Привет от Турция

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Привет от Турция

Мнение от libra »

На добър път!Пожелавам ти само положителни емоции и вдъхновение за нови книги! :tzeluvka:
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2779
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 57 пъти
Получил благодарност: 135 пъти

Re: Привет от Турция

Мнение от desi_slava »

На добър път ,Меги ! :tzvetentze: И до скоро! :stiskam: Успех в новите начинания и не ни забравяй! :liubov:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31836
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1189 пъти
Получил благодарност: 2941 пъти

Re: Привет от Турция

Мнение от Мария Николова »

Най-хубавото на нета е, че не се интересува от никакви разстояния. :daaa: Тъй че пак ще си при нас! :daaa: :ieeee: :ieeee: :ieeee: Много ми е далеч... :snif: Първо да видим там ще имаш ли, няма ли да имаш цветна градина. Или ще си само със сандъчета и саксийки. :mrgreen: Нека да улегнат за 1-2 години хубавичко нещата от всякакъв характер след такава драстична промяна. Таман до тогава ще съм пораснала 1-2 години, кризата няма толкова тежко да се отразява на моя земеделец и може би ще стигна до там. :hihihi: :ieeee: :ieeee:
Пожелавам ви от сърце и душа всичко да се нареди 3 пъти по-добре от очакванията ви!!! Всичко да е на шест!!! :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam: :stiskam:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Deleted User 1445

Re: Привет от Турция

Мнение от Deleted User 1445 »

А има, Мери, китки, има. От книгата ти ,Меги , помня как приказно си описала тази къща :tzeluvka:
На добър час :tzvetentze:
И късмет в новия бизнес :tzvetentze:
Аватар
secret_rose
Кафевар/ка/
Мнения: 724
Регистриран на: Яну 29, '13, 15:13
Местоположение: Турция, залива Сароз

Re: Привет от Турция

Мнение от secret_rose »

Благодаря ви :)
Да се надяваме, че финансите ще позволят да живеем в къща с градинка, че да има къде да побера саксийките си от тук поне :)
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Привет от Турция

Мнение от calico »

Меги, радвам се щом ти се радваш.
Макар че от друга страна това е доста далеч и може би няма да идваш така често насам :eeeh:

не ти ли е мъчно малко за онзи райски залив?
дай малко снимки като отидеш от твоето старо-ново местенце

и на добър път, успех на съпруга ти в новите начинания, дано ви върви по вода :stiskam:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
secret_rose
Кафевар/ка/
Мнения: 724
Регистриран на: Яну 29, '13, 15:13
Местоположение: Турция, залива Сароз

Re: Привет от Турция

Мнение от secret_rose »

Калико... :liubov:
Няма как да не пратя снимки, там онези огромни плумерии, зокуми, палми и екзотики ще ме побъркат :D
Красива земя е и ми е отдавнашна мечта...
А до България ще пътувам, но по - рядко, веднъж годишно сигурно, и покрай книгите...
Няма да живеем в описания в книгата дом, понеже е на около 200 км от там новото място, но пак е на същия бряг, отсам Анталия, между Кемер и Финике. Ще продадем къщата си в Алания и ще си купим нещо друго. Само да се настаним, ще пусна някоя снимка :)

Ето някои от красотичките на свеки, които така и не успях да климатизирам тук - вариегатни зокуми. Пък орхидейките и хоите вече няма да ми боледуват :shock:

Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”