Здравейте!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
bongibo
Кафе с мляко
Мнения: 218
Регистриран на: Фев 11, '19, 18:38
Дал благодарност: 427 пъти
Получил благодарност: 383 пъти

Здравейте!

Мнение от bongibo »

:tzvetoman: Боги съм аз. Пропуснала съм да се представя. От заплесия ще да е). Имам регистрация във форума от преди време, но забравена парола е причина да се включа напоследък.От София съм, но хич не ми допада идеята и ако ми се усмихне късмета, бих драснала към някое китно и Благо селце. Водя се човек на изкуството, но най ми е мирно на душата, когато съм сред градина.В момента постягваме заден двор и отглеждам зеленчуци, но понабоцках и рози( винаги са ми били на сърце, но мислех, че е сложна работа отглеждането им).Отделно не може да мине всичкото без клематис и, маргарити… салвии, кампанули.. :woooow: , както се казва има време))Общо взето туй, който желае да ме пита каквото и да е, е добре дошъл.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Тутти »

Добре се представила в твоя тема. Човек на изкуството много залита по градина, бъди сигурна, вече си го усетила. Залита по мноооого рози, после по божури, цяло изкуство е да се спре. Знам, че и домати гледаш много информирано, с много знания.
Щом искаш въпроси, ще получиш много, а и снимки ще искаме.
Но сега разкажи какви рози имаш, какви лилиуми, лалета, божури, и каквото ти е най-любимо в градината.
Радвам се, че се представи и още една градина ще видим и обсъждаме с интерес и доброжелателност.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2234 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от pepelqshka71 »

Боги, официално - добре дошла. Радвам се, че семейството ни се увеличава. Чакам снимки на розите и зеленчуците :daaa:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
bongibo
Кафе с мляко
Мнения: 218
Регистриран на: Фев 11, '19, 18:38
Дал благодарност: 427 пъти
Получил благодарност: 383 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от bongibo »

Ха, какви хубави приветствия).. не са ми дошли известия, че някой е писал тук :dovolen: . Нищо, ще му свикна на форума. Какво да кажа..,. розите от тази година ги започнах и имам трички. Две катерещи от лидъл( червена и жълта), които добре вървят и една пашмина, която ми дойде като преливане, защото сега само седя и дебна за рози в мрежата). Иначе, градината я разчистихме тази година и дворът е общ с други хора.Някак си не мога да се отпусна и да си вилнея, защото никой не е длъжен с моите цветища да се съобразява..но друга тема. Ще дойде и моето място някой ден). На балкона имам мушки, сортови и не толкова. По скоро съм фен на сакъзите. Вива Каролина, сибилите,и други, но още някак си не са във форма и нямат цвят за показване.А с доматите е ясна работата, хах..там положението е страшно)) . По сериозно подходих тази година и с доста помощ и от вас, каквото съм успяла да изчета до момента.Старая се да ги отглеждам чисто, за сега удържам положението, но то тук не е пипана земята с години и е плодородна за момента. Въпреки, че съм в планината и не им е баш каквото трябва.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от Гео, граф »

Ваййй, какво е това разкошно бижу :o ? Все едно виждам роза в кока на танцьорка на фламенко...

Изображение

Ох, извинявам се, че съм такава недосетлива и първо коментирам. Добре дошла, Боги :tzvetentze: !
Човек на изкуството казваш, а изкуството кое е (нали искаше въпроси :angelche: )
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
bongibo
Кафе с мляко
Мнения: 218
Регистриран на: Фев 11, '19, 18:38
Дал благодарност: 427 пъти
Получил благодарност: 383 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от bongibo »

Гео, граф написа: Май 23, '23, 13:02 Ваййй, какво е това разкошно бижу :o ? Все едно виждам роза в кока на танцьорка на фламенко...

Изображение

Ох, извинявам се, че съм такава недосетлива и първо коментирам. Добре дошла, Боги :tzvetentze: !
Човек на изкуството казваш, а изкуството кое е (нали искаше въпроси :angelche: )
Гео, това са цветове от червените сибили. Те са виновниците та плъзне и крастата с мушки и сакъзи.Имах ги преди време и ги изгубих, та се почна ровичкането( дори не им знаех сорт и име) :mrgreen: но си ги намерих отново.. иначе, за изкуството.. при мен е разно разнообразно.В момента правя детски театър, ако може да е някакъв ориентир)
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от ljuboznatelna »

Хоп! Нареждам се да гледам театъра в твоята градина! :tzvetentze:
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1694
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 273 пъти
Получил благодарност: 227 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от darina1960 »

Добре дошла, Боги!!!
Ще се увериш, че тук е много уютно местенце и много можеш да научиш. Не само за китки.

Покажи снимки от градинката.
:tzvetentze:
Аватар
bongibo
Кафе с мляко
Мнения: 218
Регистриран на: Фев 11, '19, 18:38
Дал благодарност: 427 пъти
Получил благодарност: 383 пъти

Re: Здравейте!

Мнение от bongibo »

Дарина, градината не е много за показване, но скоро ще покажа скромния балкон. Нещо тази година или аз нямам търпение или времето е по тегаво от преди и бавно вървят неща и с цветя и със зеленчуци. Но винаги има по нещо да зарадва окото
Изображение
potrebitel2022
Kафенце
Мнения: 8
Регистриран на: Юли 9, '23, 08:52
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравейте!

Мнение от potrebitel2022 »

Изабела от София, любител ентусиаст.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”