Missi

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Missi
Kафенце
Мнения: 18
Регистриран на: Май 24, '22, 15:11

Missi

Мнение от Missi »

Здравейте,прекрасни. Казвам се Рени ,имам чудесен син,който е спортист ,половинка,която ме прави щастлива, едно послушно Кане Корсо, което се мисли за котка, имам и 3 черни котарака плюс котката на комшийте. Всички заедно живеем в къща ,която все си намираме нещо да ремонтираме. Обичам кулинарството, скрапбукинга и природата. Преди доста години бях луднала по цветята вследствие на някои житейски изживявания тази ми страст остана някак си на заден план.... Но усещам от известно време ,че започва да се завръща и то не само цветя ,а и плодни дръвчета( до сега в двора се снабдихме с вишна,дюла,мушмула,ябълка,череша,кайсия,синя слива,афъска,круша,лешник,смокиня,малини,къпини,тайбери.) От време на време лекинко намеквам на половинката за асмалък.За сега се прави на разсеян,но аз съм спокойно упорита.Ами тъй де какво е къща без асмалък?И като ми предлагат да ми подарят лозички ..., с такава мъка в сърцето си отказвам. Но един ден ще имам, до тогава всичко ще науча от вас. Тук съм ,защото имам нужда от вашия опит,осъзнах,че не се справям много добре,(особено с дърветата),а много искам. Искам най-доброто ,а то е тук. За сега толкова от мен :tzvetentze: Приятно ми е да съм част от вас, прекрасни сте и искренно ви се радвам. :tzvetentze:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Missi

Мнение от Shami »

Мисиии :tzeluvka: ,така ти се радвам! :liubov: :gush: :slove:
Много хубаво представяне! :daaa:
Усещам ,че ще е интересно и забавно при тебе.
Пусни някоя снимчица да се порадваме на котенцата,на градината,после и на доматките. :D
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Missi

Мнение от kim »

Миси, добре дошла! Разполагай се, както ти е удобно :tzvetoman: и непременно да си направиш една асма :dovolen:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Missi
Kафенце
Мнения: 18
Регистриран на: Май 24, '22, 15:11

Re: Missi

Мнение от Missi »

Здравейте, търся темата за тези цветенца,но не я намирам.
Изображение

Изображение
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1062
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 440 пъти

Re: Missi

Мнение от ln_none »

Привет! И аз съм голям фен на овошките, особено на беритбата им :mrgreen: От най-неразбиращите във форума съм, но тази китка ми изглежда като сентполия, затова ето линк към тяхната тема viewtopic.php?f=56&t=7357 пък ако съм в грешка, ще ме поправят ;)
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2236 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Missi

Мнение от pepelqshka71 »

Рени, добре дошла и от мен. Страхотно представяне. Аз искам да се порадвам на кане корсото. Имаме и тема за домашните любимци, но където ти е удобно, там го представИ.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Missi

Мнение от Shami »

Аз не го знам това цветенце,нито на какво викате кане корсо,затова реших да си затрая. :lol:
В смисъл сетих се,че може да е куче, не ми се вярваше да е порода котка или друго животно ,но не бях чувала нищо за тази порода.Сега погледнах в нета и ми щръкна косата. :shock:
Изглежда ми страшно.Миси разкажи повече за него.
Обаче са големи красавци,гледам снимки,дават ги и големи охранители.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2087 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Missi

Мнение от Emilly1212 »

Добре дошла и от мен, Рени! :tzvetentze: Приятно ми е, че си тук, ще се радвам да покажеш цветна и овощна градини, домашните любимци и всичко, което обичаш. Споделяй и разказвай още! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Missi
Kафенце
Мнения: 18
Регистриран на: Май 24, '22, 15:11

Re: Missi

Мнение от Missi »

Здравейте, вие да не си мислите ,че съм се отказала ,тук съм и чета ,уча ,възхищавам се и т.н..... Трудно ми е да ви кажаа,нещо бавно ми се случват нещата. И нали си спомняте ,че имам едно голямо черно куче. Реших да не е само и му взех другарче Бордър Коли.

Оказа се много досадна,пакостлива бебешорка. А що се отнася до котките нещо се поразбягаха, но пък дойде една чисто бяла и си казах добре е да я има за цвят между цялата чернилка. Та, тая досадната ,пакостливата ми ходи в градината и се радва агресивно на моите красиви цветенца🥺 ,и вкарва там разни боклучета и ляга в тях. Не стига това ами и онзи големия и пристава на бебешорския акъл и ми извадили една роза, а тя толкова красива беше. Прилагам ви и малко снимков материал.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
и се извинявам за лошо изглеждащите, но причината е тази
Изображение
За утеха тази вечер си поръчах ,много хубави ,малини,къпини,касис,боровинки и съм много щастлива. Айде отивам да чета как се гледат, а утре ще ви покажа мойто мъж какви цветарници ми направи 💞💞💞 Обичам ви
Missi
Kафенце
Мнения: 18
Регистриран на: Май 24, '22, 15:11

Re: Missi

Мнение от Missi »

Ама никой ли не е споделил опита си с боровинките :hmmm: ,не го намирам...
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”