Национална среща на форума

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
dal

Национална среща на форума

Мнение от dal »

Позволявам си да отворя тази нова тема по няколко причини :
Според мен а и според повечето писали в темата за софийските срещи е време за една обща национална среща , по много причини- ние отдавна сме съобщество , познаваме се , помагаме си , приобщаваме нови хора , учим се един от друг за много неща и мисля че ще ни е и приятно и полезно.
До сега са провеждани повечко регионални срещи и тук там смесени- примерно три коли от един регион и няколко от друг забиват към трети регион - но сте свидетели , че нито времето стига , имената си не можем да научим , камо ли да обърнеш внимание на хората както трябва и да се запознаем.

Мисля си в този ред на мисли ,че наистина е добре заради пътищата да изберем средата на България- и понеже средата е линия минаваща около стара планина /пресечено перпендикулярно - някъде Казанлък/ Габрово / Карлово /Троян
Доколкото съм обикаляла страната , реалната възможност да се сберем толкова хора е с нощувка .
Възможностите на Южна България са за Казанлък - била съм на разни тимбилдинзи да речем в комплекс Зорница , наоколо има достатъчно места къде да се ходи , а и много от нашите фаворитни градини са там наоколо - Това разбира се не ви гарантира че някой ще ви ще в двора си :mrgreen: , но е факт че Саша , Калико , Мери , Грийни пловдивските градини -Нини , Джъст, Розе , Любознателна , Виола , както и много от форумджиите са на сравнително пренебрежимо растояние от тази точка . За останалите , дето сме на север на изток и запад - ще ни се паднат по едни стотина- двеста км преход.
Не непосилно и си струва.

Ако решите че северна си заслужава , тогава трябва да попаднете в световно известния град Троян , където аз мога да уредя много големи групи на Чифлика -за там знам условията и гарантирам групови цени , ресторанти и т.н. От тази страна на Балкана са градините на Албенка -габрово , Танет , моята в плевен ,габи , владислава , иса , белл е на 30 км от мен , дара мисля , и доста хора има май още - някак си не че пак мога да направя график на желанието на толкова хора да ви поканят и посрещнат , ама дето се вика съм сигурна , че поне в две три градини ще попаднете . И при северна точка изтока и западът ще пътуват по 100-200 км , пловдив и той към 180 , южна около казанлък - и те там някъде .

Третото което го виждам реално това е срещата да е в Пловдив. За там сигурно може да се организират и условия , и място , и програма.
Така северна ще минем към 100-170 км , цяла южна ще пътуват по 70-100 км средно , а изток и софия- по 110-.до 200 км.

Междинен вариант е Хисаря , заради базите . Нали гледаме възможности да оптимизираме престоя и да направим добра програма.

Нека в тази тема избистрим КОГА и КЪДЕ - давайте предложения.
Също можете да инициирате всякакви щуротии и хрумвания по програмата :nod:

На мен лично и трите горни варианта ми се виждат приемливи.
Ако изберете втория- ще поема организацията , защото мога .
Ако може - обсъдете варианта до 15 април да е срещата. После са великден , гергьовден , всеки пътува , после балове , после изпити на деца.

Вие сте :tzvetentze:

произход на дискусията и начало обсъждане :
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=12&t=245Софийските срещи
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Национална среща на форума

Мнение от краси кубарелова »

Аз съм- за! Преди малко с Румиварна даже правихме разпределение на варненки по колите :angelche: Първо да измъдрим дата на срещата, Дал, а после и място! Предлагам 5-6 април! Май не е добра идея да тъпчим на някоя добра душа градината, обаче...Аз май съм за Троян, а и Хисар става :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Последно промяна от краси кубарелова на Фев 10, '14, 17:31, променено общо 1 път.
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Национална среща на форума

Мнение от milena02 »

Аз съм силно "за". Обаче ако е през април срещата, то тя ще е целево да се видим и наприказваме. За обикаляне на градини няма да става, понеже там едни нарциси ще има. Но пък по-важното е да се познаваме и да се циментира общността. Мисля, че на никой в конкретния случай няма да му е до градини, понеже купонът ще е страховит. Ходи ми се във всички предложени от Дал градове. Като че най ми е на сърцето Троян, страхотна атмосфера има.
Последно промяна от milena02 на Фев 10, '14, 17:30, променено общо 2 пъти.
dal

Re: Национална среща на форума

Мнение от dal »

краси кубарелова написа:Аз съм- за! Преди малко с Румиварна даже правихме разпределение на варненки по колите :angelche: Първо да измъдрим дата на срещата, Дал, а после и място! Предлагам 5-6 април! Май не е добра идея да тъпчим на някоя добра душа градината, обаче...
Да , не е добра идея , но това не означава че няма да го направим .
Поне 20 от нас са супер нахали и ще се наврат все някъде , ако ще в Аляска да се съберем :lol: :lol:

5-6 април до тук се предлага , мисля да казвате , за мен е приемливо.
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Национална среща на форума

Мнение от краси кубарелова »

milena02 написа:Аз съм силно "за". Обаче ако е през април срещата, то тя ще е целево да се видим и наприказваме. За обикаляне на градини няма да става, понеже там едни нарциси ще има. Но пък по-важното е да се познаваме и да се циментира общността. Мисля, че на никой в конкретния случай няма да му е до градини, понеже купонът ще е страховит. Ходи ми се във всички предложени от Дал градове. Като че най ми е на сърцето Троян, страхотна атмосфера има.
и аз съм за Троян! :ieeee: За този сезон е по подходящо място за среща, но каквото решим :angelche:
Светът е пълен с непознати хора...
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1707
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 368 пъти
Получил благодарност: 302 пъти

Re: Национална среща на форума

Мнение от darina1960 »

Според мен 12-13 април са по-добре като дати, но болшинството да реши. Аз съм ЗА Троян... :ieeee: :ieeee: :ieeee:
краси кубарелова
Баш кафе майстор
Мнения: 2667
Регистриран на: Мар 26, '12, 22:53
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Национална среща на форума

Мнение от краси кубарелова »

darina1960 написа:Според мен 12-13 април са по-добре като дати, но болшинството да реши. Аз съм ЗА Троян... :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Права си, 12-13 са по- удобни, кога учениците имат ваканция ? Трояяяяян :ieeee:
Светът е пълен с непознати хора...
dal

Re: Национална среща на форума

Мнение от dal »

darina1960 написа:Според мен 12-13 април са по-добре като дати, но болшинството да реши. Аз съм ЗА Троян... :ieeee: :ieeee: :ieeee:
не е ли това седмица преди Великден? :hmmm:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4912
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 378 пъти
Получил благодарност: 320 пъти

Re: Национална среща на форума

Мнение от Di_Va »

краси кубарелова написа:
milena02 написа:Аз съм силно "за". Обаче ако е през април срещата, то тя ще е целево да се видим и наприказваме. За обикаляне на градини няма да става, понеже там едни нарциси ще има. Но пък по-важното е да се познаваме и да се циментира общността. Мисля, че на никой в конкретния случай няма да му е до градини, понеже купонът ще е страховит. Ходи ми се във всички предложени от Дал градове. Като че най ми е на сърцето Троян, страхотна атмосфера има.
и аз съм за Троян! :ieeee: За този сезон е по подходящо място за среща, но каквото решим :angelche:
Още един глас за Троян! Аз пък там не съм ходила, а искам :ieeee: и съм съгласна с Милена (02) това да бъде среща основно за приказки и запознанства, а и за начертаване на бъдещи - майски и т.н. срещи из градините!
Ами ако е преди Великден, това са Лазаровден и Цветница, ами сега!
dal

Re: Национална среща на форума

Мнение от dal »

Лазарица и Цветница хем имаме празници по къщите , хем хората заемат хотелите с именни дни и тържества.
Една дата просто уикенд би била за предпочитане, защото тогава пълниш празна база и можеш да играеш канадска с цените на пакета :mrgreen: .
Извинете ме , прагматик съм :hihihi: Пак във ваша полза
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”