Дворът на Люб, и още работи...

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
desunie
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Ное 30, '09, 11:07
Дал благодарност: 235 пъти
Получил благодарност: 114 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от desunie »

От сутринта съм тук със сутрешно и сега пак се върнах със следобедното си кафе. Оправи не само денят ми, но и даде нов тон на цялата ми седмица, Люб! Жива и здрава да си, дълги години да си я къткаш тази градина и тя да те радва с времето все повече!
Ама какви приключения и главобилия си имала, че да ни направиш и нас щастливи, да се разходим при теб на гости! Благодаря ти, че не си се отказала и тази красота стигна до нас тук, въпреки препятствията!
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7361
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 811 пъти
Получил благодарност: 1573 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от ljuboznatelna »

desunie написа: Апр 29, '24, 15:12
Spoiler
От сутринта съм тук със сутрешно и сега пак се върнах със следобедното си кафе. Оправи не само денят ми, но и даде нов тон на цялата ми седмица, Люб! Жива и здрава да си, дълги години да си я къткаш тази градина и тя да те радва с времето все повече!
Ама какви приключения и главобилия си имала, че да ни направиш и нас щастливи, да се разходим при теб на гости! Благодаря ти, че не си се отказала и тази красота стигна до нас тук, въпреки препятствията!
Благодаря ти за хубавите думи! Ако имаш предвид авторските права , които ми предяви ютуб, то беше едно нищо. Най-голямото приключение беше да не се пльосна, докато вървя с тройно забавено темпо. Защото не ми идва наум да стъпя и задържа така, на два крака, ами ходя като на забавен каданс :lol:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7361
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 811 пъти
Получил благодарност: 1573 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от ljuboznatelna »

Вчерашния танц на бялата проклетия не е нищо, сравнен с днешния! Само като качество отстъпва. Препоръчително е да се гледа със звук, иначе се губи ефекта :)

Аватар
Kakichka
Виенско кафе
Мнения: 453
Регистриран на: Юли 7, '20, 20:28
Дал благодарност: 187 пъти
Получил благодарност: 404 пъти
Обратна връзка:

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от Kakichka »

Люб, направо ме остави безмълвна, такава красота и изящество цари в твоето царство....
Добрата фея, която понякога се превръща в луда кравичка. Обичам шарено в розови нюанси, пролетта и вярвам в доброто приятелство.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2602
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 776 пъти
Получил благодарност: 762 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от Lalel4e »

Страхотно му пасва музичката! :lol:
Според мен Люб отглежда пауни, за да се предпази от прекомерно засаждане на градината! :lol: Винаги трябва да остава поне една-разперена-паунова-опашка място :D
alina
Кафе с мляко
Мнения: 223
Регистриран на: Окт 7, '21, 14:38
Дал благодарност: 79 пъти
Получил благодарност: 147 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от alina »

:chchaa:
Аватар
milena_1122
Двойно кафе
Мнения: 150
Регистриран на: Юли 20, '19, 14:34
Местоположение: Свищов
Дал благодарност: 573 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от milena_1122 »

Н-Е-В-Е-Р-О-Я-Т-Н-О!!! Неможах да измисля друг начин, за да изразя и акцентирам впечатлението си, от тази прекрасна градина! Адмирации, Люб!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15922
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 904 пъти
Получил благодарност: 1783 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от Гео, граф »

Когато преди много години се регистрирах във форума и открих градината на Люб, после и блога ѝ, намирах думи да изразя възторга и захласа си. Вече нямам, само гледам, въздишам и се опивам от това съвършенство :sheart: :sheart: :sheart: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1079
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 495 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от ln_none »

С риск да обидя ще отбележа, че "вижте ме отпреде - чачача с краченца - вижте ме отзаде" не е кой знае какъв танц :hihihi: Би могъл да се постарае и повече. Добре, че е красив!
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7361
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 811 пъти
Получил благодарност: 1573 пъти

Re: Дворът на Люб, и още работи...

Мнение от ljuboznatelna »

ln_none написа: Апр 30, '24, 13:16 С риск да обидя ще отбележа, че "вижте ме отпреде - чачача с краченца - вижте ме отзаде" не е кой знае какъв танц :hihihi: Би могъл да се постарае и повече. Добре, че е красив!
Права си, това не беше никакво ча ча, а боен танц. Паунките се ухажват по малко по-различен начин, няма резки обръщания, и захожданията са придружени със специфичен звук. Проклетията просто искаше да ме плаши, и ако не се бях отдръпнала тогава, когато се втурна към мен, щях да получа ритник. После се разколеба, и накрая реши, че няма смисъл. Надявам се никога да не се старае повече от това :D Досега само ме дебнеше в гръб, и ме чакаше да приклекна. Обаче новата полянка нещо е променила :lol:
Последно промяна от ljuboznatelna на Апр 30, '24, 22:00, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”