Чопкам си в двора

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Taalgard
Кафевар/ка/
Мнения: 786
Регистриран на: Май 17, '20, 22:08
Местоположение: село Елин Пелин
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Taalgard »

ljuboznatelna написа: Юли 9, '20, 22:27
Taalgard написа: Юли 9, '20, 22:01 :D :D :D
Добре , че не си видяла как си хващам ягодите в саксийки да ги размножавам :D :D :D
Разбрах за котките :D Твоите на ягодите, а аз имам два подхвърлени мъника, те в мушкатата :D
Люб ако се вгледаш в снимката с клетката , има направено от мен "съоражение" на което съм сложил 2 черни пластмасови саксийки да хващам ластуните на ягодите :D
Това с котките приключи.
Как са ги подхвърлили там ?! :shock:
pepelqshka71 написа: Юли 9, '20, 22:45
Taalgard написа: Юли 9, '20, 22:01 ...
Убава си ми е тъщата , малко вироглава ама аз и обяснявам някои неща , както тя ме хока мен за цветя :angelche:
Убава и умна. Тя ме запали по книгите. Допреди 7-8 години само техническа литература четях. Сега съм книгоядка - верно залитнах по вампирските книги, но минах и през любовните и магьосническите, малко криминалета. Сега съм на класиката-ама щото ме пере пешкира(демек критическата ме друса яко :lol: )

Писах в темата за сукулентите. Ще ти захвана от което може :daaa:
Ти от къде мислиш , че взимам книги :D :D :D
Аз отдавна чета... каквото и да съм чел , каквото и да съм опитвал си падам по фентъзи.
Властелина на пръстените съм го чел 5 пъти :oops:
Тя ме запали по Игра на тронове , което всъщност е Песен за огън и лед , да не говорим за бозавия сериал по Ейч Би О....
За трудния никнейм можете да ми казвате Жоро.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от ljuboznatelna »

Taalgard написа: Юли 10, '20, 20:12
Как са ги подхвърлили там ?! :shock:
Носят и ги оставят. Пъхнали са ги под навеса, от улицата. Два дни мяукаха, на третия се престрашиха да ядат. Вече месец са при мен, опитомиха се.
Тук накрая постоянно има изхвърлени котки. Три са ставали мои така. Тези обаче бяха на два месеца, не могат да се оправят сами.
Интересното беше, че на мен ми изчезнаха двата котарака. Единия миналата година, наскоро другия. Убили са ги, няма друга причина :( И излизат котетата - двете мъжкарчета, точно повтарят шарките и на единия и на другия. Все едно Господ ми ги върна. :sheart: Затова реших - наши ще са. Пак станаха пет.
А в саксията с мушкато влизат сами, никой не ги подхвърля там :) И двете, гушнати :lol:

За ягодите не видях толкова подробности. Иновативно - ягоди в клетка, катерещи ;) Или висящи?
Аватар
Taalgard
Кафевар/ка/
Мнения: 786
Регистриран на: Май 17, '20, 22:08
Местоположение: село Елин Пелин
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Taalgard »

ljuboznatelna написа: Юли 10, '20, 22:00
Taalgard написа: Юли 10, '20, 20:12
Как са ги подхвърлили там ?! :shock:
Носят и ги оставят. Пъхнали са ги под навеса, от улицата. Два дни мяукаха, на третия се престрашиха да ядат. Вече месец са при мен, опитомиха се. Това е долно... Правят го и при нас...
Тук накрая постоянно има изхвърлени котки. Три са ставали мои така. Тези обаче бяха на два месеца, не могат да се оправят сами.
Интересното беше, че на мен ми изчезнаха двата котарака. Единия миналата година, наскоро другия. Убили са ги, няма друга причина :( И излизат котетата - двете мъжкарчета, точно повтарят шарките и на единия и на другия. Все едно Господ ми ги върна. :sheart: Затова реших - наши ще са. Пак станаха пет.
А в саксията с мушкато влизат сами, никой не ги подхвърля там :) И двете, гушнати :lol:

За ягодите не видях толкова подробности. Иновативно - ягоди в клетка, катерещи ;) Или висящи? Има 3 вида... 2 вида нормални и 1 вид горски.
За трудния никнейм можете да ми казвате Жоро.
Аватар
Taalgard
Кафевар/ка/
Мнения: 786
Регистриран на: Май 17, '20, 22:08
Местоположение: село Елин Пелин
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Taalgard »

Малко се изгубих..
Пускам снимки.
Изображение

Изображение

Ще цъфтят :ieeemyzh:
Благодарности Пепеляш.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Тия трябваше да ги извадя тъй като се копа за газ..
Сега ако ги насадя в тия жеги дали е проблем?

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Жената се включи на помощ в градината :D

Изображение
Започва се пътека.

Изображение
Накрая бебешори.

Изображение
За трудния никнейм можете да ми казвате Жоро.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2244 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от pepelqshka71 »

Taalgard написа: Авг 2, '20, 13:12 Сега ако ги насадя в тия жеги дали е проблем?
Никакъв, стига да са на сянка и да поливаш редовно. Брунерата си е заминала, изхвърли я. Ще ти извадя нова, но септември.

Да показваш стъпка по стъпка пътеката.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Taalgard
Кафевар/ка/
Мнения: 786
Регистриран на: Май 17, '20, 22:08
Местоположение: село Елин Пелин
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Taalgard »

pepelqshka71 написа: Авг 2, '20, 13:34
Taalgard написа: Авг 2, '20, 13:12 Сега ако ги насадя в тия жеги дали е проблем?
Никакъв, стига да са на сянка и да поливаш редовно. Брунерата си е заминала, изхвърли я. Ще ти извадя нова, но септември.

Да показваш стъпка по стъпка пътеката.
Точно към обяд , може би 11:00 - 13:00 има слънце.
За трудния никнейм можете да ми казвате Жоро.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 352 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Di_Va »

pepelqshka71 написа: Авг 2, '20, 13:34
Taalgard написа: Авг 2, '20, 13:12 Сега ако ги насадя в тия жеги дали е проблем?
Никакъв, стига да са на сянка и да поливаш редовно. Брунерата си е заминала, изхвърли я......
Пепеляшче, според мен брунерата е засушена, но не е заминала. При мен има в саксии, когато се позабавя с поливането оклюмат по този начин (в чист торф са), след поливане се съвземат.
Сори за начина на включване в темата.
И сега едно Здравей :tzvetentze: ! на Жоро (много ми е сложен твоят ник), малко позакъсняло, но от сърце! Щастливо и радващо да е зацветяването на двора ти, имаш си и тъща ;) Гео за акъл и подкрепа. Забавлявай се и се учи и от другите, и от собствените си грешки, без това май не може!
Аватар
Taalgard
Кафевар/ка/
Мнения: 786
Регистриран на: Май 17, '20, 22:08
Местоположение: село Елин Пелин
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Taalgard »

Здравей Di_Va.
Благодаря , този ник ми е от играта която играя :dovolen:
Пепеляш като ми я прати беше гору - долу в това положение.
Бяхме на Доспат и не е поливана 5 дни , сега съм я полял хубаво и се надявам да се оправи.
Не се ли оправи ще си имам нова есента :D
За трудния никнейм можете да ми казвате Жоро.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1356 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от ljuboznatelna »

Йеее, супер табела! С пирограф ли е правена?

И аз се зачудих на ника, и сега си казвам - я да видя на изображения как изглежда тази игра (въпреки, че на мен всички ми изглеждат еднакви :D ). Цъкам , и какво да видя - сукуленти :lol: Щеше да е по-лесно да питам тийнейджъра.
Аватар
Taalgard
Кафевар/ка/
Мнения: 786
Регистриран на: Май 17, '20, 22:08
Местоположение: село Елин Пелин
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Taalgard »

ljuboznatelna написа: Авг 3, '20, 10:10 Йеее, супер табела! С пирограф ли е правена?

И аз се зачудих на ника, и сега си казвам - я да видя на изображения как изглежда тази игра (въпреки, че на мен всички ми изглеждат еднакви :D ). Цъкам , и какво да видя - сукуленти :lol: Щеше да е по-лесно да питам тийнейджъра.
Люб с пирограф е правена.
Жената се кри 3 дена да я прави а аз 3 дена се правех , че не я виждам :lol: :lol: :lol:
Играта която играя е Lineage 2 , не знам тийна какво играе :dovolen:
Знам доста за игрите за разлика от цветята :lol:
За трудния никнейм можете да ми казвате Жоро.
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”