Честит рожден ден, Гео, граф !

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2953
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1662 пъти
Получил благодарност: 1671 пъти

Re: Честит рожден ден, Гео, граф !

Мнение от Клеър »

Честит Рожден Ден Гео , бъди здрава , жизнерадостна и все така лъчезарна !
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15940
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 935 пъти
Получил благодарност: 1822 пъти

Re: Честит рожден ден, Гео, граф !

Мнение от Гео, граф »

Spoiler
pepelqshka71 написа: Мар 30, '23, 22:34
Мария Николова написа: Мар 30, '23, 13:24 ...
Честити 30 по 2 годинки! :sbear: На попрището жизнено в средата!
...
Значи...помислих, че Мери е сбъркала и понеже ме гложди вече 1 час, влязох да видя рожденниците и ООО :shock: , ама Гео верно става на 60.
Значи кукундрилке сладка, аз що си мисля, че си по малка от мен, ААА. Сигурно щото духа ти е по млад от моя. Мониии, златно момиче, още един път Честита да си :sheart: :sheart: :sheart: Обичам те ЕЙ :gush:

Е-ми заслужи го
Изображение

С 10 см е по нисичък от Момоа, ама хайде това да му е кусура :lol:
Шеесе са, бре, съвсем вярно, Пепеляш :nod: ! Ама какво са там някакви си цифри, когато ти ври кръвта, акъл така и не е дошъл (няма и надежда вече :sgiggle:) и ти се правят всевъзможни глупости :ssmiah: :ssmiah: :sitwasntme: !

Та благодарско за допълнителните благопожелания, както и за Травис разбира се, 10 см са напълно пренебрежими :slove: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Kakichka
Виенско кафе
Мнения: 457
Регистриран на: Юли 7, '20, 20:28
Дал благодарност: 207 пъти
Получил благодарност: 414 пъти
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден, Гео, граф !

Мнение от Kakichka »

Гео, къде с тоз млад дух ми се пънеш за 2*30, мен ако питаш само едните трийсет ти давам по акъл и по лудориии :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Да си много здрава и все така щура, да те радват китки и домашни любимци и да откриваш нови дебри в хоум мейд изкуствата.
Изображение
Добрата фея, която понякога се превръща в луда кравичка. Обичам шарено в розови нюанси, пролетта и вярвам в доброто приятелство.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”