Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Мила Маги, Маги, Магдалена! Благодаря ти, че мислиш за мен! Благодаря на теб и на ТМ - МГ за хубавите новогодишни пожелания! :wooow2: :sbear: :wooow2: :sbear: :wooow2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Благодарности

Мнение от Ава_и_мама »

:ieeee: :ieeemyzh: :liubov: :liubov: :gush: :gush: :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Благодаря, много ти благодаря, Мария!
Радвах се като малко дете!
Сложих картичката под елхата до дядо Коледа.
Снаха ми като влезе в стаята и веднага видя картичката. Искаше да и разкажа за теб, даже и снимки и показах.
Пожелавам ти весели празници!
:tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

И е разбрала снаха ти колко те уважават твоите форумни другарчета! :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Огромни благодарности за Пепеляшка! : sbear: :sbear: :sbear: :sbear:
Днес куриерът вече се свърза с рестартирания ми телефон. :lol: Донесе ми от тихия бял Дунав голямо внимание и много обич!
Новогодишна картичка с пожелания от цялото семейство! :gush: :gush: :gush: :gush: От красивата коледна торба извадих невъобразимо красив :sheart: наситено лилав шал и към него чифт лилави ръкавици. И...кокетна малка бутилка френско сухо вино розе J.P. Chenet
Нова Година ще посрещаме в ресторант с Ани и Сашо. Ще бъда с рокля в лилава тоналнаст. И ще се наметна с новия си шал - точно като за роклята ми! :omgoo: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Просто няма да има друга дама в четвъртата :swink: възраст, по-красива от мен! :katericka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
мечтица
Чист кофеин
Мнения: 5039
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 910 пъти
Получил благодарност: 1666 пъти

Re: Благодарности

Мнение от мечтица »

Мария Николова написа: Дек 29, '22, 12:23 Пристигна празничната картичка от Мечтица с пожелания, които ще се постарая да сбъдна - поне през следващите 10-20 години! :ieeee: :gush: :ieeee: :gush: :ieeee: Благодаря ти, мила Оленка! :gush: :tzeluvka:
Мери,толкова съм щастлива ,че картичката успя благополучно да стигне до тебе :wooow2:
Тъй като в селото пощата взимат един път седмично,помолих сина на комшийката да пусне плика в града.
Той ме погледна учудено и някак странно и пита,дали все още има пощенски кутии.
Минаха две седмици,постоянно надзъртам тука и вече бях се отчаяла,че той не намерил къде да я пусне.
Пак и не идвал оттогава в селото,да го питам.
Изглежда е ходил до централната поща в Добрич,шом мина толкова време,ще трябва да го почерпя :dovolen:
Вече съм спокойна че получи моята честитка :liubov2:
Весело и приятно посрещане на Нова Година,много поздрави на Ани и Сашко :liubov:
Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Пристигна, Оленка, и много, много ме зарадва! :sbear:
Почерпи ммомчето, заслужава! :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7769
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2567 пъти
Получил благодарност: 1440 пъти

Re: Благодарности

Мнение от pepelqshka71 »

Мери, надявам се да съм донесла частица от радостта, която ти ми даряваш постоянно. Пожелавам ти весело посрещане на новата година. ПОздрави за теб, Сашо и Ани. Целувки и огрооомна прегръдка от нас :tzeluvka: :gush: :liubov:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря най-сърдечно на всички форумни другарчета, които ме поздравиха на ЛС за Новата 2023 година с красива картички и снимки на децата и цялото си семейство!
Благодаря на форумните другарчета, които по телефона ме поздравиха с новогодишни пожелания!

Казах ли ви, че снощи за пръв път посрещнах Новата година в ресторант? Само заради новогодишните илюминации високо в небето. Да ги видя отблизо и нищо да не ми пречи. Да, ама не... :snif: Нито една ракета не се устреми към небето. Само някакви фишеци, хвърляни вън от празнуващите в ресторанта, блясваха за 3 секунди върху земята с мощен гръм и толкоз...
Десетина минути преди това отидох до диджея и му казах, че който познае на колко години съм, получава награда. Пет нагоре, пет надолу и само един човек позна точно 80 години! Покани ме и танцувах с него. Танцът беше наградата. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на АНЕТА за хубавата новогодишната картичка и пожеланията й!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря за голямата изненада на Хави!!!
Добре, че днес имах да пращам по пощата две неща и една от служителките ме попита взела ли съм си пакета.
Така си го получих! :wooow2: :wooow2: :wooow2: :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Хави, блатодаря ти, мила, за новогодишната картичка с вълнуващи пожелания! :sbear:
За разкошните топли терлици! :sbear:
За луковиците гладиоли! :sbear: :ieeee: :sflower: :ieeee:
Благодаря ти :sbear: за голямата кутия един от друг по-хубави шоколадови бонбони!
Върви, че отслабвай при такова изкушение! :chchaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”