Магнолия/ Magnolia

Публикувай отговор
Аватар
vasileva
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1548
Регистриран на: Май 9, '11, 23:47
Местоположение: ВАРНА

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от vasileva »

Прекрасна е ! :potekoha:
Всичко ще бъде наред накрая, ако не е наред, значи това не е краят!
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 020&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31836
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1189 пъти
Получил благодарност: 2943 пъти

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Изображение

Бобсъне, това мижаво нещо (Галакси) някога ще стане ли голямо дърво ... :hmmm: :snif: колкото твоята прекрасница? :potekoha: :slove: :ssvirka: :ieeee:

А колко хубави са вашите, момичета, богата работа, разкош магнолиев!! :sheart: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1444
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 100 пъти
Получил благодарност: 34 пъти

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от katina »

Уличката с магнолиите от чаршията в Хасково, сори, че снимките са от телефон, голяма красота е :ieeee:
Изображение
Изображение
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Аватар
Kikiricaaa
Виенско кафе
Мнения: 423
Регистриран на: Сеп 9, '14, 10:27
Местоположение: Sofia-city

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от Kikiricaaa »

Бобсъна написа:Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

:ieeee: :ieeemyzh:
Леле :potekoha: :potekoha: :potekoha: Бобсън какво е това чудо, я кажи Магнолия Солангеана на колко години е, че да преценя кога и при мен ще настъпи такава хубост. :mrgreen:
„ Времето, което си изгубил за твоята роза, я прави толкова важна“.
Бобсъна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1621
Регистриран на: Апр 14, '10, 09:22
Местоположение: Пазарджик
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 119 пъти

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от Бобсъна »

Ами специално звъннах на собственика-1999 или 2000г е садена!!За малката Стелата отдолу ме помни!!
Изображение
bell

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от bell »

Голяма красота е тук :daaa:
ilihris
Виенско кафе
Мнения: 331
Регистриран на: Сеп 9, '11, 16:42
Местоположение: Пловдив

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от ilihris »

Ето и моите тази година
Изображение
Изображение
Стелатата е супер, а и има още доста не отворили пъпки, но нещо лилиофлората не направи пъпки на новия си прираст.
Deleted User 1445

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от Deleted User 1445 »

Разкошни :daaa:
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1706
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 358 пъти
Получил благодарност: 302 пъти

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от darina1960 »

В момента това е "най-красивата тема" :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Аватар
Gevita
Kафенце
Мнения: 4
Регистриран на: Апр 2, '15, 14:02

Re: Магнолия/ Magnolia

Мнение от Gevita »

Здравейте, съмишленици :dovolen:
От години чета вашата тема и се възхищавам на прекрасните магнолии, които сте отгледали. И аз като вас обожавам това чудно растение и винаги съм мечтаела да го имам. Да, но къде да отглеждам това създание, в саксия не е добре, а къща нямахме. Затова просто ви четях и си мечтаех...за стара, но здрава къща, с красив двор и магнолия/и. Е, явно когато човек истински желае нещо, то се сбъдва и след няколко години на разочарования и търсене, най-накрая открихме Къщата - нашето бъдещо кътче от Рая. Това се случи само преди няколко месеца, още не сме започнали да я стягаме даже заради зимата, но ми се иска вече да си засадя магнолия. От всичко, което изчетох тук знам, че няма да е лесно, но знам и, че с търпение и любов може да се постигне всичко. Бих се радвала да ми дадете съвет какъв вид магнолия да си засадя като се има предвид микроклимата на района - Етрополския балкан, около 900 м. надм. вис. и пролетта идва по-късно. В самия град Етрополе видях в един двор една прекрасна солангеана. Харесвам я много, също така грандифлора и всички жълти и тъмночервени магнолии. Разбира се, бих се радвала на всеки вид, който ще се чувства добре на тези условия. Ще се радвам и ако ми препоръчате разсадник в района на София, откъдето мога да закупя вида, който ще ми препоръчате. Благодаря предварително на всички и ви пожелавам създанията ви да се чувстват все така прекрасно.
Природата е най-добрият учител!
Публикувай отговор

Обратно към “Градински цветя и растения”