Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Shami написа: Юни 6, '20, 10:00 Ох :lol: ,все едно гледам себе си :daaa: Същата съм :daaa: :daaa: и същото това го правя и аз :lol:
:lol: :lol: :lol: Шамииии... срам ме е да си призная, но и аз често ги върша такива. Лалето обаче, за да се предпази от злото, се е научил само като ме види да започне рецитацията. Скороговорката е: "прекрасна си, съвършена си, неземно карсива си, умна си, всички мъже ми завиждат". Това така го е смлял като изказ, че звучи като "прекрасъвършенаумвсимъжзавижжж". :lol:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Изображение

Това е небето над наше село привечер!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8572
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 952 пъти
Получил благодарност: 724 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

milena02 написа: Юни 6, '20, 13:51
Shami написа: Юни 6, '20, 09:08 Само да кажа,че забелязвам и моя ММ да заглежда какво толкова пиша тук.
Как се казва? Иначе по задочното ти описание мисля, че става дума за Тартарен Тарасконски. Под това ли име да го включа в хвалебствената сводка, в която ежедневно величаем гениите Шефа, Алексей Кирилович и Лалето, за да побиват колците (на доматито) по-изкусно, или в ума ти джентълменът присъства под друго име?
В моя ум,ММ изобщо не трябва да фигурира тук. :daaa: Цветя не го вълнуват,нито са му слабост.
Има си други форуми за риби,лов и коли. :daaa: Аз пък там не влизам,не ме вълнуват и не ми е интересно.
Просто поглежда тук докато пиша нещо,но едва ли ще се зарови да издирва къде и какво :lol: Не мисля,че е такъв и няма да му се и занимава с цветарски разговори :daaa:Но,все пак,нищо не се знае :lol:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8572
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 952 пъти
Получил благодарност: 724 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

milena02 написа: Юни 6, '20, 14:11
:lol: "прекрасъвършенаумвсимъжзавижжж". :lol:
:lol: :lol: :lol: Няма нищо срамно :daaa:
То ,моя е свикнал вече и изобщо не му прави впечатление какво правя,гледа ме само и си мълчи,за да не се налага да влиза в обяснения.Даже се прави и че не ме забелязва :lol: Нахитрял е :lol:

А снимката е много хубава :daaa: ,с такива малки облачета,как е възможно даже,прекрасни са :daaa:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Не мога да разбера как нормален човек може да иска да живее в град. Всичките ми приятели си купиха къщи на село. Някои даже си продадоха апартаментите в София, за да ги заменят с имот извън столицата. Имам един другар - Степан Поляков. Той е режисьор на документални филми и дълги години обикаляше целия свят с една камера и снимаше там, където кракът на бял човек не е стъпил, в някакви джунгли, сред диви племена, в страни от четвъртия свят в гражданска война, лежа в някакъв арест в Куба и така нататък и си продаваше филмите на National Geographic, CNN и други такива канали. По едно време даже си беше довел жена от Гана, която обаче беше много плашлива и дива и не устиска и избяга. Та! Един път срещам Стьопата и той вика: "Миленски, няма да повярваш какво направих! Взех от последния си филм едни кинти и с тях вместо, както винаги, да ида в първото бюро за самолетни билети, отидох в една агенция за недвижими имоти и си купих къща близо до Подбалканския път!" И от там насетне Степан стана друг човек. Направи си градина. Ожени се за наше си момиче, българка, дете си имат, гледат си дома, гостуваме си, сега съм им пикирала даже 10 корена домати от сорта на баба ми и изобщо настъпи пълен мир. Сега снима документални филми, посветени на българската история и традиции. В София ходи само по работа и един път обядвахме заедно и той вика: "Само като пресека Околовръстното и ми се обръщат червата! И гледам някак колкото се може по-бързо да приключа със задачите, че да си се прибера на теферич".
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

milena02 написа: Юни 6, '20, 17:12 Не мога да разбера как нормален човек може да иска да живее в град.......
"Само като пресека Околовръстното и ми се обръщат червата! И гледам някак колкото се може по-бързо да приключа със задачите, че да си се прибера на теферич".
Ох, аз също съм така. Любимото ми място в столицата е на изхода - табелата Владая. Избягах преди 22 години от София, но вече тук в градчето ми се повръща. Едва издържам зимно време в апартамента. Аз затуй влизам сега в бара, да си изплача мъката. Изгониха ни тази вечер от вилата! Събират се 14 малоумни тийнейджъри да празнуват рождения ден на малкия.
Значи, ако ми оберат розите и се изпободат, хич не ми дреме, обаче, ако някой повърне, падне или се изпикае в пенисетума ще умра :ufff:. Една приятелка вчера ми подари ветрило, защото ме почна критическата. Тоест утре такава гледка може да ме довърши.
По-добре май диви прасета да бяхме пуснали да вършеят из двора :cry:
Молете се с мен!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Еличка написа: Юни 6, '20, 18:08 Една приятелка вчера ми подари ветрило, защото ме почна критическата.
По тази тема искам да направя научно експозе. Внимание, колеги! Навремето многоуважаемият психиатър д-р Здравка Герджикова (при която ме прати бившият ми мъж, понеже мислеше, че съм луда! :shock: ) ми каза следното. "Ти - вика - наближаваш една възраст, в която ще си изкараш екстра! Пот, горещи вълни, нерви, истерии и адски зор. Един от начините да си помогнеш, е лекарството Белергамин, за периферната нервна система. Аз навремето - казва - направо в аптеката люсках по една опаковка на екс. Но по-сигурният начин е много секс! Намери си любовник и ще прескочиш трапа!" Това уважаван и препоръчан от бившият ми съпруг лекар ми го казва! И аз послушах съвета на специалиста! Ми, за кво плащахме толкоз пари за консултации, ако не следвам препоръките? И, мацки, аз критическа нямам! Тя някак ме подмина. Белергамин не ми се наложи да вземам. Ни горещи вълни, ни подводни течения, ни нищо! Единственото "критическо" нещо е навикът на Лалето да си хвърля чорапите под кревата. Това вече ми докарва пот и бяс!
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Силвия »

Хахаха, Еличе, отивам да те тропна в съответната тема :lol: :lol:
Я сипи по едно сега, пък утре квот сабя покаже :lol:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Силвия написа: Юни 6, '20, 21:28 Хахаха, Еличе, отивам да те тропна в съответната тема :lol: :lol:
Я сипи по едно сега, пък утре квот сабя покаже :lol:
Каква тема, бе, Сис?
Около мен всички са 'лабави, освен Алексей Кирилович! Човекът държи фронта всяка вечер. Какво искаш, Миленски, за 22 години брак, м!!!
Викнах тук едни приятели-съседи, дошли от София, та да потушим мъката тийнейджърска. Предадоха се, отидоха си. Лаици!
И ние с момчето пак сами останахме в апартамента и аз вея ветрилото!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8572
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 952 пъти
Получил благодарност: 724 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

milena02 написа: Юни 6, '20, 20:59
Еличка написа: Юни 6, '20, 18:08 Една приятелка вчера ми подари ветрило, защото ме почна критическата.
По тази тема искам да направя научно експозе. Внимание, колеги! Навремето многоуважаемият психиатър д-р Здравка Герджикова (при която ме прати бившият ми мъж, понеже мислеше, че съм луда! :shock: ) ми каза следното. "Ти - вика - наближаваш една възраст, в която ще си изкараш екстра! Пот, горещи вълни, нерви, истерии и адски зор. Един от начините да си помогнеш, е лекарството Белергамин, за периферната нервна система. Аз навремето - казва - направо в аптеката люсках по една опаковка на екс. Но по-сигурният начин е много секс! Намери си любовник и ще прескочиш трапа!" Това уважаван и препоръчан от бившият ми съпруг лекар ми го казва! И аз послушах съвета на специалиста! Ми, за кво плащахме толкоз пари за консултации, ако не следвам препоръките? И, мацки, аз критическа нямам! Тя някак ме подмина. Белергамин не ми се наложи да вземам. Ни горещи вълни, ни подводни течения, ни нищо! Единственото "критическо" нещо е навикът на Лалето да си хвърля чорапите под кревата. Това вече ми докарва пот и бяс!
Карам си я аз критическата и със вълните и със настроенията,без любовник,без нищо съществено.Обаче пък със екстра ,играещо кръвно ,качва си се когато си иска,после рязко пада. За капак и паник атаките си влача.
Изобщо нямам идея,колко време ще ме държи това нещо :hmmm: Ако не беше кръвното останалите неща някак се преодоляват.Но заради кръвното се тъпча с лекарства и съм като дрогирана.
Как може да се движи човек ,ако вътрешно се усеща като люшкаща се чаша пълна с вода,опитваш се всячески да се застопориш,но си като лодка в морето.
Щастливки сте си вие,щом така леко преминавате всичко :gush: :gush:
Каква алтернатива ми остава на мен.Мечти,само мечти и надежди и много черен хумор :daaa:
Иначе това за любовника съм го чувала от доста места и всички казват,че работело :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”