Среща - Русе

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Среща - Русе

Мнение от Bi_ »

Ехооооо,къде сте :hmmm:
На мен все още ми се пие кафе :scoffee:
Аватар
detelina72
Виенско кафе
Мнения: 328
Регистриран на: Сеп 11, '10, 22:08
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Среща - Русе

Мнение от detelina72 »

Къде и кога :ieeee:
Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се… може да караш в насрещното.
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Среща - Русе

Мнение от Bi_ »

Станахме 2 :ieeee: :ieeee:
Хей,спомнете си каква силна група бяхме миналото лято :angelche: .Който има телефонче на Петя и на Мори нека им се обади :daaa:
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Среща - Русе

Мнение от Moria »

Среща на русенци на 23.09. от 16.00 в Сити бар (сега вече се казва Русчуклийска среща).
Хайде и да черпите Джони че ни извади от дупките. ;)
Изображение
Аватар
detelina72
Виенско кафе
Мнения: 328
Регистриран на: Сеп 11, '10, 22:08
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Среща - Русе

Мнение от detelina72 »

:hmmm: А дали народа ще е в града в тия празнични дни.
Ако мислиш, че всички са срещу теб, поогледай се… може да караш в насрещното.
denitsavm

Re: Среща - Русе

Мнение от denitsavm »

Moria написа:Среща на русенци на 23.09. от 16.00 в Сити бар (сега вече се казва Русчуклийска среща).
Хайде и да черпите Джони че ни извади от дупките. ;)
Я появи се :D Сега да се разпишеш и по другите теми :nod: , откога те няма :svekurva: , хората плачат за теб ...
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Среща - Русе

Мнение от dora »

denitsavm написа:
Moria написа:Среща на русенци на 23.09. от 16.00 в Сити бар (сега вече се казва Русчуклийска среща).
Хайде и да черпите Джони че ни извади от дупките. ;)
Я появи се :D Сега да се разпишеш и по другите теми :nod: , откога те няма :svekurva: , хората плачат за теб ...
Да добавя само - Ама - ха. :svekurva: :svekurva:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Среща - Русе

Мнение от Moria »

Свиквам спешна форумска среща - 01.10. от 17.00 , Сити бар . Ще имаме и гостенка .
Хайде стягайте се, че ми е излязло име на лош организатор ;)
Предишната среща беше другарска, надявам се тази да е още по-другарска. :tzvetentze:



Я появи се :D Сега да се разпишеш и по другите теми :nod: , откога те няма :svekurva: , хората плачат за теб ...
Дени, извинявай. Помолиха ме предишния път да напиша съобщението. Не беше завръщане , така че няма да се разписвам в другите теми. Просто съм си дала почивка от виртуално общуване. Отсъствието ми по никакъв начин не е свързано с нещо или някой във форума. :liubov: :tzvetentze:
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31867
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1215 пъти
Получил благодарност: 3063 пъти

Re: Среща - Русе

Мнение от Мария Николова »

Moria написа:Свиквам спешна форумска среща - 01.10. от 17.00 , Сити бар . Ще имаме и гостенка .
Хайде стягайте се, че ми е излязло име на лош организатор ;)
Предишната среща беше другарска, надявам се тази да е още по-другарска. :tzvetentze:



Я появи се :D Сега да се разпишеш и по другите теми :nod: , откога те няма :svekurva: , хората плачат за теб ...
Дени, извинявай. Помолиха ме предишния път да напиша съобщението. Не беше завръщане , така че няма да се разписвам в другите теми. Просто съм си дала почивка от виртуално общуване. Отсъствието ми по никакъв начин не е свързано с нещо или някой във форума. :liubov: :tzvetentze:
Морииии.... :eeeh: колко дълга ще бъде почивката ти...? :cry:
До кога да се въоръжим с търпение? :ovtza: :sthinking: :sthinking:
Кофти от днес за утре... Като едното нищо щях да се метна на някой автобус и - а бакалъм, на Русчук, в Сити бар! :angelche: :ieeee: Да видим ще смейте ли да ме върнете, като не съм от групата ви. ;) :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Mike
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1599
Регистриран на: Яну 12, '10, 19:01
Получил благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Среща - Русе

Мнение от Mike »

Оказа се че имам две еднакви бели катлеи, ако някой от русенската група е зажаднял -срещу 10 лв има тази на снимката.
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”