Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8563
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 942 пъти
Получил благодарност: 713 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Аз пък съм решила през идната година да обърна внимание предимно на себе си.
Как ще се случват нещата със бъдещия абитуриент,матури,после кандидат студентски изпити,пак ще падне търчане,пари,разходи.Все хубави неща предстоят.Но освен ,че направих план за градината,приблизително някакъв ,направих план и за себе си. :angel2:
Мераклисала съм се да се докарам до такъв вид,като Адриана Лима или следващата след нея. :lol: И непременно ще си купя това червеното комплектче,много ми хареса.За целта също и ще се отслабва,за да мога да влезна във него и да добия този вид. :lol:
После реших и аз да си направя страница във фейса.Ще пропуша ,пропия.Ще се запиша на танци и ще тръгна на фитнес.Ще спортувам всеки ден и ще тичам.Ще си обменя изцяло гардероба.Ми друго не се сещам,но мисля,че и това ще е достатъчно :lol: Всичко това ще е във чест на бъдещата ми 50 годишнина :hihihi:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7785
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2649 пъти
Получил благодарност: 1494 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Aз пък попаднах на това
https://www.vesti.bg/lyubopitno/bylgari ... ie-6098306
Гео, Травис Фимел е сладур, но не го сменям за Момоа :daaa:
Агенте, този Байрон много нежен бе :hihihi:
Шами, добре си го намислила. Сега остава и да го осъществиш. Слагай снимки стъпка по стъпка за да виждаме етапите на промяна :stiskam:
Еличе, браво. Хареса ми промяната, ма как да се забърша на дядо Коледа с муцуната ( с мойто мръсно подсъзнание :hihihi: ). Някой да преведе какво пише, че съм на Вие с езика :lol:
Сипвам
Изображение

Да хвърля и едно дръвце, Еличето да не студува докато наглася бара
Изображение

Нося и малко играчки за украсата
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Shami написа: Дек 18, '19, 17:36 ... реших и аз да си направя страница във фейса.... също и ще се отслабва ... Ще пропуша ,пропия.Ще се запиша на танци и ще тръгна на фитнес.Ще спортувам всеки ден и ще тичам.Ще си обменя изцяло гардероба.Ми друго не се сещам,но мисля,че и това ще е достатъчно :lol: Всичко това ще е във чест на бъдещата ми 50 годишнина :hihihi:
Не знам чия задача е по-лесна, Шами. Моята програма максимум е да кача барем три кила, да спра да пуша и да пия, да си седна на задника, да не вилнея по цели нощи по клубовете, да не търча постоянно, да спра да купувам дрехи, че три гардероба вече не ги побират... И друго не се сещам. Вкичко това ще е във чест на бъдещата ми 50-годишнина. :angelche: Така че в творческите ни планове съвпада само това, че ще си правим страница във фейса - ти за сефте, аз - по принуда.

А сега ме чака нещо трепетно: отивам до Еконт да си взема наградата, спечелена във викторината на Мери Новозагорска "Какво знаем за алкохола?" :ieeemyzh:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8563
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 942 пъти
Получил благодарност: 713 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Знаеш ли Пепеляшче,точно това си мислех,но снимки няма как :lol:
Ще има промени :stiskam:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8563
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 942 пъти
Получил благодарност: 713 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Миленка, как ще качваш три кила :shock: ,защо ще ги качваш :hmmm:
Алкохола и цигарите ще ги почвам по принуда,за клубове няма да имам време,ама то танците ще са нещо подобно :lol:
За гардероба не знам,нови дрешки винаги си трябват,ето,ще качваш килограми,ще ти трябват пак нови тоалети,за по-пълни дами :lol:
За фейса странно съвпадение,за годишнината също :lol:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Ехааа, егати кефа - винце и каминка, само една кавърма ни липсва.
Пепеляш, ти толкоз красиви играчки донесе, но аз май се унесох с тая тоалетна хартия и окепезих елхата, м :ufff:

Изображение

Що така аз нямам никакви творчески планове за 2020? Ще чакам да порасна, пък тогава.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Вече редовно ще участвам на Мери във викторините. Нали се разиграваха две чаши ОТ марково питие, а не СЪС марково питие? Спечелих си честно и почтено. И отивам да си взема наградата. Девойката в Еконт ме пита какво общо взето съдържа пратката, че да я търси, аз отвръщам: чаши, може да пише "чупливо". Тя порови, порови и вика: "Да, ама имате 6 кг хранителни продукти". :shock: Кви хранителни продукти, бе? Да няма грешка? :shock: Няма, казва, и ми връчва един грамадански кашон. Едва го довлякох до нас. Сега ще опиша съдържанието му детайлно, за да разберете, че не съм аз най-лудата в този форум, както често ме набеждавате, и че има недостигнати върхове, към които само мога да драпам.
- един брой кутия с марково уиски в копмпект с въпросните чаши.
- още два броя чаши за уиски
- плюс чаша за ракия
- пакет кашу
- кутия катък
- кутия прясно сирене
- два броя кутии шоколадови бонбони
- овче кисело мляко
- свещи за 2020 година
- пет броя дискове с класическа музика
- два броя игри на късмета "Коледен бонус".

Това Мерката разбира под "две чаши". :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Благодаря ти, скъпа кукундрилке! Само мога да се надявам на това, което ми каза по телефона: "Да живея с утехата, че като стана на твоите години ще съм още по-луда".
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Shami написа: Дек 18, '19, 18:08 Миленка, как ще качваш три кила :shock: ,защо ще ги качваш :hmmm:
Защото станах 53 кила, затова. А съм висока 168 см. Обикновено поддържам тегло - лятото 55 кг, зимата - 57 кг, два от които отгърмяват още при първата работа в градината. Тази зима от ядове взех та отслабнах, вместо да се угоя. Напролет кой ще копа, а? Започвам угоителната дието още от тази вечер на Мери с деликатесите, тя сигурно ме е видяла на купона на форума, че съм залиняла и се е погрижила, милата. :gush: :tzvetentze:
Petya_
Кафевар/ка/
Мнения: 748
Регистриран на: Фев 9, '16, 14:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 64 пъти
Получил благодарност: 127 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Petya_ »

Като стана дума за мъже...та с колежките я разровихме тази тема преди половин година и фаворита е Дейвид Ганди:

Изображение


Изображение


Изображение

А иначе лично аз намирам за привлекателен Марат Сафин:


Изображение


Изображение

Изображение

:angelche:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31802
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1169 пъти
Получил благодарност: 2865 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа: Дек 18, '19, 19:38
Shami написа: Дек 18, '19, 18:08 Миленка, как ще качваш три кила :shock: ,защо ще ги качваш :hmmm:
Защото станах 53 кила, затова. А съм висока 168 см.
Пък аз съм 67.700 при почти 161 см.
Днес срещам един приятел и горкият ми се оплака:
- Тъй ще си умра гладен и дебел...
Всеки ден се разхождам и пак една хапка да хапна, две хапки ми се лепят... :cry:
Радвам ти се, Агенте, че нищо не ти се лепи и давай, нагъвай! :lol: :lol: :lol:

И да, като станеш на моите години, ще си толкова луда, че ще ти гълтам праха. :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”