Футболни съпруги

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Футболни съпруги

Мнение от ida_ili64 »

Satori написа:
dal написа: коя качествена жена ще се омъжи за футболист, ама веднага щом намерим уравнението кой можещ мъж се занимава с футбол ?!
Еееее. Това не ми харесва. А и не е вярно, като всяко генерално обобщение, касаещо човешката природа.
Подкрепям!

Първо,всяко правило има изключения!
Второ,тези "Барбита" както ги наричате,са продукт на нашето общество-утре може да бъде вашата или-моята дъщеря,никой не е застрахован от това!
Трето,аз познавам много можещи мъже,които в свободното си време разтоварват с футбол.
Четвърто,никога не съм могла(и не съм се опитвала) да сравня Любо Пенев с Лечков например!
И пето-тук доколкото знам,има съпруги на футболисти,мисля,че се получи малко грозно с тая тема-и то в навечерието на Коледа :hmmmmmm: !
Шесто,всеки има право да има собствен живот и концепция в него,както и преоритети какво да харесва и какво-не!Сигурно ние в очите на "барбитата" сме жалки?!

Имам молба,останете си в рамките на предаването като коментар,за да ни е весело и забавно! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Футболни съпруги

Мнение от Satori »

Епитетът "качествени" за хора малко ми е, хм, странен. Между другото, не познавам Бербатов лично, но пък онова, което гледам като негови изяви, много ми харесва.
dal

Re: Футболни съпруги

Мнение от dal »

а защо да се смеем на футболните съпруги?
ми щом ги кефи да возят в лемузините кухоглавите закачалки , -перфектно , значи всички са доволни !
а какви да им турим на футболистите , професорки?! академички? аристократки?
коя качествена жена ще се омъжи за футболист, ама веднага щом намерим уравнението кой можещ мъж се занимава с футбол ?!
че то е тъпо да си изобщо женен за когото и да било , ама ей го на- нрави...
тези дами са отражение ,продукт на нечия потребност и нищо повече
снощи наборсучения членонеразделен самсурляк георги взе сървайвъра и кинтите-прекрасно!
гласуваха му ги заради злоба завист и негодност , да не ги вземе друг , гласуваха и сексистки , на ива пранжева не ги дадоха , но отсвириха и другата жена-значи вот против жените, че какво чудно -аман?!
и какво за жените ? жените са креатура на избралите ги мъже , както е вярно и обратното
и професията няма нищо общо с това , футболист ли си , не си ли?
то е страшно и срамно да чукаш и ицо стоте манекенки , ама ей го-оборотен !:)
какво да сторим, като нашият балкански лайфстайл е такъв ? певачки ,арт- културтрегери , пияндури , китки , фитки , миски и комунистки
да не ме разбере някой погрешно , футболът за мен е напълно безсмислено занимание , съпружеството не чак дотам , но често да


от един цитат всеки може да си извади каквото си пожелае извън контекста и да си го разпъва като намерен портфейл, което и правите;
разбира се че допускам , че тука има съпруги на футболисти, и разбира се , че нищо срамно от това-съпруги като съпруги и професия като професия на мъжете им , поради което пиша следното:
а защо да се смеем на футболните съпруги
тези дами са отражение ,продукт на нечия потребност и нищо повече
и какво за жените ? жените са креатура на избралите ги мъже , както е вярно и обратното
и професията няма нищо общо с това , футболист ли си , не си ли?


колкото до този цитат коя качествена жена ще се омъжи за футболист, ама веднага щом намерим уравнението кой можещ мъж се занимава с футбол ще се види ако на някой му се разсъждава извън първоначалния ръч и подскоците , че преди да намерим кусурите на съпругите е хубаво да се вгледаме в заниманията на мъжете им.И никой тука не говори срещу това събота и неделя да пориташ топка с аверите. Спортът си е спорт и заслужава уважение. Факт неоспорим е обаче , че в нашата действителност много повече се пише за вандализма футбулното хулиганство купуването на мачовете трансферите на черно продадените мачове и укриването на доходи , отколкото за спортните постижения на бг футбол.
БГ ФУТБОЛЪТ , а не спортът като такъв в световен мащаб.


а колкото до какво да сторим, като нашият балкански лайфстайл е такъв ? певачки ,арт- културтрегери , пияндури , китки , фитки , миски и комунистки мога да го напиша още сто пъти и ще продължава да си е наличен факт от нашата действителност. И ничии опити да поставите човек който си пише мнението с лицемерни писъци в кръгова отбрана няма да променят обстоятелствата.
Преди да напиша мнението което ви изкърти от възмута ги бехте вдигнали на ура , въпросните съпруги и въпросното предаване , което ги хвалебства и сочи за пример на подражание. След като постнах горното кокошарникът вкупом затича да провери от къде прехвръкна новата кокошка и дали пък няма намерение да се задържи и да смути с инакомислие запръжковия пейзаж. Не бойте се , в този смисъл:D
Весели празници
:dovolen:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Футболни съпруги

Мнение от ida_ili64 »

Мила ми Дал,
не те познавам,и не мисля,че мога да те отъждествявам с кокошка-те си кълват кротко зърното,а ти си бунтарка! :lol: Само дето не знам за какво се бориш?!Аз уважавам много хората бунтари-с цел и мисия да правят света по-добро място!С тази цел бе формиран и "Хоби-кафе",място,което според мен много по-уютно от един кокошкарник?! ;) И понеже аз съм си "бухалче" :dovolen: -сиреч,нощна птица,не мога да приема ,че трябва в 6 часа вечер да съм в леглото като кротка и послушна кокошчица :lol: ...
Желая ти весели празници! :tzvetentze:И мноооого подаръци,за да си по-сговорчива догодина! :daaa:
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Футболни съпруги

Мнение от 5ia »

Предаването съм го мяркала по случайност. И още не мога да се съвзема. Знам, че има хора , които му се кефят, и то заради това е и направено. Но дано не ми се налага да водя разговор с тях, щото много ще зацикля .И, между другото, това че мъж ми е "прос монтьор" не ме прави тъпа, предполагам.... Както и Благой Георгиев ми звучи много добре по интервюта. Добре де.....и изглежда мъжкарски, признавам ;)
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Футболни съпруги

Мнение от lila »

Напоследък е пълно с подобни предавания - модата на форматите. Аз като един неформатиран човек намирам за леко воайорско да зяпам Биг Брадъри, Сървайвъри, абе не знам. Не ги изтрайвам. Харесвам едносерийните филми. Не ми се гледа как някой си сменя бельото или си мие зъбите. Не мога да кажа, че никога не съм гледала - случвало се е, но без особен интерс. Не знам какво е необходимо за да ми се задържи вниманието, но не е това. Приятелката ми ги гледа. Тя гледа и ферма в Фейс Бук, аз нямам акаунт там. Знам, че е участвала в разни ТВ-формати като Стани богат и още някаква - дори не запомних името. Това не ни пречи да си пием кафето и понякога да вечерям със семейството и, и да ми е много приятно. Тя си е тя а аз съм си аз. :nod:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Футболни съпруги

Мнение от Satori »

lila написа:Не ми се гледа как някой си сменя бельото или си мие зъбите. Не мога да кажа, че никога не съм гледала - случвало се е, но без особен интерс.
На мен пък ми харесва да гледам такива работи - примерно Пол Нюман ако ми ги прави тия неща на екрана, ще гледам и още как. :dovolen: Онзи ден по ТСМ хванах един филм с него на младини - стои, небрежно подпрян на едно бюро. Ама бая време стоя. Ако целия филм това беше правил, пак нямаше да е лошо.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Футболни съпруги

Мнение от lila »

Satori написа:
lila написа:Не ми се гледа как някой си сменя бельото или си мие зъбите. Не мога да кажа, че никога не съм гледала - случвало се е, но без особен интерс.
На мен пък ми харесва да гледам такива работи - примерно Пол Нюман ако ми ги прави тия неща на екрана, ще гледам и още как. :dovolen: Онзи ден по ТСМ хванах един филм с него на младини - стои, небрежно подпрян на едно бюро. Ама бая време стоя. Ако целия филм това беше правил, пак нямаше да е лошо.
А в кой формат гледа Пол Нюман? Не беше ли едносериен филм :nod:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Футболни съпруги

Мнение от Satori »

Е, те толкоз често го въртят тоз филм по тоя канал, че може и за сериал да мине. ;)
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Футболни съпруги

Мнение от paju4eto_Ligla »

Хихихи...тая тема ми е много присърце. Щото не гледам и няма да гледам въпросното предаване, както и "Размяна на съпруги", "Сървайвър", разни танцуващи всякакви и подобни.
Обаче мъжът ми, бобото сиреч, е бивш футболист :twisted: И към момента не пропуска мач на ЦСКА и Ливърпул(последните по телевизията, слава Богу), ходи да рита, пали се и чат-пат съжалява, че не е продължил да се занимава професионално. Но си се изживява като футболист, де. И такъв съм си го избрала и харесала. Така че трябва да се образовам и аз, ма нещо не успявам да се изнудя да гледам такива предавания, камо ли да поддържам подобен лайфстайл (я като даскалка по български да го изпраскам на чист роден език).
Та, без да се заяждам, ще ме образовате ли по-подробно (конкретно към дал) по въпроса за качеството на футболистите (като хора, разбира се), съпругите им и форм`ата, в който би трябвало да са вкарани? Че да си наместя мирогледа :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”