ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
verji
Кафе машина
Мнения: 3343
Регистриран на: Дек 2, '09, 14:40
Местоположение: Плевен

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от verji »

Ще е шок ,ако пак изтегля университета.... па трето ща ми е :shock: пак ще казват - " ама и ти как се пък не на учиииииии! " :twisted: Май ми и става навик да събирам дипломи..хи хи.......
Ето изтеглих -йес,йес ШАНС -това ми хареса ..Мерси за баницата!!! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от Titi »

Айдеее, днес изтеглих шестица от тотото, така, че приключвам с тегленията на късметите, да не си го прецакам тоя. :D Сега остава само и да почна да пускам тото :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
toni
Кафевар/ка/
Мнения: 900
Регистриран на: Ное 29, '09, 21:45
Местоположение: София

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от toni »

Ухааа, изтеглих страхотен късмет :
"Време
Време за радост и смях. За мислене и действие. За мечти и любов. За теб и за другите. Време да бъдеш щастлив."
А, завиждайте сега.
Аватар
pavka
Kъсо кафе
Мнения: 89
Регистриран на: Дек 1, '09, 18:00

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от pavka »

Тони страхотен късмет , но пък и ти го заслужаваш :P
Таня да си жива и здрава ,че прати линка ,да се обсипваме всеки ден с късметчета :gush:
Аватар
dochka1
Kъсо кафе
Мнения: 84
Регистриран на: Дек 14, '09, 09:29
Местоположение: Пловдив

Re: ИЗТЕГЛИ КЪСМЕТЧЕ ОТ БАНИЦАТА

Мнение от dochka1 »

Titi написа:Айдеее, днес изтеглих шестица от тотото, така, че приключвам с тегленията на късметите, да не си го прецакам тоя. :D Сега остава само и да почна да пускам тото :D
:mrgreen:
Тити и аз така! Не смея да си изтегля нов, да не прецакам първия! Паднаха ми се парииииииииииии! Леле, тая баничка! Как усети колко голяма нужда имам от тях! :mrgreen: :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”