Честит Имен Ден, tsvetina!!!

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2248 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Честит Имен Ден, tsvetina!!!

Мнение от pepelqshka71 »

Честита да си Цветина! Здрава, щастлива, усмихната и много целувана - днес и винаги!
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Честит Имен Ден, tsvetina!!!

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Изображение



Честит Ивен Ден на Теодора ( tsvetina)!!! :sbear: :ssvirka: :ieeee:
Честит празник на всичките ни Теодорчета!
Честит Тодоровден на конете! И на мен! И на всички, влюбени в това прекрасно животно!
Преброих всичките си коне - две малки метални фигурки от miltonia, пак от нея след няколко години малка черна фигурка, изработена от лавата на вулкана Етна. Една по-голяма фигура на кон, изправен на задни крака от трепетлика, - до тук 4 коня.
Още два коня нарисувани с масло, от художничка ездачка, подарък от снаха ми и внуците. Станаха 7.
И голяма дърворезба с три препускащи коня, подарък от момичетата от доматената тема. Всичко 10 коня,
Прекрасен празничен ден на всички! :ssun: :sflower: :smusic: :sdrink: :sdrink:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
трепетлика
Кафевар/ка/
Мнения: 749
Регистриран на: Юли 4, '19, 19:30
Дал благодарност: 2009 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Честит Имен Ден, tsvetina!!!

Мнение от трепетлика »

На именниците - радост и любов !
Мерка , бъди вихрена и волна , / ако и да те болят ногите / , развявай бяла грива за наша радост ! :gush:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1034 пъти
Получил благодарност: 2440 пъти

Re: Честит Имен Ден, tsvetina!!!

Мнение от Мария Николова »

Непростима грешка! Как така пропуснах и двете конски глави, изработени от дърво! :glupav:
Единайстият кон, всъщност е четвъртият. :swait: Също подарък от miltonia. Поради нямане на други присъстващи, обикновено с него си говоря и той никога не отказва да ме изслуша. Даже нощес ми дойде една мисъл.
Самотният живот премимнава в самотна смърт.
Попитах го какво ще каже. Струва ми се, че го чух да изцвили и да казва:
Не ставай смешна! И сред дузина присъстващи, смъртта на всеки е самотна, защото никой друг не умира.
Несъмнено четвъртият кон, освен че е красавец, е и философ! :katericka:
Изработен е от някакво кедрово дърво. Помислих за ливански кедър, но miltonia не е ходила толкова на югоизток по земното кълбо
Остава си загадка къде е изработена прекрасната конска глава с дълга грива по врата и с философска нагласа..
Дванайстият кон, също издялан от дърво, в действителност е петия. Подарък от Каира.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”