Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31850
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1198 пъти
Получил благодарност: 2998 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Според ХН пред очите ми, в неделя, 25 декември в 21:00 ч. чукваме чаша вино в бутилката и викаме с цяло гърло "Наздраве, момичета!" :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31850
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1198 пъти
Получил благодарност: 2998 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Между двете чаши кафе, моето момче от Еконт ми донесе две пратки.
Благодаря на милото форумно другарче пери за коледната честитка, :sbear: придружена от сушени плодове - да си сваря ошаф и оплетените за мен вълнени къси чорапки!! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
В първи клас оплетох на две куки едно парче 10 на 10 см. Доказах си, че мога и не повторих. :srofl: Тъй и не стигнах до плетене на чорап. :hihihi:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31850
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1198 пъти
Получил благодарност: 2998 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на polyabs за коледната картичка!!! :sbear: За коледния чорап с весели апликации, и другите елхови украси. За неустоимите бонбони Raffaello и другите сладки искушения. И за озадачаващото черно-златисто сърце, което накрая разконспирирах като парфюм Elixir! :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Благодаря ти, Поля, че си мислила за, докато решаваш какво да избереш!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3459
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 251 пъти
Получил благодарност: 120 пъти

Re: Благодарности

Мнение от polyabs »

:liubov: Мери след всички сладки изкушения които получаваш за Коледа ... си мисля че трябва да излезеш януари в строга диета ... :hihihi:
А за парфюма ... не искаше да влезе с кутията в чорапчето ... за това го разсъблякох :lol:
Една уважаваща себе си дама ... винаги трябва да е с парфюм :)
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3734
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 27 пъти
Получил благодарност: 54 пъти
Обратна връзка:

Re: Благодарности

Мнение от макс »

Мерка Благодаря ти мила че си се сетила за мен и си изпратила коледна картичка с прекрасни пожелания :skiss: :sbear: :sbear: .Вчера се пребирам от работа и какво да видя в пощата писамце :ieeee: веднага се сетих че е от теб,то там само сметки идват :lol: ,Благодаря ти миличка да си ми много здрава само ти пожелавам :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Изображение
Честито Рождество Христово!
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Благодарности

Мнение от clock »

Мария, пак успя да ме изненадаш! :sbear:
В нашата пощенска кутия не помня от кога не е имало нищо. Самотна и пуста си седи откакто навлязоха новите технологии. И никой не надзърта вече в нея, няма за какво. Днес моят мъж случайно погледнал към нея ( аз все казвам, че няма случайни неща! ) и му се видяла червена точка. Приближил се, няма грешка, червен плик имало вътре. Донесе ми картичката и с нея сякаш и ти влезе в стаята!
Мария, благодаря ти, благодаря ти, БЛАГОДАРЯ ТИ! С картичката и милите пожелания в нея стопли душата ми!
Бъди жива и здрава, Мария! :tzeluvka:
Благодаря ти!
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1603
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 16 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Благодарности

Мнение от tsvetina »

Мила Мария :liubov: , безкрайно много ти благодаря за картичката и прекрасните пожелания в нея! Дойде в много труден за мен момент, в който имах нужда точно от добри думи на добър човек като теб! Благодаря ти от все сърце за това :tzeluvka: и ти пожелавам много здраве, щастливи моменти с близките хора, цветни мечти и пътешествия! Сииииилно те прегръщам, прекрасна Мимет! Весели празници!!! :sflower: :ssun: :sheart:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5776
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 2078 пъти
Получил благодарност: 2491 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Тутти »

Мария Николова - едно огромно сърце, и глава, пълна с идеи как да зарадва всички.
Тази вечер ММ празнуваше рожден ден и синът ни със закъснение донесе коледните картички. Тук нямаме пощенски услуги, затова използваме неговия адрес. Голяма атракция беше това четене на картички. Много красиви картички, прекрасни пожелания, за всеки помислено специално, то плик, марка, печат… Внучетата бяха с отворени уста. Малката Божена беше най-възторжена, и само си повтаряше “картичка за мен”. Преди аз да й прочета картичката, си измисляше какво пише там:
“Боженка, тази картичка е за теб, Боженка, и марката е за теб, Боженка…”
Слушаха децата пожеланията, които им прочетох, и наистина им беше нещо неизживяно досега, голяма радост. После ги подредиха като коледна украса и за целта махнаха една дървена елхичка и еленче, за да освободят място за чудните картички.
Мария, благодаря за милия жест и вълнението. Желая ти прекрасна Нова година.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31850
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1198 пъти
Получил благодарност: 2998 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Моят син Ники2 дойде и ме взе в Горна Оряховица за Коледа.
Много хубаво ми беше при внучетата и кака им Марина, която за моя рядост си беше дошла.
Имам правило, което спазвамм непреклонно. Никоя тъща, никоя свекърва не трябва да гостува на зет и снаха по-дълго от три дни, а да си тръгне, докато още е мила и драга. :srofl:
Преди час снаха ми ме върна и се прибрах в къщи. Изпратих я със заръка, да кара много вниммателно, че под започналия дъжд, пътят е най-хлъзгав. Щом се върне у дома, веднага да ми позвъни, за да се успокоя, че благополучно се е прибрала.
Сега прегледах ЛС и писаното в "Благодарности".

Тутти Фрутти, толкова много се зарадвах на радостта на Божена!!! :sbear:
Значително по-голяма съм от Божена, :swink: но и аз много се зарадвах на картичките от форумни другарчета, които ме чакаха! :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31850
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1198 пъти
Получил благодарност: 2998 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Пристигна празничната картичка от Мечтица с пожелания, които ще се постарая да сбъдна - поне през следващите 10-20 години! :ieeee: :gush: :ieeee: :gush: :ieeee: Благодаря ти, мила Оленка! :gush: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”