Някъде там, между Панега и Искър.

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Жени
Кана кафе
Мнения: 622
Регистриран на: Май 30, '12, 15:19

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от Жени »

Бел, наистина е съвършена твоята градина, всичко е на мястото си и с твоя талант да я представиш и опишеш става още по обаятелна. Страхотна е!!! :ssun: :sflower: Личи си колко много, много любов и труд са вложени!Поздравявам те!!!
НаталиГ
Кафевар/ка/
Мнения: 854
Регистриран на: Юни 23, '12, 17:51

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от НаталиГ »

Уникална градина, уникални снимки, уникално преразказани и с думи :potekoha: :daaa:
Бел, това, че не рисуваш с бои и четки, а с мотики, ножици и лопати те прави не по-малко художник! Продължавай да твориш и да споделяш с нас :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от calico »

Различните градини извикват различни чувства у мен.
Одеве разглеждах прекрасната градина на Зографов, и разбрах, че тази градина извиква у мен чувство на бурна радост. Там искам да скачам, да викам, да пея и танцувам(колкото мога :lol: ) там струи едно такова неподправена ,възторжена радост от живота и всичко. Чувствам го като раят на физическото усещане, като ода на радостта, като импулс на проявлението. Чувството е някак ликуващо

А твоята градина, мила и скъпа Бел :liubov: , ми предизвиква чувства на другия полюс. Тук искам да мълча, да потъна, да пристъпя тихо тихичко, и да навлеза в ония други измерения на съзнанието, дето правят връзка с неща невидими за очите. Твоята градина е раят за душата, за онова неизказано нещо по което всички -вероятно всички- изпитваме стремеж, че и тъга от липсата му. Тук излъчванията са сякаш наистина от други измерения, в тази градина мен лично нещо ще ме спре да бягам и търча. Градината е пълна с мъдрост.
наистина нямам думи да го изкажа
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
laydidi13
Баш кафе майстор
Мнения: 2310
Регистриран на: Юни 26, '12, 22:06

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от laydidi13 »

Всичко е толкова красиво,уютно и прекрасно!Освен "ах"...думи нямам!Браво ! :daaa:
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от libra »

Bell,мисля че трябва да рисуваш и с четката,задължително.Защото правим хиляди прекрасни снимки,но те стоят в компютъра и даже ние забравяме как точно е било.А една картина би стояла някъде за радост на околните.Също и в името на силния спомен ,който имаш.Би могла да го предадеш на твоите деца и те да го носят през своя живот! :liubov:
П.П.То мен ме избива на желание за рисуване ,без да имам изобщо такъв талант.Ама защо и трябва да имам за да се забавлявам.Виж,ако искам да бъда в Квадрат 500,може би ще ми трябва.
Аватар
веселка
Кана кафе
Мнения: 573
Регистриран на: Фев 13, '12, 11:55
Местоположение: гр. Варна

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от веселка »

Уникална градина, Бел! :tzvetentze: Излъчва спокойствие, усамотение и красота,поздравления! :dovolen:
Аватар
vyara
Виенско кафе
Мнения: 305
Регистриран на: Фев 3, '11, 14:30

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от vyara »

Сега като ви чета за първи път се замислих как градините говорят или мълчат за стопаните си...
Още първия път като четох и гледах снимки от Бел си казах - колко подходящо се е кръстила Бел, защото аз всеки път го чета не като "камбанка" от английски, ами като "хубава" (от фр. Belle).
За мен тя е някак хубава във всяко отношение, дори да не я познавам. :dovolen:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от tili »

Много прекрасно място! Не казвам градина, защото всичко е така майсторски оформено, като че ли преминаваш от едно в друго пространство, всяко с различен характер, но в хармонична цялост. Голямото място е овладяно до съвършенство!
Благодаря за релакса и вдъхновението, Бел! :tzvetentze:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от Силвия »

Гео, втората ти специалност да не е дегустатор - звучиш ми все едно описваш вино :D

Бел, покажи ни нещо от твоя татко, много мило звучи разказа ти :liubov:
Аватар
Valentinka
Кана кафе
Мнения: 582
Регистриран на: Юни 23, '13, 11:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от Valentinka »

Съвършена! Такова спокойствие излъчва...Бел, страхотно си се справила (понякога и единственото число звучи добре:):) Поздравления!!! :liubov2:
"Имате ли рози на къщата?"
"Хм, на розите имаме къща..."
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”