Имам повод да почерпя...

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
joannka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1873
Регистриран на: Сеп 30, '10, 17:24
Местоположение: Плевен

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от joannka »

Честито внуче,Титиии! :sflower: :sflower: :sflower:
Мнооого е сладко юначето!
Да ви е жив и здрав и късметлия!
Втората снимка е като икона Мадоната и Младенеца!Ама то си е така,де :gush:
:ssun: :ssun: :ssun:
Изображение Изображение Изображение

ИзображениеFlowers feed the soul...
Happiness is a decision.You are as happy as you decide to be!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31839
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1193 пъти
Получил благодарност: 2959 пъти

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Мария Николова »

Изображение

специално за Мерката :tzeluvka: знам че обожава мелбичли и сладолед
Ха така...! :svekurva: И ся ко прайм, Макс?!! :svekurva: Ти знаеш ли, че днес трябваше да бъде утре - първия ми ден за отслабване, ако не искам да купувам торбести дрехи, които да ме поберат!!! Първия ден без мелбички и сладоледи, представяш ли си го!!! :ufff: :ufff: :ufff: Аз не можах... :eeeh:
Ясно, че "утре" не е днес. ;) :srofl: :srofl: :srofl:
Благодаря ти за специалната почерпка, Еви! :sbear:
Пожелавам ти, когато нямаш на кого да се скараш, той да ти е най-близо! Когато сутрин отвориш очи, първото нещо което виждаш, той да е! Когато ти влезе трънче и не можеш сама да си го извадиш, той да го извади! Когато залез те развълнува до сълзи, той да е до теб и в неговата сълза да се огледаш!
Така до стоте! :gush: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Магдалена
Кафе машина
Мнения: 3421
Регистриран на: Юни 26, '10, 15:57
Местоположение: Благоевград
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Магдалена »

Макс,да остарявате заедно! :tzeluvka: :tzeluvka:
Така:
Изображение
Или пък по-спокойно,така:
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31839
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1193 пъти
Получил благодарност: 2959 пъти

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Миленче, не зная кой е щракнал тази снимка - Майкъл, или мама. Сигурно не е и мислел/а какъв ефект ще създаде осветлението, но тук наистина осветлението е оскъдно като в картина на старите фламандски майстори! Прекрасни сте двамата с Мишлето Браян!!! :sbear: :slove: :ssun: Пожелавам ти бързо да се възстановиш, двете млекоцентрали да работят на макс! Юнакът-викинг да сучи като прахосмукачка и да расте бързо. :daaa: :ieeee: :ieeee:
Е, те децата растат най-бързо в чуждите къщи! :swink: :lol:
Пожелавам му на малкия принц да расте здрав, игрив, непослушен любопитко с обелени колене и, до като стане на 4 години, да ви разсипе на двамата с тати по 3 компютъра! :hihihi: :lol:
Пожелавам му да го обичат всички, които той обича! Да е богат на благородни увлечения, които извисяват духа! Да умее всичко да прави с ръцете си - и дилафа да върти, и четката, и мистрията и пирон да забие, в гората да може дърво да отсече, в градината цвете да засади! :sheart: :sheart: :sheart:
Тити, целуни му дупенцето и крачката на твоето внуче от мен! :skiss:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3734
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 27 пъти
Получил благодарност: 54 пъти
Обратна връзка:

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от макс »

Благодаря Ви от сърце!Трогнахте ме и напълнихте душата ми с красота и положителна енергия ! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:

Тити бебока е страхотно бонбонче,да ви е жив и здрав много да радва мама и тате ,а за бабата си знаем той вече е номер едно в :sheart: :D прекрасно малко сладко човече :angelche:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17062
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 485 пъти
Обратна връзка:

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Миша »

Макс,да сте живи и здрави ,още много години ръка за ръка ,да се обичате и уважавате!Специални поздрави от ММ до ТМ,чакаме ви да вдигнем заедно наздравица,може и без повод :dovolen: :bira: :nazdrave:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Deleted User 1445

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Deleted User 1445 »

Тити, много е красиво бебочето, да порасне снажен, здрав юнак , поздрави на най-щастливата мама на света :liubov2:

Макс, живи и здрави още 5 пъти по толкова :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от calico »

Леле Тити, цял ден съм изтървала че вече си бабче.
Честито, миличка, най-хубавата радост на света :tzeluvka: :tzeluvka:
Да расте, да хубавее, да преви белички и да ви радва, ей тука всички го орисваме с много щастие и хубав път през живота!

и добре дошла в клуба на бабите, леле че хубавоооо :tzeluvka:

Макс, честита годишнина, здраве и много хубави мигове занапред :tzvetoman:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
mama_li

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от mama_li »

Мария Николова написа:Изображение

Миленче, не зная кой е щракнал тази снимка - Майкъл, или мама. Сигурно не е и мислел/а какъв ефект ще създаде осветлението, но тук наистина осветлението е оскъдно като в картина на старите фламандски майстори! Прекрасни сте двамата с Мишлето Браян!!! :sbear: :slove: :ssun: Пожелавам ти бързо да се възстановиш, двете млекоцентрали да работят на макс! Юнакът-викинг да сучи като прахосмукачка и да расте бързо. :daaa: :ieeee: :ieeee:
Е, те децата растат най-бързо в чуждите къщи! :swink: :lol:
Пожелавам му на малкия принц да расте здрав, игрив, непослушен любопитко с обелени колене и, до като стане на 4 години, да ви разсипе на двамата с тати по 3 компютъра! :hihihi: :lol:
Пожелавам му да го обичат всички, които той обича! Да е богат на благородни увлечения, които извисяват духа! Да умее всичко да прави с ръцете си - и дилафа да върти, и четката, и мистрията и пирон да забие, в гората да може дърво да отсече, в градината цвете да засади! :sheart: :sheart: :sheart:
Тити, целуни му дупенцето и крачката на твоето внуче от мен! :skiss:
Да бъде! Амин! :liubov:
Brambar
Дълго кафе
Мнения: 149
Регистриран на: Яну 5, '14, 18:30
Местоположение: София

Re: Имам повод да почерпя...

Мнение от Brambar »

Макс, честита годишнина .Да сте живи и здрави .Да се обичате и уважавате.Да гледате в една посока,и това което виждате да радва и топли сърцата ви. :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”