Слънчевото ми място си търси идеи за сянка

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
wenche

Re: Слънчевото ми място си търси идеи за сянка

Мнение от wenche »

Чета редовно тук, защото ми са познати безсилието, страхът от грешки и нетърпението, когато си изправен пред голата земя. Особено, когато си много хоби и знанието е нищожно. Затова се радвам на напредъка, който виждам. Дори спорната палетена ограда е придобила някакво шеби-шик-очарование и ще става още по-красива, особено като дойдат и розите. ;) Ооооох, но тези стари гумиииииииии :snif: нищо не може да ме убеди, че те имат място редом до цветя :sneee: :sneee: :sneee: Това е разбира се много субективно, известно е, че аз съм върл противник и на градинските джуджета и сродните им гномове.
Аватар
acid
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Юни 22, '12, 15:53
Местоположение: Пловдив

Re: Слънчевото ми място си търси идеи за сянка

Мнение от acid »

В това дъждовно време нищо не мога да снимам в моята градина,всичко е едно леко удавено :lol:
Нямаме полянка,тревичката ни изгни,защото не успяхме да я косим ,никаква работа не можем да свършем ,аман значи :cry: :cry:
Само това си имам :snif:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Слънчевото ми място си търси идеи за сянка

Мнение от Noel »

Тази поляна от ароматна лайка е зашеметяваща :o
Чак ми е хубаво,че дъжда е попречил на отрязването :D
Как нищо,мила,имаш и ирис,иразцъфтяла роза,и снежнобяла спирея...
и изумрудено зеленото на майската трева :liubov:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
acid
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Юни 22, '12, 15:53
Местоположение: Пловдив

Re: Слънчевото ми място си търси идеи за сянка

Мнение от acid »

полянката с лайката наистина е едно от любимите неща,но до определен момент,когато стане време за косене,започвам да я обирам,защото ми е жал да я косим,а количествата са...производствени и ми писва :tzvetentze: Но поне после имам лайка за цяла зима и аз и цялата рода :lol: :lol:
Ето малко снимки от нея.Не намирам цялата да съм я снимала,не знам защо...
Изображение
Изображение
Изображение

Иначе аз недоволствам,защото има много работа по този двор,а времето не е с нас.Искам и аз да имам спретнати кътчета и съм си набавила нещата и не мога да ги правя.Просто всичко е мокра трева,не можеш да я косиш,не можеш да копаеш,не можем нищо :snif:
Но ще чакам :liubov2:
Изображение
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Слънчевото ми място си търси идеи за сянка

Мнение от setipeti »

е как нищо.., можете да си правите снимки на красивото цветенце на фона на лайката :liubov2:
Аватар
acid
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Юни 22, '12, 15:53
Местоположение: Пловдив

Re: Слънчевото ми място си търси идеи за сянка

Мнение от acid »

Моята градина вместо да се развива...въобще не върви,много големи поражения имам от дъждовете,нямам нито едно едногодишно,всичко се дави,нямам никакви цинии и тагетеси тая година,само няколко кученца и декоративни слънчогледи оцеляха и то едни такива хилави.Иначе розите им се радвам,те ми красят малко и някоя друга туфичка лавандула цъфнала имам.Сега ще видим какво ще стане с останалите цветя :cry:
Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”