Важни съобщения от администрацията

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11876
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 174 пъти
Получил благодарност: 244 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

Е, тоз Гугъл наистина прекалява! :( Ще разгледам пак условията на автоматичните реклами само да свърша с работата.
Аватар
Alien
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1937
Регистриран на: Май 24, '18, 17:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 512 пъти
Получил благодарност: 883 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Alien »

Да питам, текущата версия не работи хептен без реклама или тя е оставена за да се подпомогне неблагодарната работа по поддръжката и за да се стимулира популяризацията на форума в търсачката?
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2704
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 180 пъти
Получил благодарност: 123 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от marillia »

jozefin написа: Юни 19, '23, 13:06 Реклами отстрани, реклами между постовете, реклами в постовете, дебели и тлъсти реклами по сто метра..Ужасно е. Съсредоточено трябва да се взирам, за да открия форумния пост :mrgreen: ;)
Така е и при мен. Направо е ужасяващо :shock:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от botan »

johnstalker написа: Юни 19, '23, 12:21 За мое а и за ваше съжаление рекламите се контролират от Гугъл. Та той избира къде да ги муши... В настройките до които имам достъп съм дал приоритет 1 от 10. :(
Ако това е 1 то ми е любопитно да видя 10. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Със сигурност има някакъв проблем, защото се държат нестабилно. В някои случаи е 1, в други (при рефреш например) става 10.
Alien написа: Юни 19, '23, 13:37 Да питам, текущата версия не работи хептен без реклама или тя е оставена за да се подпомогне неблагодарната работа по поддръжката и за да се стимулира популяризацията на форума в търсачката?
Рекламите са нужни за финансовата самоиздръжка на форума. Форумът е он-лайн, но той не плува във въздуха и колкото е по-голям толкова по-скъпа е поддръжката. Нормално е да има реклами, просто нещо се е бъгнало и не е нормално да има толкова много при поставен толкова нисък приоритет. В момента изглежда сякаш приоритета е нисък за форума, а не за рекламите, но вярвам, че Джони ще намери решение при първа възможност. Преди нямаше реклами, защото Равик поемаше всички финансови разходи от собствения си джоб, това беше един от многото й подаръци към нас като общество и никак не харесваше да го коментира поради ред причини.

Тук сме дъвкали темата за рекламите :arrow: viewtopic.php?t=9801
Аватар
Alien
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1937
Регистриран на: Май 24, '18, 17:43
Местоположение: София
Дал благодарност: 512 пъти
Получил благодарност: 883 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Alien »

Сигурно ли е, че това е приоритет или вариант за разположение, от изброим тип?
botan написа: Юни 19, '23, 14:51viewtopic.php?t=9801
10x :daaa:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1452
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 382 пъти
Получил благодарност: 526 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Ема »

Търсачката на форума не работи :helllp:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11876
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 174 пъти
Получил благодарност: 244 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

Ема написа: Юни 19, '23, 17:01 Търсачката на форума не работи :helllp:
Ще я оправим! Благодарско за сигнала! :tzvetentze:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4900
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 360 пъти
Получил благодарност: 302 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Di_Va »

johnstalker написа: Юни 18, '23, 22:50 Обмислям като опция да направя една група потребители с права "Спонсори" които няма да виждат реклами, но ще спонсорират с по един лев на месец форума. ;)
100% ЗА! Направо годишна такса, преценяваш по колко и който иска - плаща по начин, удобен за форумната администрация! Смятам го за много разумно, стига на Джони да му се занимава, че четох Ботан, според когото ще е голям ангажимент.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11876
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 174 пъти
Получил благодарност: 244 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

Di_Va написа: Юни 19, '23, 18:31
johnstalker написа: Юни 18, '23, 22:50 Обмислям като опция да направя една група потребители с права "Спонсори" които няма да виждат реклами, но ще спонсорират с по един лев на месец форума. ;)
100% ЗА! Направо годишна такса, преценяваш по колко и който иска - плаща по начин, удобен за форумната администрация! Смятам го за много разумно, стига на Джони да му се занимава, че четох Ботан, според когото ще е голям ангажимент.
Мда... не ми се занимава. За това го автоматизирах. :) Който иска да не му се въртят реклами ще може да се "абонира" и да стане Спонсор на Форума за 6 месеца или за година. Сложих и символична цена 3 евро за 6 месеца и 6 евро за година. Плащането става за секунди през Пейпал. :) Преди малко приключих тестовете и щях да презентирам новата "Екстра" ама ти ми подаде топка за воле и аз я поех. :) За сега съм пуснал само абонамент за 6 месеца. :katericka:
Остава да оправя качването на снимките и отивам на море! :sdance: :sninja: :sbeer:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4900
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 360 пъти
Получил благодарност: 302 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Di_Va »

johnstalker написа: Юни 19, '23, 19:00 ... Сложих и символична цена 3 евро за 6 месеца и 6 евро за година. Плащането става за секунди през Пейпал. :) Преди малко приключих тестовете и щях да презентирам новата "Екстра" ама ти ми подаде топка за воле и аз я поех. :) За сега съм пуснал само абонамент за 6 месеца.
Супер, май ще трябва да се науча и с Пей Пал да плащам, че до сега не ми се е налагало, иначе бих платила още днес, а къде да намерим инфо за плащането?
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”