Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.

Как желаете форумът да се издържа финансово?

От само себе си, чрез реклами
5
26%
Хибридно, чрез дарения и ограничен брой реклами
11
58%
С наша помощ, чрез дарения и никакви реклами
3
16%
 
Общо гласове: 19

Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Lilly »

при мен в момента всичко си е на 6 - едната рекламка се държи възпитано :D
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Lalel4e »

botan написа: Юни 7, '22, 20:47 Сега ми стана интересно мъжкото бельо какъв ефект щеше да има. :angelche: :hihihi:
Поразителен!!! Никога не бях виждала толко шарени гащи!!! Очите ми щяха да изгорят от това ярко жЛъто, даже си ги скрийншот-нах и споделих травмата с Люб!!
Мдаам, тя ми е свидетел!

Изображение

А, и от безплатната доставка на резервирани дечица съм впечатлена! :D

Изображение

Сигурна съм че рекламите влияят подсъзнателно, щот’ на съзнателно ниво ‘ич не могат да го докарат!

За настройките… не смятам да се занимавам - за разлика от теб, аз намирам устройствата за не магични, а тъпи и упорити! Колкото и да натискам “неподходяща”, рекламата се връща отново и отново. Даже умишлено чат-пат отварям градинска техника и аксесоари, ама не - решил е Глупъл че имам нужда от ….ени и сигнални боксерки.

И все пак изобщо не смятам че е надлежно да се лишаваме от рекламите!! И аз мисля че са достатъчно малко/малки и с удоволствие бих изтърпяла това леко неудобство, щом то финансира това благородно явление #форумЪТ!
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от botan »

johnstalker написа: Юни 7, '22, 22:43 Дали пък да не изключа "филтъра" на "АдБлокера"? ;) Тогава на всички ще им стане ясно, че проблемите им са на друго място? ;)
Адблокера при мен е изключен, в началото имаше само горният банер и след това се появиха двата поп ъпа, заради което се усъмних, че може би са се промъкнали без твое разрешение. Поп ъпа, който е на цяла страница понякога дава грешка и се появява замъгленият екран, без реклама по средата и единственият начин да го премахнеш е да презаредиш страницата.
Lalel4e написа: Юни 7, '22, 23:55 Поразителен!!!
:lol: :lol: :lol:
При мен се промъкна една мадама сред обувките за скромните 17.66 лв, ама не стана ясно това месечна вноска ли е или еднократно. :lol:
Insta: ex_hort
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Гео, граф »

През компа е направо сууупер :daaa: ! Толкова малко, че направо не ги виждам. Обаче през телефона си е гадост, особено като тръгна да пиша мнение, задължително ми се появява някоя на цял екран. Ами купих си вече гардероб, както и пистолет за боядисване - стига толкова :sdull:... Извън шегата повече ми харесва форума така по-обран откъм досадно популяризиране на непотребни вещи и набутването им зорлем в полезрението ми. Но да видим дали намаляването на рекламите ще покрива разходите, че Джони не ни е длъжен сепаГ :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Lilly »

при мен отново е пълна скръб
допитах се до програмисти - очевидно проблемът е в комбинацията "мой компютър + реклами" / щом никой друг в момента не се жали/
Има случаи, в които пиша поста по 10 пъти и всеки път забива.
Младежите казаха, че е възможно отделни потребители да се изключат от получаването на реклами.
Това е по-лесно от преинсталация - имам толкова програми, сертификати, архиви..че като дойде момент за преинсталация, животът ми почернява за месеци , докато всичко се напасне и заработи
Аватар
Murof
Кафе машина
Мнения: 3115
Регистриран на: Ное 18, '11, 23:57
Местоположение: София
Дал благодарност: 37 пъти
Получил благодарност: 444 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Murof »

При мен отново се появиха реклами които трябва да затварям, така ли трябва да бъде?
Нито една градина не е идеална.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от johnstalker »

Lilly написа: Юни 13, '22, 14:48 при мен отново е пълна скръб
допитах се до програмисти - очевидно проблемът е в комбинацията "мой компютър + реклами" / щом никой друг в момента не се жали/
Има случаи, в които пиша поста по 10 пъти и всеки път забива.
Младежите казаха, че е възможно отделни потребители да се изключат от получаването на реклами.
Това е по-лесно от преинсталация - имам толкова програми, сертификати, архиви..че като дойде момент за преинсталация, животът ми почернява за месеци , докато всичко се напасне и заработи
Ок. Спирам адблокера за седмица. Тествайте на воля. :katericka:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от johnstalker »

Очаквам да споделите дали сте забелязали драстичното намаление на рекламите и дали това се е отразило положително на вашия престой тук. Не се срамете, де! Оплачете се! Адблокера е спрян. :)
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Lilly »

ми понеже само аз се жаля - точно в момента всичко е ОК. И рекламки излизат, и не пречат. Каква е причината да забива компа така - кой да каже...
мен не ме мисли - компютърът ми наистина е за преинсталация, така че засега приемам компромисите
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от johnstalker »

Искам да докладвам, че при сегашните орязани реклами и изключен рекламен блокер, форума е в режим - оцеляване на ръба. :) Ако нещата се задържат така може и да не се наложи да търсим спонсори. ;) До момента от реклами през този месец са постъпили около 30 от необходимите 48 евра. ;) :hypo:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”