Нашите градини

Заключено
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Re: Нашите градини

Мнение от isa »

Царе, не купувай, ще ти дам розов равнец/червеният си е червен/от него нямам.
Това е червен
Изображение
Аватар
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6608
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Нашите градини

Мнение от Lizi »

dal написа: колкото до съседите , нямам съседи , имам три метра огради отвсякъде
Ти си късметлийка! :ieeee: Омръзнало ми е от комшии- на метър и половина от оградата ни .Като говориш от вкъщи по домашния телефон те чуват и комшиите.Ужасно е .
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Нашите градини

Мнение от orkud »

Пфуууу, Дал, как го спретна това съчетание

Изображение

Очите ми останаха :potekoha: а езика ми според емотката се сурка по земята :lol:
dal

Re: Нашите градини

Мнение от dal »

разваляш бараки и остава трап от бивши тръби
бетонираш , чешиш мозък и караш брата мангасарян да излеят от бетон две стенички по 30-40 см като корито , като на пода няма бетон а си продължава пръст , запознаваш се с блу и иса , с мерчо и те типращат разни неща -равнец семена от некакъвлихнис , единствения ти нам кво си примерно гладиол , и ти бодеш и то се лови . Като има обаче стеничка макар и педя майка ти почва да реди саксии , и вдве от тях има хортензия дворика обикновеникус , а в другата има неизвестна папрат , подарена от леля ти миче или киче.
И имаш такова петно :mrgreen: :mrgreen:

Лизи , и е така и не е
у вас като влезе крадеца нощем ще те чуят поне вдве преки /д а не дава господ/
у,дома като влезе в хола при мен и изкърти дограмата и патрулка не пратиха , добре че съм била чорлава и побегна
всяко нещо има плюс и минус , щото па ако го беше докопал мъжа , щеше спокойно да си го закопаем в зеленчуковия двор и да му бодна една китна джанка отгоре без да ме видят , па при тебе бай Игнат щеше дотича с кирката да копаете редом :mrgreen:
Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: Нашите градини

Мнение от Elyza »

Дал, на твоя разказ се чудих смешно ли ми е или съм ужасена. Не бих искала да преживея такава случка, а ти си намерила комичното в нея и ползите от усамотените градини.
В моята, откакто има 2 метрови решетки не са ми шетали.
Днес имах пеперудена градина- при тези цъфнали лиатриси и будлеи...
ИзображениеИзображение
dal

Re: Нашите градини

Мнение от dal »

Голяма хубост , Ели.... :tzvetentze: :tzeluvka:
Клончето от твоята будлея го вкорених и чакам да минат малко жегите и да го насадя в двора , дето му е мястото :ieeee:
Аватар
Elyza
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1717
Регистриран на: Сеп 15, '10, 23:18

Re: Нашите градини

Мнение от Elyza »

Зелени пръсти имаш, Дал!
Хич не му се притеснявай. Майка му е висока метър вече и цялата в едни клони нацъфтели. Обичам го този храст.
Дойцията и Филаделфуса наесен поемат на село, защото само една пролет в цвят не им оправдава мястото. Ще бъдат заменени от рози ;) .
just

Re: Нашите градини

Мнение от just »

Когато не съм в моята градина, съм тук - вторият поднадзорен обект :angelche: Празно няма :liubov2:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
shinka
Виенско кафе
Мнения: 464
Регистриран на: Фев 18, '10, 12:21
Местоположение: Пловдив

Re: Нашите градини

Мнение от shinka »

Имам няколко снимки от селото на зет ми още от пролетта,но все не оставаше ред да ги кача :snif:
Затова сега с малко закъснение ще ви покажа пролетната им градинка :angelche:

Изображение

Изображение

Изображение
Няма по-ценно от верните приятели!
venko_87
Kафенце
Мнения: 34
Регистриран на: Юни 24, '11, 11:53

Re: Нашите градини

Мнение от venko_87 »

ето малко снимки и от мен
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://venelinsk.snimka.bg/?profile,albums" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено

Обратно към “Градини и дизайн”