Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от Еличка »

milena02 написа: Ное 6, '20, 12:26 моля отворете ми една тема "Голямото дистанционно форумно джамборе 2020" и я оставете празна, че да светна хората къде и кога е пижаменото парти! :helllp: :helllp: :helllp:
Миленски, давай :D !
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от milena02 »

Мили дами, господа, лейдита и джентълмени градинари, скъпи приятели! Организационният комитет на събитието официално ви кани на 23 ноември от 19 часа във форумната кръчма, известна и като "Кукундрили на кафенце", на отбелязването на 11-годишнината на нашия форум! Партито е знаменателно, то ще се предава като легенда на поколенията, защото предвид обстоятелствата за първи път ще го направим виртуално. Винаги сме си пекли агнета и сме се цамбуркали по басейните, но сега никъде не ни щат, което не е болка за умиране, ние го можем и във вариант "пир по време на холера". Както се научихме да работим дистанционно, така ще се научим и да пием дистанционно, защото който се е борил с листни въшки, той ще се пребори с всичко! Дрескодът е пижами, менюто е кой каквото приготви и го фотне. Предимството е, че може да ни свири на ушенце който си пожелаем - аз съм си заплюла Джо Кокър, че да извъртя един стрийптиз! Прическите са задължителни. Ракиите, които ММ-тата са ги спастрили, ще ги презентираме в съпровод на някое и друго хорце.

С една дума: ВСИЧКИ СА ПОКАНЕНИ НА ПИЖАМЕНО ПАРТИ НА 23 НОЕМВРИ ОТ 19 ЧАСА В БАРА!!!!

Обаче, за да предвидим сепаретата и столчетата край бара, ще процедираме както винаги! Започваме записванията. Дотук потвърдилите резервация са:
1. Джони
2. Кума Лиса
3. Еличка
4. Мария Новозагорска
5. Милена 02
6. Лалето
7. Географ
8. ....... давайте нататък!

А аз отивам да си търся по-представителна нощница. На Лелето съм му купила една копринена пижама като на Хю Хефнер.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Ное 6, '20, 13:53 ... във форумната кръчма, известна и като "Кукундрили на кафенце"...
Единствената ми забележка по повод организацията е мястото на събитието. Бара ни е малък, а бармана Еличе също трябва да празнува, не ли? Ай да си гуляем в тази темичка, която си е чудничко местенце и вместо един да влачи дърва за камината, да размята шейкъри и бутилки зад тезгяха и да мете празни кенчета след после, да го направим на тази полянка. Всеки да донесе квот там ще консумира (течно, твърдо и газообразно) и накрая всички да се включим в разчистването. Мъ? Кошкаете?

ПП. Аз ще бъда в малка черна пижама :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от milena02 »

Това е гениална идея! :shock: Отваряме нова кръчма за събитието! Разширяваме бизнеса! :potekoha: Браво, Гео! :tzeluvka: Тука ще си седим, права си! :worship:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от milena02 »

Значи, няма да ходим в оня смотан бар! Отворихме нов! Тука е купонът. Започвайте ревизията на пижамите, че да няма после - ама тука имам бримка и ме е срам да се снимам... :nod: Шик чорапите с жартиер също се толерират.... Мен Гряфулята ме е обзавела с извънземни жартиери с бръмбар рогач, уникат, ръчна изработка.... :potekoha:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от Гео, граф »

Заемам се с интериора. Ние градинари ли сме или обикновени пияници? Естествено е да имаме насред бара цъфнало дърво (отделно довлачените от съфорумци резници, коренища, семки, дърва за огрев, компоти, туршии и там който каквото...) :tzvetoman:

Изображение

Розите... не може без тях, някой ще колабира в абстиненция без тях :sflower:

Изображение

За по-дзен настроение и светлинки...

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31690
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1032 пъти
Получил благодарност: 2435 пъти

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от Мария Николова »

Вече съм записана! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Имам си пижама, но като истинска сова, тя ми става потребна чак към нарастващите малки часове.
Ще сервирам печено кашу и Baileys в стъклени чаши със столчета.
Ей, никой да не е посмял на такъв празник да слага пластмасови чаши!!! :svekurva:
И да, само тук е мястото на бара - никъде другаде. :daaa: Браво на Графинята. :angelche:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от Гео, граф »

milena02 написа: Ное 6, '20, 14:26 Значи, няма да ходим в оня смотан бар! Отворихме нов! Тука е купонът. Започвайте ревизията на пижамите, че да няма после - ама тука имам бримка и ме е срам да се снимам... :nod: Шик чорапите с жартиер също се толерират.... Мен Гряфулята ме е обзавела с извънземни жартиери с бръмбар рогач, уникат, ръчна изработка.... :potekoha:
Еййй, кога откри нова пивница, кога ти почерне г*за? Що да е смотан Кукундрилския, ма? Супер си е той, ама е малък за голямата компания, която ще се събере тук на тая ливада. И веднагически за парцалките се хвана - бримки, жартиерки, тинтириминтири :svekurva: ... Я грабвай метлата и да си обрала паяжините по ъглите, че няма да се излагаме пред класиците по жартиери и с паяжини.
Мария Николова написа: Ное 6, '20, 14:41 ... Ей, никой да не е посмял на такъв празник да слага пластмасови чаши!!! :svekurva: ...
Аууу, дума да не става, Мимет :sooo: :sneee: !!! Тук трябва да звучи само кристален звън, ангелска музика и да се веят шлейфове от коприни и парфюми. Поне до полунощ, после ще му мислим... :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от milena02 »

Гео, граф написа: Ное 6, '20, 14:46 Я грабвай метлата и да си обрала паяжините по ъглите, че няма да се излагаме пред класиците по жартиери и с паяжини.
Значи ги искате класиците? Поканите са ми на бюрото, още не съм ги разпращала... чакам колективният разум да каже да ги каним или не.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Голямото дистанционно форумно джамборе 2020

Мнение от Гео, граф »

Яз па рекох, че вече пътуват насам класиците! Пращай поканите :arrow: (ако ме приемаш за част от колективния неразумен разум :sangel: )
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”