Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.

Как желаете форумът да се издържа финансово?

От само себе си, чрез реклами
5
26%
Хибридно, чрез дарения и ограничен брой реклами
11
58%
С наша помощ, чрез дарения и никакви реклами
3
16%
 
Общо гласове: 19

Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от johnstalker »

А забелязва ли се, че ограничих рекламите? ;) За баланс, натоварването на сървъра не се е променило. ;)
Хави
Виенско кафе
Мнения: 382
Регистриран на: Мар 10, '22, 18:25
Дал благодарност: 2495 пъти
Получил благодарност: 248 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Хави »

Даа!
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5274
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 99 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Daniela Pargu »

При мен не е наред- често има такова зацикляне- отдавам го на това,че съм в гори тилилейски !
В града не е проблем !
Но ме дразнят тези реклами, дето излизат отдолу на екрана !Все ги скривам,но пак се качват-
досада голяма !Май днес ги няма :hmmm:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от johnstalker »

Daniela Pargu написа: Юни 6, '22, 22:43 ...
Но ме дразнят тези реклами, дето излизат отдолу на екрана !Все ги скривам,но пак се качват-
досада голяма !Май днес ги няма :hmmm:
Няма ги... поне един човек забеляза. ;)
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от johnstalker »

johnstalker написа: Юни 6, '22, 22:48
Daniela Pargu написа: Юни 6, '22, 22:43 ...
Но ме дразнят тези реклами, дето излизат отдолу на екрана !Все ги скривам,но пак се качват-
досада голяма !Май днес ги няма :hmmm:
Няма ги... поне един човек го забеляза. ;)
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от mileni »

На мен рекламите не ми пречат. Обаче имам проблем с качването на снимките и писане. Понякога става от раз и бързо. Друг път, не. Копирам, за да имам, за всеки случай текста и тогава забива.
Само с телефон съм.
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от Lilly »

libra написа: Юни 6, '22, 18:19 И, аз мисля, че на Лили й е другаде проблема, предполагам от скоростта. Впрочем понякога, някои големи снимки по-бавно ми зареждат.
имам бърз интернет и влизам във форума само през компютър, който е една доста сносна машина - това е работния ми комп.
Заподозрях рекламите, защото ми се струва , че това забиване се получава само когато те налазят екрана. Иначе и на мен не ми пречат.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от johnstalker »

Lilly написа: Юни 6, '22, 23:25
libra написа: Юни 6, '22, 18:19 И, аз мисля, че на Лили й е другаде проблема, предполагам от скоростта. Впрочем понякога, някои големи снимки по-бавно ми зареждат.
имам бърз интернет и влизам във форума само през компютър, който е една доста сносна машина - това е работния ми комп.
Заподозрях рекламите, защото ми се струва , че това забиване се получава само когато те налазят екрана. Иначе и на мен не ми пречат.
Тествай през следващите 90 дни. Оставил съм само една реклама в момента, както и условието Гугъл да избере оптималния изход от този експеримент. :) За сега приходите от реклами надхвърлят разходите за хостинга и мога да си го позволя за няколко месеца. После ще докладвам как ще подходим при реалната обстановка. ;)
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от libra »

Oткрай време, имам едно забавяне при изпращане на съобщенията и е подвеждащо, че съобщението е изпратено. И правя излизане от събщенията, без то да е още изпратено. Така, че при голяма кореспонденция, наистина е досадно, а и ако не се внимава, стават грешки.
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10776
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 243 пъти
Получил благодарност: 460 пъти
Обратна връзка:

Re: Стратегии за оцеляване: с или без досадните реклами.

Мнение от botan »

johnstalker написа: Юни 7, '22, 00:16 Тествай през следващите 90 дни. Оставил съм само една реклама в момента, както и условието Гугъл да избере оптималния изход от този експеримент. :) За сега приходите от реклами надхвърлят разходите за хостинга и мога да си го позволя за няколко месеца. После ще докладвам как ще подходим при реалната обстановка. ;)
Не ги ли оряза твърде много? На мен ми е ясно, че с една реклама трудно ще вържем двата края и да изплющим събраните бели пари за черни дни не ми звучи като добра идея. Гледайки анкетата и коментарите, повечето от нас нямат проблем с рекламите стига те да са позиционирани на юзър-френдли места. Това без съмнение, ще намали техният брой, от което и приходите от тях, което може да наложи в един момент да се кихнат едни суми за хостинга, но честно казано аз вече съм дърт и предпочитам да ми е комфортно от колкото евтино. А и има едно друго нещо, правилно позиционираните реклами биха намалили драстично нуждата от блокери.

Реклами, които според мен не са ок са:
Поп ъпите
Рекламите между мненията в тема
Рекламите между заглавията на темите
Рекламите при отваряне на нова тема или писане на нов коментар

ПП: Вие с памперсите и аудиотехниките сте си добре, моите реклами тотално са се отчаяли от мен и ми предлагат натурални продукти с бабини зъби. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Insta: ex_hort
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”