Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8577
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 954 пъти
Получил благодарност: 729 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Shami »

Мила Мерко,получих пратката със ириси днес.Изчаках да се съберат и двете пратки ,имам и при Девина поръчани.Мислех да е на един път ходенето до еконта.Обаче отивам сутринта рано ,гледам хора няма,тъкмо получават пратките и си викам,ура,за пръв път няма да се редя на опашка,даже и да ми кажат,че в момента получават пратките,моята е докарана още вчера.И изненада,няма интернет.Три пъти се връщах до еконта ,през час, два и на четвъртия път,тъкмо мислех да питам колко време може да задържат пратките преди да ги върнат на подателя,защото се страхувах да не ми върнат ирисите обратно при теб и те взели че пуснали интернета .Взех си ги :ieeee: Колко са много :shock: :ieeemyzh:
Сега ще видя и сортовете по списъка и номерцата.
Благодаря :tzeluvka: ,благодаря :tzeluvka: ,благодаря :tzeluvka: Боже ,къде беше списъкът :hmmm: ,гледах го някъде,помня точно две минути :ufff:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31854
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1202 пъти
Получил благодарност: 3010 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Мише-Шами, аз го търсих и го писах и затова го запомних. :swait:
В "Пазар" - "Подарявам" на 205 страница. :daaa: От там си припиши имената с кодовете на ХН, че какъвто етикет да сложиш, ще е ден до пладне. ;)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
radoctina69
Кафевар/ка/
Мнения: 792
Регистриран на: Апр 1, '13, 11:25

Re: Благодарности

Мнение от radoctina69 »

Мария,
мила бързам и аз да БЛАГОДАРЯ :sbow: :sheart: за ирисовата изненада!
Вече и аз ще имам новозагорчета :liubov: :tzvetentze:
Бъди здрава, щастлива и се пази :tzeluvka: :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31854
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1202 пъти
Получил благодарност: 3010 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Край! Край! Край, срам не срам, предавам се! :oops:
Рових хартиени носители, рових из форума и не мога да свържа нито един ник на форумно другарче --
с имената на подателка-столичанка-адашка, която ми е пратила 2-3 вида сладки като от списание, пък вкуууусни!!! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
И сега тъй ще благодаря -
Мило Адашче Асенова Апостолова, небцето ми те благославя! :angel2:
Благодаря ти много
от душа, небце и сърце за идеята, труда и търчането до Еконт, бе за разкошните глезотийки, благодаря ти!!! :sbear: :potekoha: :ssvirka: :potekoha: :ieeee: :potekoha: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
mimaflora
Баш кафе майстор
Мнения: 2128
Регистриран на: Дек 9, '09, 19:53
Дал благодарност: 231 пъти
Получил благодарност: 13 пъти

Re: Благодарности

Мнение от mimaflora »

Мими, днес и аз си получих пратката с ириси.
От сърце ти благодаря за щедростта и за доставената радост! :tzvetentze: :tzeluvka:
Бъди много здрава и щастлива!
http://www.delia.bg - Творческо ателие за ръкоделия
Лакомник
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Яну 16, '18, 22:57
Местоположение: Пловдив

Re: Благодарности

Мнение от Лакомник »

Благодаря от все сърце,Мария! :liubov: Отново прекрасна изненада!Полянката на Мери много се разрастна(така каза ММ) ;) Бъди много ,много здрава! :tzeluvka:
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 239 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Breda »

Мария Николова написа: Юли 25, '19, 14:45 Край! Край! Край, срам не срам, предавам се! :oops:
Рових хартиени носители, рових из форума и не мога да свържа нито един ник на форумно другарче --
с имената на подателка-столичанка-адашка, която ми е пратила 2-3 вида сладки като от списание, пък вкуууусни!!! :potekoha: :potekoha: :potekoha:
И сега тъй ще благодаря -
Мило Адашче Асенова Апостолова, небцето ми те благославя! :angel2:
Благодаря ти много
от душа, небце и сърце за идеята, труда и търчането до Еконт, бе за разкошните глезотийки, благодаря ти!!! :sbear: :potekoha: :ssvirka: :potekoha: :ieeee: :potekoha: :sbear:
Така значи,сладки ядеш,шоколад не :hmmm:
Тъкмо те мисля няколко дни.Вече те измислих :daaa:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31854
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1202 пъти
Получил благодарност: 3010 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Бреда, аз първо реших целокупно да ги дам на моите съседи Ани и Сашо - те да дебелеят а аз да си остана между 62 и 63 кила. 8-)
Само ги опитах. И както ги опитвах... опитвах, опитвах... и те свършиха. :srofl: Как да не си спомня оная Мария Антоанета Като нямате хляб, яжте пасти. Та и аз обядвах със сладки, защото не обядвам.
Но шоколад жаме! С шоколад точно му се отпуща края, :twisted: а отпусне ли му се веднъж края, отиде, че се невидя. :svekurva:

Защото днес работих в двора като 50-годишна девойка, ходих в ресторант на една хубава салата от всичко по... много. :lol: Момичето минава и пита "Друго ще обичате ли?". И не е на погребение, с усмивка ме пита. Как да не кажеш "Да, едно малко червено Джони"! :sdrink: Това ми дойде на езика покрай нашия johnstalker. :sgiggle:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Milena Orchid
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Ное 26, '09, 18:09
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

Re: Благодарности

Мнение от Milena Orchid »

Мери, сърдечни благодарности за ирисите! Вече са насадени в градината. Прегръдки и целувки! :tzvetentze: :tzeluvka: :sheart:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31854
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1202 пъти
Получил благодарност: 3010 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

:sbear: Да цъфтят и растат, да станат туфи за раздаване! :ieeee: :daaa: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”