Идеи за летен маникюр

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от Lalel4e »

Мойте ноктенца през есента са като на Гео (поклон, Графиньо!! :sbow:), ама понастоящем са чистички и гладки,
понеже не съм ровила в пущинака от месеци :cry:

Да дам 30 лв за нещо, което ще трае 3 седмици... хмм, само ако е цвете, и то ако не съм знаела,
че ш са гътне толко скоропостижно :srofl: :srofl: :srofl:

Сега, сериозно, за маникюра: последно си купих лак преди 10-тина годинки и като ми казаха че бил професионален, не повярвах, ама такъв ще да е щом още се маже, макар и да е силно сгъстен. На ръцете отдавна се отказах да слагам, но лете поддържам педикюра до степен да не личи колко пръст ми се е насъбрала под ноктите ;) . И понеже не мия чинии с краката, издържа по няколко дни, което ме кара да мисля че си струва :mrgreen:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от venetka70 »

Ааа, маникюра и ровенето в градината са неразривно свързани при мен.
След маникюр моменталически се бухвам в градината да чопля. ММ умира да ме майтапи по тоя повод. Твърди, че това ми давало сили.
В момента- след морски маникюр с нюанс на синьо. Носталгия по морето.

Изображение
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от Breda »

Е,спрете се де,аз викам да отсрамя форума,сега пък се оказа ,че сме кифли всичките :lol:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от venetka70 »

Кифли, кифли, ама с градини!!
Де всички кифли да бяха като нас специалните такива.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от Тутти »

За себе си не мога да кажа нищо конкретно и постоянно. Водолейска работа. Ту съм с маникюр, ту без. Различно, но определено ми харесва да съм с красиви нокти.
Наша колежка от форума, която всеки петък, събота и неделя рови в градина с домати и гигантски рози, винаги е с перфектен маникюр. Тя си слага хирургически ръкавици и отгоре градински. Виждам я сравнително често, ами направо й е перфектен маникюра. Името спестявам, защото не съм я питала дали мога да я цитирам.
Разбирам колко е тъпо някой да се вмъква тук с намерение да се рекламира, но си казвам мнението. Искам да имам винаги красиви ръчички, но не ми се получава винаги.
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1696
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 284 пъти
Получил благодарност: 233 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от darina1960 »

Аз отдавна не съм писала тук, но редовно ви чета, момичета.

Но тази тема за маникюра ме провокира, та и аз да кажа...

Това, че сме с мотиката и в пръстта не е пречка да поддържаме маникюр.
Аз обичам да съм с красиви /според мен/ нокти от както бях на 17.
Сега съм на 62. Ами продължавам. Ходя заедно с внучката на маникюр :lol:
Това е последното творение
Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1031 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от Мария Николова »

venetka70 написа: Юли 13, '22, 13:56 Кифли, кифли, ама с градини!!
Де всички кифли да бяха като нас специалните такива.
Точно така, цветарки! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от Breda »

Тутти написа: Юли 13, '22, 17:17 За себе си не мога да кажа нищо конкретно и постоянно. Водолейска работа. Ту съм с маникюр, ту без. Различно, но определено ми харесва да съм с красиви нокти.
Наша колежка от форума, която всеки петък, събота и неделя рови в градина с домати и гигантски рози, винаги е с перфектен маникюр. Тя си слага хирургически ръкавици и отгоре градински. Виждам я сравнително често, ами направо й е перфектен маникюра. Името спестявам, защото не съм я питала дали мога да я цитирам.
Разбирам колко е тъпо някой да се вмъква тук с намерение да се рекламира, но си казвам мнението. Искам да имам винаги красиви ръчички, но не ми се получава винаги.
Очевидне е реклама,но с поста си исках да разчупя битуваното отдавна тук мнение,че като имаме градини е едва ли не срамно да се грижим за външния си вид.Напротив,на една красива,поддържана градина едва ли отива жена с изпочупени кални нокти,бели корени,с дрехи от 70-тте.

В нашето село имаме щастието да имаме прекрасно йога студио,преобладаващата част от посетителките са над 50,а онлайн имаме и жена на 70.Всички имат градини,гледат домати ,краставици и всякакъв зеленчук,затварят буркани,гледат внуци,а някои от тях и работят.Поддържани жени,добре облечени,с маникюри и педикюри.Но не по оня смешен начин и крайност,в който някои забравят,че са попрехвърлили дадена възраст за някои неща.Ето един колаж ,който наскоро изпрати инструкторката ни по йога( 56 год).Жената в черно тук е на 66,понякога идва с внучката си в студиото.

Изображение

Та така,обезумялата градинарска страст и възрастта по никой начин не пречи,ако го има желанието :daaa:
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от Breda »

Изображение Изображение

Шами,тъкмо сядам на компютъра да ти отговоря и ти си изтрила поста,но на телефона направих скрийншот на част от както винаги предългите ти постове.
Ако беше приложила четене с разбиране,щеше да разбереш ,че никой не говори за норма,а за желание ,което е напълно осъществимо при наличие на градина и мръсен физически труд
Маникюр и педикюр за теб означава явно само гел лак,ходене при маникюрист на 3 седмици,дълги орлови нокти ,всеки нокът с различен неонов лак с цирконии,а поддържана жена е непременно гримирана като шантонерка?
И явно не си ходила досега на такива активита като йога,зумба и други и не знаеш,че там далеч няма само дами с перфектни тела и килограми.
И защо този логореен патос в стил Сит на гладен не вярва? За да спортуваш каквото и да е далеч не е свързано с финанси,нали си спец по клипчетата,хайде да оставя на теб да провериш колко работи можеш да направиш в къщи,без да изхарчиш една стотинка.
И да си поддържаш ръцете в хубав вид и да си изтъркаш петите също не изисква средства.
И не ,не ходим на йога,за да сме слаби,пак си далеч от истината,но няма да се впускам в подробности,така или иначе няма да разбереш.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Идеи за летен маникюр

Мнение от Shami »

Да,аз съм паднала от Марс ,не съм ходила никъде и незнам нищо. :lol: Спри се малко и се прочети какво пишеш.
Изобщо,не ми се спори за глупости.Затова и си изтрих поста.Дразги и излишно дракане не желая.Досетих,се,че може да се случи и си изтрих мнението.Избрах по умния начин.
Но ти явно всячески се опитваш да ме провокираш :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”