Препарати за дома

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
dantonova
Двойно кафе
Мнения: 182
Регистриран на: Авг 8, '11, 17:41

Re: Препарати за дома

Мнение от dantonova »

Аз съм доволна от препаратите за пране Formil в LIDL - струва ми се, че са си произведени в Германия, понеже не се разпространяват в другите вериги (най-много да ги разреждат в магазина ;) ), както и от Denk mit - марката на DM, особено от таблетките за съдомиялна. Oт почистващите препарати предпочитам Frosch, понеже са биоразградими. но напоследък и тях много ги разреждат.
Аватар
sadeyes
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Мар 17, '14, 16:17

Re: Препарати за дома

Мнение от sadeyes »

Ползвам Bingo, Roli, Duck, обезмаслител Meglio,течен Persil, омекотител Cocolino и по-рядко някой препарат за стъкло.
Мама домакиня
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Ное 21, '14, 10:27

Re: Препарати за дома

Мнение от Мама домакиня »

Nq
Мама домакиня
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Ное 21, '14, 10:27

Re: Препарати за дома

Мнение от Мама домакиня »

Nq
Мама домакиня
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Ное 21, '14, 10:27

Re: Препарати за дома

Мнение от Мама домакиня »

Nq
Мама домакиня
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Ное 21, '14, 10:27

Re: Препарати за дома

Мнение от Мама домакиня »

Nq
Мама домакиня
Kафенце
Мнения: 5
Регистриран на: Ное 21, '14, 10:27

Re: Препарати за дома

Мнение от Мама домакиня »

Някой знае ли защо развалиха Savex-a? Ползвам го от години, не пере добре, но поне е евтин. С предпрограма за накисване се представяше почти добре, и така и бях свикнала. То какво повече да искаш за тези пари, криза какво да се прави.
Обаче от лятото забелязах че рязко влошиха и без това мизерното качество. Вече дори и с накисване и предпране не се справя с изпирането и петната остават. По-лошото е че и дрехите си остават мръсни. Не знам какво са променили в праха, но вече не ми върши работа, отделно по дрехите остава някакъв бял прах като изсъхнат, като варовик или креда, не съм сигурна. Просто ужас. Иначе все още мирише на парфюм, както по рекламите, но явно освен прах за парфюмиране вече трябва да си избера и прах за пране.
Какво мислите за Bingo? Дали върши работа? Идея по-евтин е от Savex, и това ме спира да опитам, в смисъл съмнително изглежда.
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Препарати за дома

Мнение от Bi_ »

Търся препарат за лесно почистване на стъклото на камината.Миналата година бях взела един от лидъл-идеална работа вършеше-пръскаш и забърсваш и готово-но сега не го намирам.иначе пробвам какво ли не,но си иска търкане :hmmmmmm:
troll

Re: Препарати за дома

Мнение от troll »

Не бива да го търкаш с нещо абразивно, щото ще го надереш.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Препарати за дома

Мнение от calico »

Bi_ написа:Търся препарат за лесно почистване на стъклото на камината.Миналата година бях взела един от лидъл-идеална работа вършеше-пръскаш и забърсваш и готово-но сега не го намирам.иначе пробвам какво ли не,но си иска търкане

:hmmmmmm:

напомни ми като се върна да питам ММ, ние имаме едни дето му го донесоха и върши идеална работа.
ама не го знам де е, щото той чисти стъклото
то затова е и толкова чисто де
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”