Как да си махнем рекламите от форума?!

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1440
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 329 пъти
Получил благодарност: 457 пъти

Re: Как да си махнем рекламите от форума?!

Мнение от Ема »

В момента форума е едно отвратително място.
И не, не мога да повярвам, че това не може да се поправи, целия екран е в огромни повтарящи се реклами. Също като отворя непрочетените мнения от първата тема, която ме вълнува, се отваря реклама, като я затворя не ме изпраща на първото непрочетено мнение, а в началото на страницата, с което се губи функцията за първо непрочетено мнение. И не, не ми се занимава с абонаменти и т.н....живота ми е прекалено затормозен, за да се тормозя и с това. Тука търся релакс и спокойствие, което в момента липсва. Ако и други го усещат като мен, лека-полека форума ще замре :snif:
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Как да си махнем рекламите от форума?!

Мнение от Lilly »

Ема написа: Юли 28, '23, 05:38 В момента форума е едно отвратително място.
И не, не мога да повярвам, че това не може да се поправи, целия екран е в огромни повтарящи се реклами. Също като отворя непрочетените мнения от първата тема, която ме вълнува, се отваря реклама, като я затворя не ме изпраща на първото непрочетено мнение, а в началото на страницата, с което се губи функцията за първо непрочетено мнение. И не, не ми се занимава с абонаменти и т.н....живота ми е прекалено затормозен, за да се тормозя и с това. Тука търся релакс и спокойствие, което в момента липсва. Ако и други го усещат като мен, лека-полека форума ще замре :snif:
viewtopic.php?t=8932&start=180
Eми, ето го линка - няколко секунди отнема
Ако нямаш ПП, да помогна ?
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Как да си махнем рекламите от форума?!

Мнение от johnstalker »

Ема написа: Юли 28, '23, 05:38 В момента форума е едно отвратително място.
И не, не мога да повярвам, че това не може да се поправи, целия екран е в огромни повтарящи се реклами. Също като отворя непрочетените мнения от първата тема, която ме вълнува, се отваря реклама, като я затворя не ме изпраща на първото непрочетено мнение, а в началото на страницата, с което се губи функцията за първо непрочетено мнение. И не, не ми се занимава с абонаменти и т.н....живота ми е прекалено затормозен, за да се тормозя и с това. Тука търся релакс и спокойствие, което в момента липсва. Ако и други го усещат като мен, лека-полека форума ще замре :snif:
Според мен съм направил всичко по силите си за да задоволя капризите на всички потребители. Останалото е ваша инициатива. За рекламите сме дискутирали много пъти и не мисля да го правя пак. Релаксът и спокойствието тук имат цена а тя е по-малко от 3 стотинки на ден. :)
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1440
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 329 пъти
Получил благодарност: 457 пъти

Re: Как да си махнем рекламите от форума?!

Мнение от Ема »

Lilly написа: Юли 28, '23, 08:39 viewtopic.php?t=8932&start=180
Eми, ето го линка - няколко секунди отнема
Ако нямаш ПП, да помогна ?
Благодаря ти, Лили, за предложението, но няма да те занимавам, или ще свикна или ще се откажа.
Лошото е, че с този си вид форумът отблъсква и нови потребители, а знаем, че без свежа кръв всяко виртуално място е обречено.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2241 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Как да си махнем рекламите от форума?!

Мнение от pepelqshka71 »

Благодарение на Lilly, вече съм без реклами. Не можете да си представите какъв кеф е да четеш чист форума.
Лилко, огромно, огромно благодаря за услугата. Обичам те момиче. Имаш огромно сърце :sheart: :sheart: :sheart:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Как да си махнем рекламите от форума?!

Мнение от Dewina »

Не можах да разбера как да спра рекламите...Lilly, помогни ми, моля.. или някой, който разбира...
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6024
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2090 пъти
Получил благодарност: 1206 пъти

Re: Как да си махнем рекламите от форума?!

Мнение от alys »

Намираш в бързите връзки или някъде отгоре бутон Абонамент.
Изображение

След това плащаш, използвайки Пей Пал.
Изображение
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Как да си махнем рекламите от форума?!

Мнение от johnstalker »

johnstalker написа: Авг 8, '23, 22:58 Уважаеми потребители на форума,

Бихме желали да ви информираме още по-допълнително за промяната в политиката ни относно блокирането на рекламни блокери на форума и за възможността за спонсорство. На последно време се появиха определени проблеми, които ни насочиха към тази промяна. Искаме да ви обясним защо сме взели тази стъпка и как тя ще повлияе на вашето потребителско преживяване.

Защо блокираме Adblockers?

За нас важен приоритет е поддържането на форума в оптимално състояние и осигуряване на качествени и полезни обсъждания. Въпреки че рекламите са източник на доходи за поддържането на форума, те също така позволяват на нашата общност да се развива и да предлага ценни ресурси безплатно. Блокирането на Adblockers помага насърчаването на устойчива среда за обмяна на знания и мнения, като в същото време запазва нашия форум независим и безплатен за всички.

Защо абонираните потребители няма да получават реклами?

Преосмисляме начините, по които можем да наградим и подкрепим активните участници, които са готови да подкрепят форума и неговата дейност. Абонираните потребители, които се ангажират с плащане за поддръжката на форума, заслужават специално внимание и награди. С цел да ги поощрим, решихме да предоставим опцията за изключване на рекламите за тях. Това е нашият начин да покажем нашата благодарност към тези, които поддържат форума жив и функциониращ.

Защо някои потребители не станаха спонсори на форума и не се абонираха?

Разбираме, че докато някои от вас са изразили готовност да станат спонсори, не всички са взели тази стъпка. Всяка индивидуална ситуация и решение са важни. Може да има разнообразни причини за това - от лични предпочитания до финансови ограничения. Ние сме отворени за всякакви обратна връзка и предложения, които ще допринесат за подобряване на потребителското преживяване.

Заключение

Политиката ни на блокиране на Adblockers и предоставянето на опция за изключване на рекламите за спонсори има за цел да създаде баланс между поддръжката на форума и потребителското удовлетворение. Ние сме благодарни за вашето участие и разбиране по този въпрос и се надяваме, че нашите усилия за подобрение на форума ще продължат да създават обогатяваща среда за всички нас.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”