Рози в нашите градини 2019

Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от Еличка »

Клокич, веднага да се поправиш и да отидеш да го целунеш от мен! Толкова е хубав, а ти му се сърдиш :svekurva:

ККК, ама мнооого си потаен, значи. Даваш ни на час по лъжичка и пак така изчезваш! Казвай бързо за торът, това твоето е пиршество!!! Клокче, ти също скромничиш и не издаваш тайни! :mrgreen:

Havga и Breda, аз съм най, най-нисшият розар във форума :hihihi: . Обаче за Fairy мога роман да изпиша. Сто пъти се повтарям, че "градината" ми е детскоградинник - сега започва чвтвърта група вече (да се похваля). Този нежен мъник ме радва два месеца след засаждането до днес. Вече имам и втори купен. Старият съм го кръстила Кюфти (от кюфтенце) - кръгличък, сладък, калоричен, неспирна наслада ❤️❤️❤️.
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 239 пъти

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от Breda »

Havga написа: Юни 4, '19, 21:03



Бреда, вече ми е неудобно но и тази смятам да препиша. Кажи моля те колко време цъфти, повтаря ли, боледува ли и има ли аромат?
Не ,не повтаря!Ами нон стоп цъфти до ноември :daaa: Но по-късно зацъфтява,сега тъкмо отваря,това дето го виждаш е по-малко от 1/3 от пъпките,не мръзне,не боледува,само въшки чат пат,няма аромат,или има слаб,не знам,утре ще ти кажа,като подуша.Слабички клони,виждаш,полягват,увисват,но ми е двегодишна,не знам по-нататък вероятно укрепват.Да кажат тия дето я имат,ако наистина е Фейри
Аватар
Havga
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1501
Регистриран на: Юни 17, '18, 11:00
Местоположение: СОФИЯ
Получил благодарност: 1 път

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от Havga »

:gush: Мерси Бреда!
Еличка, а ти от къде се сдоби с това цъфтеливо чудо?
"Винаги правя нещо, за което не съм достатъчно добре подготвена. Как иначе ще вървя напред?"
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от libra »

Розата е вероятно Binica,нашите я продават.Всъщност ,продаваха я ,без име .По-добре ,потърси резник,лесно се хваща.
ККК,благодаря ,ще се възползвам от рецептата ти !
kkk
Кафе с мляко
Мнения: 292
Регистриран на: Мар 18, '13, 21:32
Местоположение: с.Равадиново
Получил благодарност: 17 пъти

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от kkk »

Еличка написа: Юни 4, '19, 21:34 Клокич, веднага да се поправиш и да отидеш да го целунеш от мен! Толкова е хубав, а ти му се сърдиш :svekurva:

ККК, ама мнооого си потаен, значи. Даваш ни на час по лъжичка и пак така изчезваш! Казвай бързо за торът, това твоето е пиршество!!! Клокче, ти също скромничиш и не издаваш тайни! :mrgreen:

Havga и Breda, аз съм най, най-нисшият розар във форума :hihihi: . Обаче за Fairy мога роман да изпиша. Сто пъти се повтарям, че "градината" ми е детскоградинник - сега започва чвтвърта група вече (да се похваля). Този нежен мъник ме радва два месеца след засаждането до днес. Вече имам и втори купен. Старият съм го кръстила Кюфти (от кюфтенце) - кръгличък, сладък, калоричен, неспирна наслада ❤️❤️❤️.

ама как така... не съм потаен...тук съм всеки ден..не изчезвам

ето с това торих тази година....цената ме изкуши за 10 кг.
ПОЛИ-ПЛАНТ /син/ 20:20:20 + МЕ – 10кг. ЕО ТОР

25.00лв.
ПолиПлант не съдържа хлорни или натриеви съединения, което го прави много подходящ за листно хранене и подхранване при активно отглеждани култури, чувствителни на засоляване.Микроелементите са в хелатна форма, благодарение на което проявяват устойчивост срещу измиване и ги прави лесно усвоими от растенията.Усвоява се веднага от растенията и е бързодействащ тор.
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от clock »

:D Еличе, нямам тайни. Една лопатка прегоряла оборска тор на есен, една шепа яра мила на пролет, а през останалото време това


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
gospodinov
Kъсо кафе
Мнения: 53
Регистриран на: Мар 7, '19, 16:12
Обратна връзка:

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от gospodinov »

Малко рози и от мен

Изображение
Космос

Изображение
Еден и Розариума

Изображение

Гертруд

Изображение
Blue Girl


Изображение

Shateau Barbeyrolles
Изображение
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3611
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 41 пъти

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от venetka70 »

Пашмината тази година така и няма да избухне. В тия дъждове цветовете и са натежали от многото вода и изглеждат тъжни.

Изображение
Другите рози и те се опитват да се преборят с огромното количество вода.

Изображение
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2568
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София
Дал благодарност: 1234 пъти
Получил благодарност: 1773 пъти

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от gevkati »

Вени, :potekoha: :potekoha: :potekoha: а ако избухваше пашмината? Сигурно щеше да стигне до мен!!!!
Та това си е жива експлозия макар и в дъжда!!!
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Рози в нашите градини 2019

Мнение от libra »

E,как може да е толкова нацъфтяла !Но,наистина,много се накисва от дъждовете.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”