Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Да,точно за тези,нещо каталог няма ли да си поизберем,този е страшен, но е доста млад,може да прави грешки,нещо по солидно търся :lol:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

За каталог не знам ,но виж този ! И реколтата му е добра .Явно си е майстор. :mrgreen:

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Бени,откъде ги изнамираш :lol: Млади са ми,претенциозна съм,затова и сама си правя градината :lol:
Искам нещо със история,вряло и кипяло
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3887
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 60 пъти
Получил благодарност: 283 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Шами, виж един майстор градинар от нашия край. Тиквичката му е дълга, ама става само за пържене.

Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ще ме убиете днеска :lol: ,от смях :lol:
Като,че провеждам кастинг :lol: :lol: :lol:
Склери,тоз човечец вярно майстор,такива тиквички за първи път виждам :shock:
Как ли са на вкус :hmmm: Пак ли отивам към темата храна :ufff: ,да ви се похваля,вече почнах да получавам комплименти,е вярно от кварталните пияндета,ма и те са хора :lol: ,казват ми,че съм била отслабнала нещо и така ми било по-добре,отивало ми :D
А сега булка,сипи по една ракия :lol:,демек заслужили са си я.
Ма, те за една ракия може всичко да кажат :hmmm: ,но да не задълбаваме.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Я да пусна нещо ,една песен цял ден ми се върти,тази на второто момче,малко танци :sdance: и да знаете,че викам със пълно гърло,браво на тези двамцата,така се пее :daaa:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Да поздравя рождениците и тука,да пусна малко музика и танци,да им е весел и усмихнат живота,добре започвам,от сутринта със музика и танци,това е щото вече и като седя кръста ме боли,та да се раздвижиме :smusic: :sdance:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15940
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 935 пъти
Получил благодарност: 1822 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Влизам сега в бара, че през деня не стигнах до него и какво да видя? Шами си стои сама, музика си пуска, истории си разказва, няма кой едно наздраве да ѝ каже... Абе може ли такива работи :o ! Къде сте всички? Агента къде затрихте? Еличе има работа покрай абитуриентските балове, ама наминала, праха забърсала, поизмела, никой друг не пипа! Паяжините на театрални завеси мязат... УжЪс неземен! Утре ще се разправяме, че ми свършва батерията :svekurva:....

Ех, как не мога да пусна нищо :snif: . Впрочем отдавна не сте ме виждали, ето ме - с измъчена ухилка след катеренето до манастира Св. Троица :angelche:


Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3887
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 60 пъти
Получил благодарност: 283 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Е немам думи, както е казал поета. Качихте големия Метеор, след това Варлаам, нищо че е бил затворен, и след това сте имали сили да издрапате и до Св. Троица. Е, наистина нямам думи. Св. Троица е най-труднодостъпния от всички манастири. Първо се спускате долу в дерето, след това нагоре през тунели, стълби и мостове. И след всичко това сили за усмивка. Браво. Това може да направи само един истински кукундрил. Нормалните хора си вземат хотел в Каламбака, и полека, полека, за три, четири дена обикалят всичко това дето вие сте го пробягали за един следобед.
Св. Стефан е на пет минути от Св. Троица, и до него няма стълби. Успяхте ли и него да удостоите с честа да го посетите?
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15940
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 935 пъти
Получил благодарност: 1822 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

:swonder: :sdull: Склери, само на теб на ушенце ти признавам, че авторката на темата (Isa Bel) я направи, за да събере тук явните откачалки, начело с мен :semo: :sgiggle: . Цитирам от първия ѝ пост: "...мисля че има спешна и належаща нужда от това – преди Графинята да е подлудила целия форум... Ако се питате какво точно е кукундрила – Графинята е една представителна извадка на тоз вид''. Та не е тайна за никого кукундрилството ми, пък и държа на него (за справка виж поста ми от 19май того :angelche: ). Що се отнася до катеренето, дай ми на мен да се юркам по баирите, да не мислиш, че случайно съм избрала науката си - геоморфология се прави на баира, не в кабинетите :nod:...

Само трите сколасахме да обходим, първо защото им свърши работното време и второ защото ни подпука як дъжд, а шофьор ни беше дъщеря ми и малко се притесни от бурята. Ама не си дава колата, диването, предложих ѝ аз да карам, тя - тц, не може друг да ми кара Меривката и точка! Така се разминахме с другите три. Но пак ще се върна! Този феномен не ме оставя да спя спокойно :swonder: :sdull:...

Поздрав от мен:

... Самотният скитник е загубил пътя си.
И изглежда, че целта му все още е далеч.
Бурята разбива кораба в съзнанието му,
Но махалото в душата му ще покаже брега...

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”