Цветята на Мария

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Цветята на Мария

Мнение от Гео, граф »

Аз не мога да покажа снимки на цветята, които ми изпрати Мария, защото ги насадих преди няколко дни. Но очевидно безкрайната й обич към китките е съизмерима само с огромната й обич към човеците. Мери, ти ми върна вярата в хората, целувам те и те прегръщам много и благодаря, че те има ! Вероятно за случаи като този Джулиан Барнс е възкликнал :'' Не вярвам в Бог, но той ми липсва.''

Благодаря ти, Мария :sflower:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Снежи
Кана кафе
Мнения: 659
Регистриран на: Дек 3, '09, 10:20
Местоположение: Wuppertal, Germany

Re: Цветята на Мария

Мнение от Снежи »

Гео, граф написа:Аз не мога да покажа снимки на цветята, които ми изпрати Мария, защото ги насадих преди няколко дни. Но очевидно безкрайната й обич към китките е съизмерима само с огромната й обич към човеците. Мери, ти ми върна вярата в хората, целувам те и те прегръщам много и благодаря, че те има ! Вероятно за случаи като този Джулиан Барнс е възкликнал :'' Не вярвам в Бог, но той ми липсва.''

Благодаря ти, Мария :sflower:
Ех ,колко хубаво и топло ми става някак като прочета такива думи !!! :liubov: :tzeluvka:
Прави така, че всеки, който дойде при теб, когато си тръгва да се чувства по-добре и да е по-щастлив. Ако твърде много съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш.http://picasaweb.google.com/home" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Цветята на Мария

Мнение от Мария Николова »

Стига, Гео,графиньо! Чак ми стана неудобно... Момичета, тя просто така си говори, но иначе е нормална. Като нас. ;) :) :) :)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Цветята на Мария

Мнение от dora »

Комши , що се срамуваш :hihihi: :tzeluvka:
Гео ,прекрасно казано. :daaa:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Цветята на Мария

Мнение от Гео, граф »

s_t_m написа:Стига, Гео,графиньо! Чак ми стана неудобно... Момичета, тя просто така си говори, но иначе е нормална. Като нас. ;) :) :) :)
Аааа, не съм, не съм ! :ieeee: :ieeemyzh: ...

Мери, един приятел казваше, че е неудобно да си обуеш панталоните през главата :ssmiah:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: Цветята на Мария

Мнение от Moria »

s_t_m написа:... Момичета, тя просто така си говори, но иначе е нормална. Като нас. ;) :) :) :)
:srofl: Това "нормална...като нас"...звучи ми някак си като да сме заболи графинята с кабърче на стената "Луди за връзване". :hihihi:
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2426 пъти

Re: Цветята на Мария

Мнение от Мария Николова »

:sgiggle: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
vili60
Кафе с мляко
Мнения: 283
Регистриран на: Май 28, '10, 00:59

Re: Цветята на Мария

Мнение от vili60 »

Сигурно аз съм единствената ,дето нямам цветенце от Мария,но като чета за голямата и обич към цветята и голямото и сърце искам да и пожелая да бъде все така слънчева и всеотдайна към цветенцата си и към форума. :tzvetentze:
Аватар
pachetooo
Виенско кафе
Мнения: 473
Регистриран на: Юли 23, '10, 20:15
Местоположение: Пазарджик

Re: Цветята на Мария

Мнение от pachetooo »

vili60 написа:Сигурно аз съм единствената ,дето нямам цветенце от Мария,но като чета за голямата и обич към цветята и голямото и сърце искам да и пожелая да бъде все така слънчева и всеотдайна към цветенцата си и към форума. :tzvetentze:
не си само ти и аз нямам от нея :D
Аватар
jina_ina
Кафе с мляко
Мнения: 250
Регистриран на: Яну 6, '10, 23:34
Местоположение: Солун, Гърция

Re: Цветята на Мария

Мнение от jina_ina »

А аз имам от Цветята на Мария . Вече една година.
Показвала съм много от тях - лалета, зюмбюли, траденсканции, мускари, кани....

А това беше записано така: "Ще си покаже какво е, изненада е.." :swonder:
Е, ето го, показа се - полиантес, сега октомври, когато подготвям пролетните луковици, наистина ме изненада!
С полИ, полИ, полИ цветовете си, с невероятния си аромат!!! Слагам го вече пред гарденията по аромат и цъфтеж!
Благодаря ти, Мария!!! :sbow: :sbow: :sbow:

Изображение Изображение
Когато ти стане толкова трудно и си мислиш, че не можеш да продължиш - не ти остава нищо друго, освен да продължиш!
Публикувай отговор

Обратно към “Снимките - да се похвалим!”