Огромно разочарование от Брит Розако

Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от rose_from_stars »

Сега, тъй като виждам, че темата явно още си седи и може би няма да се изтрие, ще направя един опит.
Тъй като съм затрила доста цветя, явно съм претръпнала вече и не ми пука особено, е ливвам по някоя сълзица все пак, че нали съм с розарско сърце, ще поръчам от промоцията и ще ги оставя три дни в офиса на еконт да отпочиват... После ще постна снимки, ще ги засея, ще ги орежа и да видим дали ще пуснат нови листа, което съм почти сигурна, че ще стане...
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
gospodinov

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от gospodinov »

И какво ще докаже това - че който има опит, знания и нюх към цветята може да се справи с повяхнали и засушени рози, а който няма пуска бесмислени теми!
Да приемем, че авторката на темата е била афектирана и ядосана и е пуснала тема, която трябваше да се изтрие още при самото и създаване.
Аз предлагам да изтълкуваме мълчанието на дамата пуснала темата като съгласие с всичко написано и да спрем да и обръщаме внимание.
Предлено ясно е кой е крив, кой е прав.....
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от rose_from_stars »

За съжаление Calendula_off е разстроена - ако човек има големи очаквания, може първата му реакция да го разочарова. Поръчката ми пристигна днес - златна сватба и румба - получих две мини рози, третата роза е по-зле и от тази на Calendula_off, защото е полу-умряла счупена пръчка с цветонос забита в кофичката до корена. И да - доставката с Еконт е 9 лв. и нещо. Опаковката е под всякаква критика - от Еконт бяха удивени, защото винаги взимам поръчките от този офис и често на цветя, като рядко се оплакват, но наистина бяха много зле опаковани и счупена едната. Искаха да правя рекламация, казаха, че така са получили розата счупена, но нямам време да се занимавам, затова ги платих и взех, а вкъщи ще ги оправям.
Положителното е, че комуникацията с фирмата е много добра и сигурно ще ми сменят счупената роза, ако се обадя. Но, поръчката така или иначе я направих просто пробна, а счупеното цвете ще го подрежа и ще чакам да избие нови прирасти - ако оцелее - добре, ако не - както и да е...
Може и моята поръчка да е такава поради лошо стечение на обстоятелствата, знае ли човек...
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
presto
Кафевар/ка/
Мнения: 870
Регистриран на: Юни 25, '13, 11:25
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 1 път

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от presto »

Майната и на изсъхналата роза, тук става въпрос за друго. Ангажираш вниманието на 4000 човека с тиради за лошото качество на подарена роза, постваш снимки, редиш сълзи и сополи, и накрая решаваш да продължиш да си влизаш ежедневно във Форума, но някак случайно пропускаш да драснеш два реда в собствената си тема, за да информираш безкрайно притеснените съфорумци с развитието на сълзливата сага.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от calico »

какво ви става бе момичета? Днес беше 35*С на сянка, какво рози поръчвате и садите сега?

какво толкова ще стане ако изчакате да мине лятото?

какво мислите че ще направят сега розите, засадени в тая жега и изпаднали в кома? Мислите че ще нацъфтят буйно и ще ви запълнят обеми и обеми с цвят? :svekurva:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
rose_from_stars
Виенско кафе
Мнения: 304
Регистриран на: Апр 22, '15, 17:23
Местоположение: Бургас

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от rose_from_stars »

Ох, да, в тая жега всичко спира да се развива... Освен мечтите ни... :tzvetentze:
"...нищо от вселената не е същото, щом там някъде, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза…" Антоан дьо Сент-Екзюпери
troll

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от troll »

Абе поне я оставете да потъне таз тема.
Другото се видя!
:mrgreen:
Calendula_off
Дълго кафе
Мнения: 126
Регистриран на: Яну 29, '15, 17:15
Местоположение: София

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от Calendula_off »

За всички, които така ритуално сте се нахвърлили върху мен , т.нар. огромно забавяне за прием на пратката няма и 24ч! Получена в четвъртък след обяд взета в петък към 15.00. Ако за по-малко от 24ч една роза не издържа ...нямам думи, и все пак говорим за миналата седмица, когато не беше жега. Не знам, какво ви става бе хора! Какво значи роси не се садят сега, не в контейнер, не от еди си кой и еди си що. И това ми бил форум за съвети. Едно е да дадеш съвет, друго е с надменно поучителен тон да размахаш пръст просто "Защото така не се прави".
P.S. Радвам се, че от Брит Розако имат време и за виртуално и форумно следене, сакън някой да не каже лоша дума за тях, още повече ще се радвам, ако в самото начало си бяха догледали нещата. Пак трърдя не може две поръчани рози да са в добро състояние, а третата им бонус да не е просто в хербаризирано, а в парцаливо състояние. Аз лично го приемам "Ако мине номера". Единственият афект, който изпитвам в момента е, че си отделих от времето да отговарям на платени публикации.
gospodinov

Re: Огромно разочарование от Брит Розако

Мнение от gospodinov »

Calendula_off написа:За всички, които така ритуално сте се нахвърлили върху мен , т.нар. огромно забавяне за прием на пратката няма и 24ч! Получена в четвъртък след обяд взета в петък към 15.00. Ако за по-малко от 24ч една роза не издържа ...нямам думи, и все пак говорим за миналата седмица, когато не беше жега. Не знам, какво ви става бе хора! Какво значи роси не се садят сега, не в контейнер, не от еди си кой и еди си що. И това ми бил форум за съвети. Едно е да дадеш съвет, друго е с надменно поучителен тон да размахаш пръст просто "Защото така не се прави".
P.S. Радвам се, че от Брит Розако имат време и за виртуално и форумно следене, сакън някой да не каже лоша дума за тях, още повече ще се радвам, ако в самото начало си бяха догледали нещата. Пак трърдя не може две поръчани рози да са в добро състояние, а третата им бонус да не е просто в хербаризирано, а в парцаливо състояние. Аз лично го приемам "Ако мине номера". Единственият афект, който изпитвам в момента е, че си отделих от времето да отговарям на платени публикации.
Не мисля, че някой се е нахвърлил ритуално към Вас....другото, което е форума е за споделяне на опит, информация - но полезна, не изкривена и прибързана.
Офисите на Еконт получават пратките си от разпределителният център сутринта рано(между 6 и 8 сутринта), така че розите Ви са били в офиса им в четвъртък рано сутринта което до петък в 15.00 са са си 31 часа а не 24. Не съм съгласен, че при температура навън 30+ градуса, без поливане 31 часа не са пагубни за една роза!!! Но всичко това няма значение, Вие явно не разбирате защо критикуваме Вашата тема - проблема е че без да сте се свързали с Вашия търговец прибързвате с негативите и оплюването. Още повече, че дори и тук в форума Ви написаха, че въпреки всичко ще Ви подменят розата за Тяхна сметка....аз лично бих им се извинил тук в тази тема ако бях на Ваше място!
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”