Чопкам си в двора

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Taalgard
Кафевар/ка/
Мнения: 786
Регистриран на: Май 17, '20, 22:08
Местоположение: село Елин Пелин
Получил благодарност: 29 пъти

Чопкам си в двора

Мнение от Taalgard »

Да се представя - Жоро от провинцията :dovolen:
Ще пусна снимки на градината като направя , то градина ли е не знам...
Не знам кое ми харесва повече , цветя или храсти или дървета... Знам , че жената не трябва да хваща ножицата ... става страшно ! Така оряза една висока трева , реве ми се ! :oops:

p.s. Географ-а ми е тъщата :D
За трудния никнейм можете да ми казвате Жоро.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Силвия »

Добре, че Географа ни предупреди, иначе щяхме да те нападнем с пръчки :lol: :hihihi:
Добре си дошъл :tzvetentze:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Еличка »

Жоре, добре дошъл!
Тук няма много мъжове, печем ги на бавен огън. Да е жив и здрав Шефа, че ни търпи! И Склери ни търпи, даже ни е приятел. Обаче някой от тях влиза и ни залепва за година напред. Виж розите на ккк в рози 2020.....
Сега, туй за мен е страшно представяне, даже щях да нахуля горката съпруга :svekurva:! Престъпление е да орежеш трева!! Катерлива роза до дъно бих понесла по-леко. Но... млъквам, Жорка за жената (видях P. S. - а).
Добре дошъл, чувствай се като вкъщи. Ние ще вардим тъщата!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Kaira »

Здравей, Жоро и добре дошъл! :tzvetentze:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Lalel4e »

Лелеее, това голяма смелост - да се нахакаш в един форум с тъщата :lol: :lol: :lol:
Ще следим темата с интерес!
Добре дошъл и да не се спотайваш - повечко да показваш и да разказваш. Че вие мъжете наистина сте... на годината веднъж влизате както каза някой "да ни залепите" и после си говорим сами... хихихи

__________________________

:ovtza:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Еличка »

Lalel4e написа: Май 21, '20, 20:51 Лелеее, това голяма смелост - да се нахакаш в един форум с тъщата....
както каза някой "да ни залепите" и после си говорим сами... хихихи

__________________________

:ovtza:
Сис вече го стресна, ама да спретнем един женски двубой, да е подготвен, нали. Таааа, Лече, аз "някой" ли съм?!
Жоре, не ни обръщай внимание, ходи виж лалетата на тази шматка!
viewtopic.php?f=6&t=7295&start=750
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Тутти »

Добре дошъл си!
Много си го овладял първите седем секунди, респект. Страхотна първа крачка.
Така се усмихнах от първото изречение, както скоро не съм се радвала на някакво откритие. И.... изведнъж разбирам, че тъщата ти била Гео_граф. Ма това си е от хубаво по-хубаво. Ти си късметлия, с жената и с толерантна тъща, с това че вече си при нас, а и ние сме късметлии, че вече ще имаме такъв свеж и ярък градинар. И Гео си е с късмет, зетя е сладур.
И пак добре си ни дошъл!
aurelija
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1828
Регистриран на: Яну 29, '12, 09:21
Местоположение: Пловдив,кючука
Дал благодарност: 24 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от aurelija »

Добре дошъл, Жоро :tzvetentze:
Чакаме снимки от градината.
Питай,ше видим дали може...
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Чопкам си в двора

Мнение от Lalel4e »

Еличка написа: Май 21, '20, 21:00 ...Таааа, Лече, аз "някой" ли съм?!
Ех, пък, Елчо, защо го забелязваш това изобщо - бързах много, прочетох няколко мнения, хареса ми израза, нямах време да гледам кой точно го казва :oops:

А ти де го пращаш човека сега - ще вземе да се зариби по лалета, ще почне да харчи заплатата на жената и оная луда катерица мен ще погне :lol: :lol: :lol:

____________________________________

:ovtza:
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Чопкам си в двора

Мнение от milena02 »

Виж сега, Жоре, аз отдавна те чаках и никой тук не ти се радва повече от мене, защото с тъща ти имаме война откак се знаем! Всичко, кака, ти обещавам: знаеш ли какви лилиуми ще ти откопая и ще ти пратя, рози 250 сорта мога да ти хвана, за ехинацеи да не говорим, а и шиловиден флокс ще ти дам да цъфти напролет като цветни локвички навред, всичко ще направя за теб! Само й разкажи играта на тая! Бий я на неин терен! Направи по-хубава градина от нейната!
И понеже вече се записа в правилния отбор, ще ти кажа какво те чака занапред. Тук мъжовете не са много, но са качествени, а качествените изменения водят до количествени натрупвания (май беше обратното, но няма значение...) Наличните мъже у нас, във форума, имат традиции. На идната форумна среща ще срещнеш Шефчето и моя така наречен съпруг Лалето, които отсега си мерят ракиите. Единият е приготвил шише мускатова, наложена с билки, и вика: да му я тресна аз на масата на Пешо, че да види той,;а другият - 25-годишна отлежала медовина в дъбово буре и казва: ще ме цака той мене с мускатова, ей туй като го извадя и направо ще го разбия. Това се прави от май месец, а срещата е през октомври. Освен това, Жорко, мъжовете тука непрекъснато помиряват изпокарани женоря и като се разпищим много, те се намесват и ни набиват канчетата. Това също ти влиза в задълженията.
Що се отнася до градинарството, как си с кръста? Обаче пък пестиш от карта за фитнес! Жена ти, след като ти си се заразил първи от коцветовирус А69, ще го прихване от тебе, не бой се! И тя ще копа и ще плеви! А и 69 е едно хубаво число. Абе, само прекрасни неща те чакат. Но, пак се връщам на въпроса - разкажи й играта на тъща ти, понеже двайсет пъти съм я викала на дуел, тя идва, пие едно кафе, снима розите и отказва да се тепа. Покажи се куражлия момче! Останалото го остави на нас!
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”