Покана

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2880
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1352 пъти
Получил благодарност: 1321 пъти

Re: Покана

Мнение от Клеър »

И последния ми нарцис отвори , но нещо е некачествен цвета , личи че ще е много красив , обаче не мога да се ориентирам кой е .
Изображение
Ще видя тези дни и луличката му ще се отвори ли или така ще остане . Живот и здраве да е догодина ще си покаже красотата .
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2236 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Покана

Мнение от pepelqshka71 »

Клеър, може би е Lady Madonna . Той е единствения бял с дълга луличка от подаръците на Мери.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2880
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1352 пъти
Получил благодарност: 1321 пъти

Re: Покана

Мнение от Клеър »

Права си Пепеляш , може да е той , но аз си мислех , че ето този хубавец ми е Лейди Мадона .
https://postimg.cc/3k5ZbfKr
Той разцъфна от най- първите , а този пък последен .
Мерка да каже , възможно ли е в една торбичка да са се попаднали два повтарящи се . И също когато разцъфтя този , по същото време и другите го показаха . Ами направо пълна каша стана , излиза че само в два съм сигурна за имената . Нищо , нали са прекрасни и им се радвам , голяма работа , че съм се объркала , толкова сигурна бях за някои , че даже и теб подведох в един момент .
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6021
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2083 пъти
Получил благодарност: 1199 пъти

Re: Покана

Мнение от alys »

При мене имаше повтарящи се. :)
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Добре че си пазя фабричните етикети от опаковките на всички сортове.
Първо - имаше множество сортаве луковици двойни, по двама братя с общо дъно. Че даже и няколко с по трима братя. Тях ги разделях. Стараех се в торбичка за едно другарче да не попаднат двама разделени братя., но... :oops: Не съм изпълнила като хората идеята си. Или пък просто броя на луковиците от някои сортове да са надвишавали нужния брой за очакваните другарчета. Артисалите няма да ги хвърлям, я! :lol: И ето друга причина да се повтарят някои.
Второ. Някои сортове много съм ги харесала и съм ги поръчала по две опаковки. Затова имам по два фабрични етикета от тях.
Gay Kybo, Easter Born и Falmouth Bay. Най-вероятно и при тях е имало по двама братя. :hihihi:
От много глава не боли. :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2880
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1352 пъти
Получил благодарност: 1321 пъти

Re: Покана

Мнение от Клеър »

Ясно значи , при мен имаше един гъст чисто бял , малко след това отвори друг гъст който ми изглеждаше , че вътре има нещо зеленикаво , но щом разтвори хубаво се превърна и той в чисто бял .
Значи ще е един и същ щом може да има повтарящи се .
Сега да ви покажа мънито което вече е под шапката на Трифена , скрито , но още е фъв форма последното му цветче . Голяма работа излезе този дребус .
Изображение
А ето ги и другите му две стебълца , които днес трябва да изрежа , излизали са по трички заедно , цяло букетче
Изображение[url=https://poemsonly.com/category/friend

Изображение
Вече му сложих и етикетче Yelow Parot , нали така , или пак съм объркала ?
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2236 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Покана

Мнение от pepelqshka71 »

Не си го объркала. Той е :daaa:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6021
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2083 пъти
Получил благодарност: 1199 пъти

Re: Покана

Мнение от alys »

Лаленцето в пълния си блясък :liubov2:
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Наистина това е пълния му блясък! :wooow2: :wooow2: :wooow2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Покана

Мнение от Мария Николова »

Вчера съседката ми Ани предложи да вечеряме навън. Уточнихме се за яйца по панагюрски. Продължих да изкоренявам гадните плевели с мерак за яйцата.
Оказа се, че в града са започнали срещите на випуските и абитуриентске срещи - добро време за заведенията!
Звъннах надвечер на Марианчето от нашето заведение и я попитах ще намерим ли маса за двама.
- Идвайте, ще се намери място!
Поръчах си калимочо. :angelche: Червено вино с кокакола, ако си спомняте.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”