А-аа, ако някой му е намерил цаката, и аз чакам за идеи и съвети! Дал, ти поне си го навила :lol:
ПП Как се преодолява отговор "А, не, мерси - краката ще ми трябват за футбол"? :hmmm: :ufff:
dal

Re: довечера сме на танци !

Мнение от dal »

вика аз вечер съм си в къщи , нарекох го мързелив начм какъв и той каза че аз съм единствената жена дето наричам идиот мъжа си че иска вечер в къщи , от там му казах че проваля спортната кариера на единия от другите мъже като талант и танцьор / и онзи неще да ходи! :lol: / и т.н. лакърдии и не знам до къде ще я докараме....
за сега каза че ще ни закара :shock:
ми мамка му , трябва да го намъкнем в залата
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: довечера сме на танци !

Мнение от paju4eto_Ligla »

:evil: Що ли ми звучи познато :lol: :hmmm:
dal

Re: довечера сме на танци !

Мнение от dal »

:twisted:
мъжът трябва да бъде търмозен , иначе заблатяват! :lol: :hihihi:
притеснява ме, че никой не се включва със съвети

то стана като онзи виц ,дето борецът си купил куче птичар за много пари , и след три дена отишъл за друго -продавачът се позачудил , продал му второ , след още три дни иде пак борчето и вика : НЕ ЛОВИ ПТИЦИ , ЗА КАКВО ТИ ДАДОХ ТОЛКОВА ПАРИ?! :hmmm: :twisted:
Продавачът започнал : АМА МОЛЯ ВИ СЕ ГОСПОДИНЕ , КАК ТОВА Е СПЕЦ ПОРОДА ОБУЧЕНО С ДОКАЗАН ПРОИЗХОД СА ЖИВОТНИТЕ , НЕДЕЙТЕ ТАКА....
Па борецът се почесъл и рекъл :...".Па може и аз ниско да го хвърлям?! :hmmm:"

:mrgreen:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: довечера сме на танци !

Мнение от lila »

:lol: :lol: :lol:
Слушай, жено, не тормози човека :D имай милост :D цял ден търчи и се трепе - да убие динозавър, да го дотътрузи у дома ... и други ей такива три работи :nod:
Пожалете българския мъж :nod: вземете си платен латино-инструктор :nod:
Нашичкия или ще те ритне по пищялката без да иска, или ще ти направи шест пръста на десия крак :twisted:
:hihihi: :hihihi: :hihihi:
Е
dal

Re: довечера сме на танци !

Мнение от dal »

lila написа::lol: :lol: :lol:
Слушай, жено, не тормози човека :D имай милост :D цял ден търчи и се трепе - да убие динозавър, да го дотътрузи у дома ... и други ей такива три работи :nod:
Пожалете българския мъж :nod: вземете си платен латино-инструктор :nod:
Нашичкия или ще те ритне по пищялката без да иска, или ще ти направи шест пръста на десия крак :twisted:
:hihihi: :hihihi: :hihihi:
Е

еми Лил , ще взема латино инструктор , ше ми се гелоса като арабски дюнерджия или латино американски сводник , ще вземе ми се осуква , ще го употребя не по предназначение и после ще идва да вие под прозорците на къщата за още :mrgreen: , и ще се издъни калимерата...и само беля на главата :hmmm: :lol:
аз обичам да танцувам , но няма как да влача постоянно инструктура с мен!

/в превод : ако го опъна -нема му са вика инструктор , а друго-жартиер , например?/ :mrgreen:
Последно промяна от dal на Авг 23, '10, 13:54, променено общо 1 път.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: довечера сме на танци !

Мнение от lila »

В мукавен куфар от старите ще се сгъне :nod: Верно жилави са ама ...
Един куфар какво е :nod: за рахатлъка на дома :mrgreen:
какъв негър видях онзи ден пред Плиска ААААААААААААА скулптура жива
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: довечера сме на танци !

Мнение от Blue sky »

Дал, ти си нашата пътеводна звезда - казвай после успя ли го намъкнеш в залата :lol: аз съвети не мога да давам, моят, ни пиян, ни трезвен, ни никак не мога го закарам на танци :evil: :twisted:
Успея ли, значи е мнооооооооого гузен и големи ядове ще бере, няма му е до танци тогава :lol: :lol: :lol:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: довечера сме на танци !

Мнение от bouquet »

:lol: :lol: :lol: Много моля, ако се състоят танците да се документират с клипче :angelche:
Съчувствам му на човека. Като ви се танцува бягайте по телевизиите и без това във всяка има танцувално шоу, благородни каузи, сълзи, че и пари :D
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”