Футболни съпруги

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Футболни съпруги

Мнение от johnstalker »

Интересно ми е мнението ви за форматот на това предаване:
"Напълно нов, несъздаван до момента формат. Героините в него са атрактивни и популярни красавици.
Поредицата е от тринайсет едночасови серии, продукция на "Супернова медия". Въвежда зрителите в личните пространства както на някои от най-популярните, така и на не толкова експлоатираните от медиите футболни половинки у нас. Поредицата разказва за емоциите, амбициите и предизвикателствата, които съпътстват живота им.
Лесно ли е да си житейска партньорка на професионален спортист и означава ли това, че оставаш непременно в сянката на партньора си, особено когато и той е популярно лице? Каква е дозата светски блясък и каква – дозата очакване и самота в живота на героините от поредицата: всички до една привлекателни дами, обекти на чест медиен интерес, а понякога и на недотам здравословни клюки..."

http://btv.bg/videos/broadcast_video.pc ... o_id=24369" onclick="window.open(this.href);return false;
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Футболни съпруги

Мнение от lila »

Ти да не си футболист? Форматираните работи са за форматирани хора. Знам ли и аз - да не си режисьор или :hmmm: съпруга под прикритие :lol:
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Футболни съпруги

Мнение от al.yank »

Веднага отговарям-изключителна тъпотия!Повечето са лигави момиченца,за които житейските проблеми се свеждат до това как да се нагримират,какво да облекат или да си купят.Правят впечатление на пределно тъпи и всъщност,не разбирам защо трябва да ги познаваме..както и световно неизвестните им половинки де.Вероятно съм прозвучала като заядлива лелка,сори,ама такова ми е мнението(и въобще не съм лелка :mrgreen: )..амбиции,предизвикателства,...айде моля ви се..
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Футболни съпруги

Мнение от johnstalker »

lila написа:Ти да не си футболист? Форматираните работи са за форматирани хора. Знам ли и аз - да не си режисьор или :hmmm: съпруга под прикритие :lol:
Хохохо.. Наложи се да го гледам предната неделя. В края на предаването бях червен и бесен.. после изригнах като Везувий.. :stiskam:
Аватар
Калина-малина
Двойно кафе
Мнения: 179
Регистриран на: Ное 26, '09, 19:33
Местоположение: Филибето

Re: Футболни съпруги

Мнение от Калина-малина »

al.yank написа:Веднага отговарям-изключителна тъпотия!Повечето са лигави момиченца,за които житейските проблеми се свеждат до това как да се нагримират,какво да облекат или да си купят.Правят впечатление на пределно тъпи и всъщност,не разбирам защо трябва да ги познаваме..както и световно неизвестните им половинки де.Вероятно съм прозвучала като заядлива лелка,сори,ама такова ми е мнението(и въобще не съм лелка :mrgreen: )..амбиции,предизвикателства,...айде моля ви се..
:lol: :lol: :lol: :daaa:
Не съм гледала въпросното новоформатно предаване, сега го и чувам. Нямам и намерение да го гледам, щото сто на сто ще отговоря кат Саша. :nod:
Какво значи "футболни съпруги" - съпруги като съпруги.....има един филм "Отчаяни съпруги"? Епитети пред съпруги , всякакви...
Много сме лудите....но сме пръснати!
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Футболни съпруги

Мнение от lila »

А какво наложи гледането му? Че ми стана интересно? Ми доста дебел списък с въпроси си навъртял по повод формата :hmmm:
Или си търсиш пластичен хирург или си съпруга :lol: :lol: :lol:
Последно промяна от lila на Дек 22, '09, 20:13, променено общо 1 път.
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Футболни съпруги

Мнение от DOBI »

Не см го гледала,но дори и да имах възможност - не бих го гледала.Не виждам никакви допирни точки между себе си и тези "Барбита"!А и техния празен и безсмислен живот съвсем не ме интересува! :hihihi:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Футболни съпруги

Мнение от johnstalker »

lila написа:А какво наложи гледането му? Че ми стана интересно? Ми доста дебел списък с въпроси си навъртял по повод формата :hmmm:
Или си търсиш пластичен хирург или си съпруга :lol: :lol: :lol:
Бях на гости на един познат.. а жена му беше фенка на предаването.. тя си е точно барби де. Мисля, че това което и казах след предаването, както и за чувствата които са се зародили в мен - тя вече ми е 'фенка' :) :ieeemyzh:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Футболни съпруги

Мнение от DOBI »

:lol: :lol: :lol: Как умееш само да си събираш фенки!
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Футболни съпруги

Мнение от lila »

Горкия човек - не ти, приятеля ти :D представяш ли си - той няма на къде да бяга :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”