Стар нов познайник

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Стар нов познайник

Мнение от jesi »

Разгледах ти профила,много са красиви лилиите!
Би ли разказал малко повече за този тор,който продаваш,как се използва,по една пирамидка на растение ли се слага,разтваря ли се,абе разкажи като на лаик като мен!
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Стар нов познайник

Мнение от маргото »

Здравей Светка, много се радвам, че отново си тук! :ieeee: Лилиите ти са прекрасни! :daaa: Една пирамидка за колко голямо растение е достатъчна?
Нали магнолиите не се режат, не им ли се отрази зле драстичното им намаление на твоите? И моята Алба Суперба стана много висока, отрупва се с
цвят, но е ранна и все страда я от слана, я от късен сняг и не може дълго да и се наслаждаваме...
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Стар нов познайник

Мнение от Светката »

Подхранете вашите цветя с пирамидките Осмокот.

Бавноразградим тор Osmocote Exact Standard Tablets 14-8-11+2MgO+TE - със 6 месеца действие
ГРАНУЛИРАН ТОР ЗА ДЕКОРАТИВНА РАСТИТЕЛНОСТ
Osmocote Exact Tablets ви предлага възможността за лесно прилагане на много точни дозировки. Поради коничната си форма, пирамидката може лесно да се натисне в средата за растеж.Таблетките са по 5 грама, с дълготрайност 6 месеца.
Osmocote Exact Tablets се използват при всички градински,стайни, водни и висящи кошници, за да се осигури подхранването на растенията за по-дълъг период.
Цена на 1 брой пирамидка е 0.40 Ст.
За връзка на Месинджър и на тел.0883 47 97 37
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Стар нов познайник

Мнение от Светката »

Режат се Магнолиите и не им пречи въобще.Не се копае около корена им.Плеви се.
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Стар нов познайник

Мнение от Светката »

greeneyed написа: Мар 31, '22, 15:50 Аз искам да видя ларикса, много ти завиждам за него, ;) моят се гътна!
Ларикса ни е трепач.
На него веднъж ранна пролет впъхвам до корена две пирамидки.В момента започва да се облича.
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Стар нов познайник

Мнение от Светката »

jesi написа: Апр 2, '22, 16:21 Разгледах ти профила,много са красиви лилиите!
Би ли разказал малко повече за този тор,който продаваш,как се използва,по една пирамидка на растение ли се слага,разтваря ли се,абе разкажи като на лаик като мен!
Впъхва се на 3,4см дълбочина до корена.На рози по 2 броя.Когато се полива или от дъжд растенията си поемат колкото им трябва нужните елементи и микроелементи.Сега се наторяват и вече другата пролет.Действат 6 месеца.Много лесно се поставят и ефекта им е поразителен от здравина,блясък и цвят.Това е.

Изображение
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Стар нов познайник

Мнение от Светката »

Shami написа: Мар 31, '22, 11:36 Ехааа,Светка,ма как се радвам,че си тук. :daaa:
Още помня онези снимки с езерцето пред вас и рибата която ловеше.Помня и прекрасното ти семейство,работливата съпруга,доматите,кокичетата.Ми как спортувахте ,беше просто чудесно показно.И ястия показваше и беше много хубаво всичко.Сега,надявам се да не съм изкукуригала вече толкова,че да те бъркам с друг съфорумец :lol:
С нетърпение очаквам да покажеш всичко,пак да ви се радваме на прекрасното и сплотено семейство. :daaa:
Не не ме бъркаш.Хаха!
Благодаря! От кокичетата и помен няма.Не знам какво стана с тях.Толкова много а,ни едно не цъфна тая година.Навярно са изгнили луковиците им.Точно върху тях много вода се излива и затова така си мисля.Пак сме така сплотени.
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Стар нов познайник

Мнение от Светката »

Emilly1212 написа: Мар 31, '22, 10:36 Здвавей Светка! Радвам се да те видя отново тук!
Със сигурност имаш много за показване, чакам с нетърпение. Разкажи ни какво прави толкова време, с какво се занимаваш, как са всички вкъщи.
Еми, по градинарски групи разни админствах.Но бързо ми омръзваше.Отказах се от админство че,не ми се занимава с хорските проблеми.Създадох си група Усмихни се! Безплатно е!
Така се казва.В нея също не админствам.От много цветарски групи също се отказах.Но иначе съм по цял ден с телефона в ръце.
Помагам на когото мога.
Миналата година ремонт на апартамент правихме от А до Я
Не ми се говори за това.Добре че,сме го направили.И така в общи линии.
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Стар нов познайник

Мнение от Светката »

МГХ написа: Мар 31, '22, 11:22 И аз се радвам, че се върна. Тук е хубаво и уютно. Поздрав,
Изображение
Покажи лилиите. Интересно ми е. Не съм гледала лилии.
Лилиите ще ги покажа тая година.Нека цъфнат.Чакам две май месец от Германия и съм в преговори за три от Виетнам.Нещо има спънка .Виетнам забранили да се изнасят живи цветя и ще видим какво ще правим.Не става и с DHL. От Европейски страни пък не е проблем.
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Стар нов познайник

Мнение от Светката »

Тутти написа: Мар 31, '22, 15:42 Светка, много се радвам, че отново си тук. Показвай хубавата градина, апетитните трапези и езерцето. Зеленчуковата ти градина също ми е интересно как я отглеждаш. От теб може много да се учи. Отглеждаш ли лилии?
В зеленчуковата градина най сетне се реших да направя капково напояване.Дори Светла не искаше.Но я убедих че,няма се блъска толкова а,малко по малко като по малко копае.Вадите тя ги правеше.Аз съм кривял макар че,канап имало опънат.Хаха!
Лилиите Тути много лесно се отглеждат.Сами дето се казва.
Вчера дадох рестарт на езерцето.

Изображение
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”