Привет и от мен!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Привет и от мен!

Мнение от Daniela Pargu »

Добре дошла и от мен ! :dovolen:
Прекрасни делосперми си отгледала !
Пожелавам вси4ко да ти се нареди както го искаш!
:tzvetentze:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Привет и от мен!

Мнение от pepelqshka71 »

Привет Вики. Делоспермата ти е приказна. Аз отдавна съм се запалила по нея, но успешно съм отгледала само лилавата. Тази пролет си купих червена, оранжева, жълта и розова, та да видим до къде ще я докарам.
Хайде давай още снимки. Сигурна съм, че има какво да покажеш.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
viktoriay
Kафенце
Мнения: 23
Регистриран на: Мар 23, '23, 19:36
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Привет и от мен!

Мнение от viktoriay »

Ето и чашите ми от гуми . В едната сложих целогодишни ягоди сорт Пинк Панда, а в други две лавандула :nod:
Изображение

Изображение
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2238 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Привет и от мен!

Мнение от pepelqshka71 »

Рядко харесвам нещо сътворено от гуми, но твоите чаши са пленителни. И това резедаво е супер. Нищо не натрапващо погледа. А като се напълнят чашите с цвят и плод, ще са още по джиджани.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Привет и от мен!

Мнение от Тутти »

Бях скептична за гумите, но толкова сладък цвят и бели точки върху тези”чаши” ми изпариха скептицизма. Получило се е интересно.
Показвай още снимки на градината, нали знаеш, че сме алчни за снимки от нови градини.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2432 пъти

Re: Привет и от мен!

Мнение от Мария Николова »

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Привет и от мен!

Мнение от Lalel4e »

Добре дошла и от мен!
Делоспермите са уау! Много обичам много цъфтящи :potekoha:
Чашките от гуми са доста приятни, но дали е удачно вътре да се садят неща за ядене?.. По принцип гумите отделят много токсини. Не знам боята дали помага с нещо, но ако човек се приближи до затоплена от слънцето гума, веднага ще усети силната специфична миризма. Това са токсични вещества, които се отделят във въздуха и почвата. Помисли по този въпрос.
Не исках да започвам със забележки и препоръки, казвам го от най-добро чувство.
Чакаме снимки и на розите!
Ще ни е интересно да видим и панорамни снимки от двора и градината! Зеленчуковият сектор няма да остане лишен от вниманието ни :D
viktoriay
Kафенце
Мнения: 23
Регистриран на: Мар 23, '23, 19:36
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Привет и от мен!

Мнение от viktoriay »

pepelqshka71 написа: Май 18, '23, 11:04 Привет Вики. Делоспермата ти е приказна. Аз отдавна съм се запалила по нея, но успешно съм отгледала само лилавата. Тази пролет си купих червена, оранжева, жълта и розова, та да видим до къде ще я докарам.
Хайде давай още снимки. Сигурна съм, че има какво да покажеш.
Благодаря! Лилавата по принцип е зимоустойчива и за това се запазва. Другите е добре да се покриват с нещо. Аз използвах платно с/у измръзване и имах успех. Но може да е и заради топлата зима... :D
viktoriay
Kафенце
Мнения: 23
Регистриран на: Мар 23, '23, 19:36
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Привет и от мен!

Мнение от viktoriay »

Lalel4e написа: Май 31, '23, 23:37 Добре дошла и от мен!
Делоспермите са уау! Много обичам много цъфтящи :potekoha:
Чашките от гуми са доста приятни, но дали е удачно вътре да се садят неща за ядене?.. По принцип гумите отделят много токсини. Не знам боята дали помага с нещо, но ако човек се приближи до затоплена от слънцето гума, веднага ще усети силната специфична миризма. Това са токсични вещества, които се отделят във въздуха и почвата. Помисли по този въпрос.
Не исках да започвам със забележки и препоръки, казвам го от най-добро чувство.
Чакаме снимки и на розите!
Ще ни е интересно да видим и панорамни снимки от двора и градината! Зеленчуковият сектор няма да остане лишен от вниманието ни :D
Привет! За гумите има доста противоречиви мнения, та знае ли човек... :D
viktoriay
Kафенце
Мнения: 23
Регистриран на: Мар 23, '23, 19:36
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Привет и от мен!

Мнение от viktoriay »

Малко се бавя със снимките и отговорите, но няколко пъти седмично трябва да ходя до селото, че сме захванали мнооого неща наведнъж. А и вечер тъгъдък обратно да водя децата по уроци и спорт/ ако са здрави, де ;) /. Дърветата тази пролет са просто ужас от болести- трябва ежеседмично пръскане и не стават за фукане. За това пък имам още малко цъфнали цветенца. Ибериса и сисиринхиумите са снимани преди да ги оплевя, та не ми придиряйте :D Пускам още флокс, гайлардия, карамфилчета и ириси.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”