Градинката на Дилянка

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
dilyana.ivanova
Kафенце
Мнения: 48
Регистриран на: Фев 24, '20, 17:32

Градинката на Дилянка

Мнение от dilyana.ivanova »

Здравейте- аз съм Диляна, счетоводител по професия, майка на три прекрасни дъщери и горда хоби- цветарка. Живея в къща с дворче в малко градче на 40 км. от Пловдив и съм лудо влюбена в клематисите - изчела съм темите за тях във форума и научих много полезни неща за любимите цветя от тук.От 2 години се спотайвам и само чета, но сега се престраших и се регистрирах. Към днешна дата имам 54 различни сорта клематиси, една огромна бананова палма, няколко рози и около 30 саксии със зокуми. За мен ще е удоволствие да споделям с вас страстите и вълненията около любимите цветя. :dovolen: :liubov:
Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от Тутти »

Ето някой, който е вещ по отношение на клематисите. Ще се уча и от теб, радвам се на появата ти в нашия форум. Снимката е впечатляваща. Но е крайно недостатъчно и ще ти досаждам за още снимки, искам да видя и розите ти.
Добре дошла!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от Shami »

Здравей и добре дошла, Дилянче!
Така се радвам,че все повече хора се включват и пишат.
За клематисите :shock: ,това е страхотно голямо количество,толкова видове :shock:
При мене не вървят хич,нещо не мога да им угодя.Бих се радвала да видя снимки на този разкош. :daaa:
54 различни сорта клематиси :shock:
Ще ме нахъсаш да опитам отново. :daaa:При мене даже един не иска да тръгне :ufff: Обявили са ми бойкот :lol:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от Kaira »

Здравей, Дилянка и добре дошла! :dovolen: Разкошна градинка! :slove: Радвам се, че си се престрашила да се представиш и да ни покажеш
красивите клематиси в твоята прекрасна градинка. Ще очаквам с интерес още снимки и да споделяш с нас
за отглеждането на всички цветенца, които имаш или мечтаеш за тях. :tzvetentze:
Аватар
dilyana.ivanova
Kафенце
Мнения: 48
Регистриран на: Фев 24, '20, 17:32

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от dilyana.ivanova »

Благодаря ви от сърце за топлото посрещане! Имам доста снимки от миналата година и с радост ще ви ги покажа. Цветята са като хората- когато ги обичаш, те усещат и също те обичат- не спирайте да им отдавате любов! Хубава и цветна вечер от мен. :tzvetoman:
Изображение

Изображение

Изображение



Изображение

Изображение

Изображение



Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2091 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от Emilly1212 »

Добре дошла и от мен, Дилянка! :tzvetentze:
Градинката ти е чудна, количеството клематиси - впечатляващо! :potekoha:
Радвам се, че си при нас и че ще се радваме и наслаждаваме на още една красива градина!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Havga
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1501
Регистриран на: Юни 17, '18, 11:00
Местоположение: СОФИЯ
Получил благодарност: 1 път

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от Havga »

Добре дошла и от мен, климатисова фейо! И аз обожавам клематиси, но те мен не, за съжаление. Затова преминах на рози. Но още мъча 7 броя в саксии. Ще е супер да споделяш опит с тях, а и не само.
Идва пролет!!!
"Винаги правя нещо, за което не съм достатъчно добре подготвена. Как иначе ще вървя напред?"
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3732
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 26 пъти
Получил благодарност: 52 пъти
Обратна връзка:

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от макс »

Здравей Дилянче и добре дошла!
Много ти се радвам на градинката нищо че малко снимчици си качила но се вижда как лъха любов и красота ще чакам още снимки ;)
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от маргото »

Добре дошла, Дилянка! :tzvetentze: 54 клематиси и 30 зокуми :o - това си е завидно количество! :potekoha: Браво на теб! :sclap:
Надявам се да обменяме опит! :daaa: Време е да покажеш и розите! :ieeee:
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3452
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 232 пъти
Получил благодарност: 115 пъти

Re: Градинката на Дилянка

Мнение от polyabs »

Добре дошла Дилянка! Много красиви съчетания от клематиси си направила, прекрасна градина гледана с любов. Имаме тема за клематисите и отдавна никой не е споделял опит в нея, време е да се заемеш, пролетта идва а заедно с нея и клематисите ще се събудят ;) Твоите снимки заслужават да бъдат там. :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”