СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
mimivd
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1715
Регистриран на: Фев 14, '13, 15:59
Местоположение: Видин
Дал благодарност: 18 пъти
Получил благодарност: 57 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от mimivd »

Това не е истина! Обичах да я чета, макар, че не пишех. Разпознаваем, словоохотлива със страхотно чувство за хумор. Лично не се познаваме, но ще ми липсва.
Светъл път на душата и! Да почива в мир!
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13718
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 202 пъти
Получил благодарност: 391 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от zeleno »

Почивай в мир и светлина , Дарлинг :cry:
Аватар
Tani4ka
Виенско кафе
Мнения: 363
Регистриран на: Сеп 24, '13, 15:56
Местоположение: Стара Загора

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Tani4ka »

Почивай в мир, Миленка!
Светъл да е пътя ти, като светлината която ти раздаваше!

Не искам, да повярвам......
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Tanet »

Много ми е мъчно, мила Миленче. Ти си толкова ярка и запомняща се,че дълго ще липсваш на всички ни. На 23-ти имах рожден ден, а ти си поела към светлината. Ще се моля душата ти да бъде в светлина, ще препрочитам историите ти, хекзаметрите и амфибрахиите и ще се усмихвам през сълзи. Не знам колко сила има човек като теб, но ние така и не разбрахме колко си била болна или зле си се чувствала. Поддържаше духа ни с хумор и сатира до последно. Ще те спомням с усмивка на лицето и ще опитам да съм поне малко силна като теб. Не искам да напиша сбогом. Светло и шеметно пътуване към Твореца и гледай да не го умориш от смях . :sflower:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от макс »

Не мога да повярвам че те няма Смехурано :eeeh: :snif: ,много ще ми липсваш :cry: :cry: :cry: Почивай в мир, Миленче! :sbrokenheart:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Tanet »

Κα[ν]α συβιγη Ωμο<μο>ρταγ ις τον παλεον υκον αυτου μενο(ν) επυησεν υπερφυμον υκο(ν) ις τον Δανουβην κ(ε) αναμεσα τον δυο υκο(ν) τον πανφυμο(ν) καταμετρησας ις τιν μεσην επυισα τουμβαν κε απο τιν αυτη(ν) μεσην της τουμβας εος την αυλι(ν) μου την αρχεα(ν) ισιν οργηε μυριαδες β' κ(ε) επι τον Δανουβιν ισην οργιες μυριαδες β'. το δε αυτο τουβι(ν) εστιν πανφυμο(ν) κ(ε) μετρισα(ν)τες τιν γιν επυισα τα γραματα ταυτα. ο ανθροπος κ(ε) καλα ζον αποθνισκι κε αλος γενατε κε ινα ο εσχατον γηνομενος ταυτα θεορον υπομνησκετε τον πυισαντα αυτο. το δε ονομα του αρχοντος εστην Ωμορταγ καν(ν)α συβιγη· ο Θ(εο)ς αξηοσι αυτον ζισε ετη ρ'. “

Здравейте, мои наследници на градинарското величие! Близкият ми приятел – философът Хераклит, с който си пием редовно амброзията, се похвали на чашка, че е станал почетен член на вашия форум и ви напътства с мъдростта си. Били сте му наскоро и на гости в неговите земи. Бря! – замислих се. – Хери го канят, мене – не. Я да ида аз да си нагледам великото племе, да му драсна някой и друг пост на дувара, пък може и мен да ме удостоят с честта да стана форумец. Аз какви работи съм правил навремето… Ехей! Що охлюв съм изморил, що територии съм разкопал с мотиката, що чужди котараци съм изпъдил и що колони съм изписал с чалъми градинарски, това и комшията Питагор не може му улови сметката.

Ще преведа горното си послание, че Хери и Пит ми казаха, че ви няма хич по древните езици.

„Кан сюбиги Омортаг, обитавайки в небесния си дом, направи преславен дом във форум ХобиКафе и по средата на двата всеславни дома, като измерих (разстоянието между розите), направих на средата алпинеум и от самата среда на алпинеума до старата ми райска градина има 20 000 разтега и до ХобиКафето има 20 000 разтега. Самият алпинеум е всеславен и след като измерих двора, издълбах на дувара този надпис. Човек и добре да сади, цветята умират и други се раждат. Нека садящите по-късно, като гледат тоз надпис, да си спомнят за оногова, който им е дал резници и семена. А името на архонта е Омортаг, кан сюбиги. Нека Бог да го удостои да стане член на ХобиКафе.“

С любов:
Чичо ви Омчо

ПП Чух, че Паисий бил тука. Ми това е то – младите винаги ни изпреварват. На това момче как пък не му омръзна да дращи с тия пера. Не му ходете по акъла и не си скубете кокошките!


Бре много дълъг тоз път… Каталясах! Добре, че Омуртаг като по-млад най-любезно дойде да ме посрещне! За разлика от останалите ви гости, които са дошли явно да ядат агне на Великден и да къркат вишновка, аз идвам да ви се накарам. Първо! Кви ги вършихте вие у Византия, бре, потомци недни? Аз още през 811-то лето по къде-къде по-невинен повод пих вино от черепа на подлеца Никифор. А вие хукнахте по разсадници, вместо да надигнете узо от чутурата на Ставрос, който не дава на вашата приятелка Дал да си направи градина! Така ли съм ви учил, бре, келеши?! Тъй че си рекох: „Крумчо, Крумчо… ти хан ли си, лукова глава ли си? Дреме ти, че е 21 век. Този форум има нужда от отработената система, която свърши работа срещу варварството през 9 век“. И ето ме тук – в ХобиКафе. Няма да ме прекъсвате сега, ще мълчите, ще си водите записки и ще изпълнявате. От днес аз – хан Крум, владетелят, налагам нови закони. Повелявам по приоритети следното:

- Изкореняване на всички рози, за да бъде възпряна лудостта сред форума.
- Регламентирам правото на всеки да изказва мнението си при осигурена от форума защита на същото от посегателство.
- Предвиждам различни видове наказания срещу мързел, нежелание за копаене на дупки, косене на трева, плевене, поливане, сеене, разсаждане и прочее тежки провинения
- Налагам де юре и де факто изравняване на новите форумци с по-старите народности, живеещи на територията на форума. Държавата трябва да е обща.
- Изисквам помощ за неимащите многогодишни, за нуждаещите се от разсад, от резници или семена от страна на имащите, за да се преодолее обедняването на значителен брой градини.

Аз казах! :evil:

Може да ви сте сторят тежки моите Крумови закони, но едно време направих държава с тях. Сега форум ще направя. После ще почерпите и вместо Венери по градините мене на статуя с чучур в устата ще ме вдигате.

ПП Аз съм Агент02. Много е ядосан, моля не го дразнете, че ще изпотроши хотелската стая. Без друго вече пожела от румсървиса да му донесат главата на управителя на поднос.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2220
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1401 пъти
Получил благодарност: 579 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от daneda »

Светъл да е пътят ти, Миленка!
Все още не мога да осмисля, липсата ти. Мисля си, че това е така, защото ти винаги ще си останеш с нас!

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от Гео, граф »

На плажа в Кавала, записала съм на албума 7-9 юни 2017г., макар че се чудя защо сме така наоблечени, а и помня, че не беше кой знае колко топло...

Изображение

Лалето още с голи крака след плуването в морето

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от ljuboznatelna »

Удивителен беше начинът, по който изпълваше виртуалното пространство с присъствие. Направо помиташе всичко с мощен позитивизъм и самоирония. Никой не е достатъчно силен, че да няма нужда от подкрепа и съчувствие, но тя беше от хората, които опаковаха и поднасяха проблемите си така, все едно вече ги е решила. Прощавай, Миленка, че се усмихвахме и когато ти се е плачело. Ти сама написа:" Но нали знаеш.... лека му пръст на Тодор Колев. Да излезе на сцената и да каже, че го болят бъбреците и народът припада от смях...А него наистина го болят. "
Поклон.
Аватар
shoshy
Баш кафе майстор
Мнения: 2931
Регистриран на: Мар 30, '11, 16:09
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: СБОГОМ, АГЕНТЕ!

Мнение от shoshy »

Светъл да е пътят й!
Толкова трудно е да възприеме човек смъртта й, а липсата й още повече :snif: !
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”