Биопрепарати

Модератор: Миша

Аватар
ugod
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1431
Регистриран на: Авг 22, '17, 22:27
Местоположение: Birmingham uk
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 201 пъти

Биопрепарати

Мнение от ugod »

Здравейте.Днес най -после достигнах до края на темата Триходерма.Имаше време, когато спрях да чета редовно постовете.Причината загубих интерес, поради липса на материал за биопрепарати.Есе пак не живея я България и за разлика от вас ми е трудно да си обменяме било препарати или семена.Но след, като в момента се запасих с триходерма от Ивко, отново се включвам в темата с биопрепаратите.Та по този повод реших да споделя следното.
Запознах се с един търговец от Русия.И в разговор с него се заинтересувах от това.
Поинтересувах се дали може да ми изпраща препарати
Моя дочь и ее муж продают через eBay. Так что, если у вас есть возможность, вы можете продавать через него.
Неговият отговор беше следния:
Биопрепараты за границу продавать опасно, требуется сертификат на продажу препаратов.Но для частного использования я могу продавать .Но не для массового производства овощной продукции .
Если Вы будете выписывать препарат на себя,для личных нужд, не для продажи и не для использования в производстве овощей, я могу выслать их Почтой .

https://gryadki.by/p136341787-drug-sado ... dnika.html
Очаквам коментари по въпроса и дали може да се задвижи получаването от там и на други интересуващи ни препарати.
Аватар
ugod
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1431
Регистриран на: Авг 22, '17, 22:27
Местоположение: Birmingham uk
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 201 пъти

Re: Биопрепарати

Мнение от ugod »

И още една информация.В Англия в къщата в която сме под наем живее и един Литовец.
https://www.google.com/maps/place/Belar ... d27.953389
Та той в момента е в страната си.И ще бъде някъде до края на септември, ако не се лъжа. Неговата сестра е митнича̀рка, до колкото знам, но в град, които е на 70 километра от Беларус. Та си мисля дали ще има възможност да поръчам Бактаген или Метаризин.Не знам каква е ситуацията с Беларус, че тя има някакви санкции с отвличането на самолет преди около два месеца и и и бяха наложени някакви санкции.
Аватар
ugod
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1431
Регистриран на: Авг 22, '17, 22:27
Местоположение: Birmingham uk
Дал благодарност: 157 пъти
Получил благодарност: 201 пъти

Re: Биопрепарати

Мнение от ugod »

ugod написа: Авг 23, '21, 11:03 Здравейте.Днес най -после достигнах до края на темата Триходерма.Имаше време, когато спрях да чета редовно постовете.Причината загубих интерес, поради липса на материал за биопрепарати.Есе пак не живея я България и за разлика от вас ми е трудно да си обменяме било препарати или семена.Но след, като в момента се запасих с триходерма от Ивко, отново се включвам в темата с биопрепаратите.Та по този повод реших да споделя следното.
Запознах се с един търговец от Русия.И в разговор с него се заинтересувах от това.
Поинтересувах се дали може да ми изпраща препарати
Моя дочь и ее муж продают через eBay. Так что, если у вас есть возможность, вы можете продавать через него.
Неговият отговор беше следния:
Биопрепараты за границу продавать опасно, требуется сертификат на продажу препаратов.Но для частного использования я могу продавать .Но не для массового производства овощной продукции .
Если Вы будете выписывать препарат на себя,для личных нужд, не для продажи и не для использования в производстве овощей, я могу выслать их Почтой .

Скажите ,какие препараты Вам нужны, какое количество ,я уточню наличии и смогу выслать Вам

https://gryadki.by/p136341787-drug-sado ... dnika.html
Очаквам коментари по въпроса и дали може да се задвижи получаването от там и на други интересуващи ни препарати.
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”