Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Ехааа, егати кефа - винце и каминка, само една кавърма ни липсва.
Пепеляш, ти толкоз красиви играчки донесе, но аз май се унесох с тая тоалетна хартия и окепезих елхата, м :ufff:

Изображение

Що така аз нямам никакви творчески планове за 2020? Ще чакам да порасна, пък тогава.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Вече редовно ще участвам на Мери във викторините. Нали се разиграваха две чаши ОТ марково питие, а не СЪС марково питие? Спечелих си честно и почтено. И отивам да си взема наградата. Девойката в Еконт ме пита какво общо взето съдържа пратката, че да я търси, аз отвръщам: чаши, може да пише "чупливо". Тя порови, порови и вика: "Да, ама имате 6 кг хранителни продукти". :shock: Кви хранителни продукти, бе? Да няма грешка? :shock: Няма, казва, и ми връчва един грамадански кашон. Едва го довлякох до нас. Сега ще опиша съдържанието му детайлно, за да разберете, че не съм аз най-лудата в този форум, както често ме набеждавате, и че има недостигнати върхове, към които само мога да драпам.
- един брой кутия с марково уиски в копмпект с въпросните чаши.
- още два броя чаши за уиски
- плюс чаша за ракия
- пакет кашу
- кутия катък
- кутия прясно сирене
- два броя кутии шоколадови бонбони
- овче кисело мляко
- свещи за 2020 година
- пет броя дискове с класическа музика
- два броя игри на късмета "Коледен бонус".

Това Мерката разбира под "две чаши". :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Благодаря ти, скъпа кукундрилке! Само мога да се надявам на това, което ми каза по телефона: "Да живея с утехата, че като стана на твоите години ще съм още по-луда".
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Shami написа: Дек 18, '19, 18:08 Миленка, как ще качваш три кила :shock: ,защо ще ги качваш :hmmm:
Защото станах 53 кила, затова. А съм висока 168 см. Обикновено поддържам тегло - лятото 55 кг, зимата - 57 кг, два от които отгърмяват още при първата работа в градината. Тази зима от ядове взех та отслабнах, вместо да се угоя. Напролет кой ще копа, а? Започвам угоителната дието още от тази вечер на Мери с деликатесите, тя сигурно ме е видяла на купона на форума, че съм залиняла и се е погрижила, милата. :gush: :tzvetentze:
Petya_
Кафевар/ка/
Мнения: 750
Регистриран на: Фев 9, '16, 14:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 70 пъти
Получил благодарност: 142 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Petya_ »

Като стана дума за мъже...та с колежките я разровихме тази тема преди половин година и фаворита е Дейвид Ганди:

Изображение


Изображение


Изображение

А иначе лично аз намирам за привлекателен Марат Сафин:


Изображение


Изображение

Изображение

:angelche:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31867
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1215 пъти
Получил благодарност: 3063 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Мария Николова »

milena02 написа: Дек 18, '19, 19:38
Shami написа: Дек 18, '19, 18:08 Миленка, как ще качваш три кила :shock: ,защо ще ги качваш :hmmm:
Защото станах 53 кила, затова. А съм висока 168 см.
Пък аз съм 67.700 при почти 161 см.
Днес срещам един приятел и горкият ми се оплака:
- Тъй ще си умра гладен и дебел...
Всеки ден се разхождам и пак една хапка да хапна, две хапки ми се лепят... :cry:
Радвам ти се, Агенте, че нищо не ти се лепи и давай, нагъвай! :lol: :lol: :lol:

И да, като станеш на моите години, ще си толкова луда, че ще ти гълтам праха. :srofl: :srofl: :srofl:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8592
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 972 пъти
Получил благодарност: 766 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Добре де,аз що не отслабвам като работя във градината?Е вярно е,че и притичвам от време на време до хладилника,ама това е за да влея свежи сили. :lol: Ще си лепна една снимка на Адриана на хладилника и като ида да го отварям ,ще страдам от нечиста съвест,може и да хване дикиш.Само дето и ММ ще я зяпа и при него може да има обратен ефект. :lol:
Милия,от тия нощни кафета спря и да пие и да яде.Прибира се като утрепан,не дири нищо ни за ядене,ни за пиене. :lol:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7433
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 876 пъти
Получил благодарност: 1698 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от ljuboznatelna »

Не им искам бирманските екскурзии и без пари. Предполагам, че за туристите е по-лъскавко и екзотично. Истината е , че в Мианмар има ужасно много бедност и насилие. От армията се извършва прочистване на западните райони от рохинджите. Зверски картини виждам, направо ми се гади. В страната има военен режим , смес от социализъм, будизъм и нумерология. Виждам примитивизъм, мръсотия и много насилие. Има го обилно и в шегобийските им клипчета. Отделно, че те са на ниво детска градина. А тези, внушаващи добро, са тип Боливуд.
Хората вярват, че за рака има антибиотици. Добре, че не съм се зачела повече.

Най-сетне попаднах на учителка. И клип за предсказания на Ванга. За Бирма, стествено.
"Девет страхотни събития пред това, което са предвидили Бербаните
80% от нейните прогнози се сбъдват."
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Миленко ,ей сега събра завистта най-малко на половин форум. ;) Че кой не си мечтае да яде и да не пълнее! Дерзай ,щото има хора като мен - и да съм болна ,пак съм гладна. :lol:

По край моят вече пораснал тийн и аз се увлякох по аниме жанра. Някои от аниметата са с изключително красив рисунък и откривам определен тип естетика, на която отговарят и корейските актьори.
Аниме герои -
Изображение
Изображение
Този тип манга естетика ,явно ,се харесва предимно на по-младите. Определено са красиви ,но твърде фини и не мъжествени за моя вкус. :dovolen:
Изображение
Изображение
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3888
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 61 пъти
Получил благодарност: 290 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Албена написа: Дек 19, '19, 09:13 Миленко ,ей сега събра завистта най-малко на половин форум. ;) Че кой не си мечтае да яде и да не пълнее! Дерзай ,щото има хора като мен - и да съм болна ,пак съм гладна. :lol:

Питане в популярен женски форум:
- Приятелки, помагайте. Спешно трябва да кача два килограма, а не мога. Плюскам като прасе. Хляб, шоколад, Нищо. Какво да правя?
Двеста четирсет и осем еднакви отговора:
- Умри, кучко!!!!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8592
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 972 пъти
Получил благодарност: 766 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Минала съм и през такава фаза плюс анемия,когато трябва да качваш,наложително за собственото ти здраве.Имаше и диета за напълняване :lol:
Обаче,колкото и да опитвах да се тъпча със какво ли не,просто не можех.Когато ти се предлага абсолютно всичко на пазара и сергията със лакомства е отворена пред тебе,изведнъж нямаш никакво желание да хапнеш нищо,ама грам нищо.Гледаш околните как се хранят и им се чудиш ,завиждаш им даже,че качват килограми.Да,невероятно ви звучи,но тогава си мечтаех да съм пълничка,не много,но прилично.
И сега след години мечтата взе,че ми се сбъдна :lol: И точно като Албенка и да съм болна ,пак съм гладна.
Спирането на цигарите изигра решаваща роля,за нула време качих доста ,но такъв апетит ми се отвори,че сега не мога да се спра.
Сега съжалявам,че ги спрях напълно можеше да ги намаля ,а не от раз да ги спра.
Ето сега пак невероятно ще звучи ,но по повод големия процент наследственност на Паркинсона и то точно предадено от бащата,а баща ми е точно със такова заболяване,се предлага като алтернатива алкохол и цигари.Съдържали точно такова вещество дето помагало на организма,спрямо тази болест.Казват,че пушач и алкохолик болни от паркинсон нямало.Не знам дали не е късно вече и ме е яд на мене си,защо спрях цигарите поне.Такава борба беше.Сега след нова година мисля да ги почвам ,поне по две на ден.А хич не ми се пуши,само понякога нощем сънувам,че пуша.Пак казвам,че отстрани невероятно звучи,но на самият ми баща лекарите му казваха да опитва и този вариант,а той отказа и до сега се смее.Ама почна да ме кара да му купувам по малко ракийка и започна да пие по няколко глътки.
Често отровата за едни е лекарство за други :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”