За Новата година! :)

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

За Новата година! :)

Мнение от vodo-leika »

По това време утре ще е Нова Година, та защо да не започнем с новогодишното настроение отсега? :ieeee:
Кой къде ще бъде, развносметки, обещания - каквото пожелаете ;) !
Аз лично съм повече от доволна от годината -защото скъпите ми същества бяха здрави, а това е най-важното! Изпълних намеренията си за изминалите дни и съм преизпълнена с нови такива за настъпващата година! :ieeee: Обешавам си да не се отказвам от желанията си , да съм по-сговорчива, да ходя на спорт и да насадя още повече петунии от миналата година! :lol:
А на празника реших да събера наедно най-близките си и по домашному да посрещна Новата Година! ;)
И ако на някого му липсва новогодишно настроение:
[video][/video]
Пожелавам ви най, най-хубави моменти в утрешната вечер и с лека душа, топлина в сърцето и оптимистична мисъл да посрещнем 2011! Изображение
Аватар
nikolica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1036
Регистриран на: Дек 1, '09, 06:57
Местоположение: пловдив

Re: За Новата година! :)

Мнение от nikolica »

За мен 2010 година, беше годината, в която синът ми завърши с отличие и записа гимназията, която той си избра,слава Богу здрави сме, какво повече, за да съм щастлива :dovolen:
Пожелавам на всички весело посрещане на Новата 2011 година!
Изображение
Няма нужда да се ядосвате за нещо, което може да се промени. А ако не може да се промени, съвсем няма смисъл.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: За Новата година! :)

Мнение от dora »

Никак не съм по равносметките,но годината си заслужава да каже ,че за мен и семейството ми беше добра - всички сме си здрави и заедно.
Тези които обичам отвръщат на чуствата ми /все още / с обич , а за мен тя е всичко.
Предстои ми една година с двама матуристи ,бал и един кандидатстудент/дано се похваля/.
Пожелавам ви здраве ,търпение и кураж.
Вчера гледах един филм в който героя все си повтаряше една молитва:"Боже дай ми търпение да приема това ,което немога да променя,кураж да променя това ,което мога и мъдрост да ги различа."
Хареса ми и затова ви я споделям.
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
DarinaN
Кафе машина
Мнения: 3318
Регистриран на: Мар 16, '10, 09:40
Местоположение: Пловдив

Re: За Новата година! :)

Мнение от DarinaN »

dora написа:Никак не съм по равносметките,но годината си заслужава да каже ,че за мен и семейството ми беше добра - всички сме си здрави и заедно.
Тези които обичам отвръщат на чуствата ми /все още / с обич , а за мен тя е всичко.
Предстои ми една година с двама матуристи ,бал и един кандидатстудент/дано се похваля/.
Пожелавам ви здраве ,търпение и кураж.
Вчера гледах един филм в който героя все си повтаряше една молитва:"Боже дай ми търпение да приема това ,което немога да променя,кураж да променя това ,което мога и мъдрост да ги различа."
Хареса ми и затова ви я споделям.

това :"Боже, дай ми сили да понеса това, което не мога да променя; Дай ми решителност да променя това, което мога да променя; Дай ми мъдрост да различа това, което мога да променя, от това, което не мога да променя."
, мила Доре / извини ме за допълнението, е тибетска молитва
и чудесен избор :daaa:
:tzeluvka:
"Ако A е успехът в живота, то тогава A е равно на x + y + z. x е работата, y е забавлението, а z е да си държиш устата затворена." А. Айнщайн

http://darinaivanova.snimka.bg/hobby/2011.593300.25139445" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: За Новата година! :)

Мнение от vodo-leika »

Мисълта наистина е много хубава! И съвсем подходяща като за пред Нова Годна! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
pachetooo
Виенско кафе
Мнения: 473
Регистриран на: Юли 23, '10, 20:15
Местоположение: Пазарджик

Re: За Новата година! :)

Мнение от pachetooo »

Изображение
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: За Новата година! :)

Мнение от lila »

Ако някой още се чуди за подходящите подаръци - ето няколко идеи :D

за готвачите
Изображение

за хремавите
Изображение

за младите заети майки
Изображение

за къщата на село
Изображение

за диетичните
Изображение

тук няма да уточняваме :D
Изображение

за любителите на спагети
Изображение

за сериозните мъже
Изображение

и за сериозните жени
Изображение

това за мен - да не ми изстиват краченцата нощно време
Изображение
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: За Новата година! :)

Мнение от vodo-leika »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1151 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: За Новата година! :)

Мнение от Мария Николова »

Най-много овации събра кртинката със спагетите! :lol: :lol: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: За Новата година! :)

Мнение от bouquet »

:lol: :lol: :lol: Страхотни са! :lol: :lol:
Търся добри хора
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”