Малка тема за задушевни разговори.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

От много отдавна искам да отворя една малка темичка за такива приятни и задушевни разговори,надявам се не задушаващи :lol:
По ред причини отлагах,но мисля ,че е хубаво да има и такава макар и малка тема,за всеки изявил желание да сподели,да се посъветва,оплаче,похвали или просто да поговори.Да си пуснем някаква приятна музика и на чаша кафе,чай или други питиета,а може и просто приседнали така на камъка или тревичката,да си поговорим,посмеем,оплачем.Няма значение колко мнения има човек във форума,дали е четен,дали има градина ,всеки съфорумец е добре дошъл и би ми било приятно да се говорим,да си помълчим или посмеем.
Може да се говори за всичко което всеки един желае или му е на душата.
Много ми се иска тук да е едно приятелско виртуално кътче,защо не.
Не само темата на разговори,музиката може да е всякаква,всеки може да пусне своята любима музика,клипче,да потънцува,да се посмее,важното е да се чувства добре тук,да му е приятно.Честно казано ,не очаквам голям наплив от желаещи,може и самичка да си клеча тук,но би ми било изключително приятно това да е едно малко островче където да се чувстваме свободни,е поне доколкото е възможно. :daaa:
Нека бъдем поне виртуални приятели :daaa:
Аватар
Havga
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1501
Регистриран на: Юни 17, '18, 11:00
Местоположение: СОФИЯ
Получил благодарност: 1 път

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Havga »

Знаеш ли Шами, трудно е някак чевек да води задушевни разговори публично.
Но аз, като един истински ексхибиционист, къмпингар, свикнал да се облича пред багажника на колата, неависимо къде е паркирана, да живее на тераса пред очите на хиляди хора, да си разказва и показва живота във Феисбук , ще те подкрепя. Защото сме хора и надали ще изненадаме с нещо някой и защото сме открити и няма какво да крием! Аз не мисля, че човек трябва да показва само хубавата страна от живота си и да крие неудачите си. Че не трябва никога да се оплаква или да споделя проблемите... Всъщност май много не ми пука от хорското мнение, защото съм си най-големия съдник и критикар.
"Винаги правя нещо, за което не съм достатъчно добре подготвена. Как иначе ще вървя напред?"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Да,съгласна съм,като един голям биг брадър сме,но ние можем да си направим на нас да ни е добре,да ни е приятно,защо да гледаме само отстрани и да се страхуваме,какво ще си помисли този или онзи, що пък да не се гмурнем в дълбокото,все пак не пишеме нещо изключително важно или специално. Според мен само в началото ще има някакъв интерес към темата,ако изобщо има де,после едва ли ще я чете някой.Благодаря за подкрепата и добре си дошла . :gush:
Поздравявам всички със това красиво танго :daaa:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Дим »

Шами,малко е рано за задушевни разговори - едва обяд е ;) ;) ;) Ако почнем сега докъде ще я докараме?
Но при тази жега и спомените за къмпинг,море ,моторите,младостта/най вече/ реших да ви пусна тази песен,която все ще накара някой да потропа с крак под бюрото и да помечтае
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Ха,ха,Димче,вярно е рано :lol: Аз нали съм си мечтателка по принцип,все хвърча на някъде :lol:
Колко интересно измислено и добре направено,иска ми се да можех да присъствам на подобна изложба или спектакъл.


За мое съжаление никога не съм ходила на къмпинг с палатка.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15940
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 935 пъти
Получил благодарност: 1822 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Гео, граф »

Shami написа: Юли 3, '19, 13:33 ... За мое съжаление никога не съм ходила на къмпинг с палатка.
:angelche:

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Ха,ха :lol: :lol: ,филма е страхотен :daaa:
Обаче след като не съм била нищо не мога да кажа,нито да коментирам.ММ е купил вече втора палатка,първата отиде,къде и аз не знам,след малко ще допиша,че пека кюфтета и прибирам покъщнината от вън,заради ремонта доста от мебелите са отвън,а иде буря.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Леле,как гърми,но не вали,къде отиде този дъждец,на мен ми трябваше,не съм поливала.Успях да прибера каквото е важно,другото покрих и придърпах под навеса,обаче успях и да изгоря кюфтетата. :ufff: Докато се приберат всички имам малко време.
Та да допиша за палатката.ММ купи една от Лидл,опъна я в двора и каза,че това било за сухи тренировки,да видиме как е,монтира
една висяща лампа вътре в палатката,примъкна два матрака от детската стая,но в палатката влезе само един,другия си спомням ,че го върнахме и спа точно един час вътре.После беше ред на децата,играха карти,боричкаха се нещо,щяха да я отнесат,но това също трая точно един следобед,даже нямаше и толкова.Аз отказах категорично да влезна.Страх ме е от буболечки,а те ще допълзят и не се чувствам защитена.
Оставихме палатката отвън със цел да я ползват децата,нещо като тяхно лятно местенце за страшни разговори,нещо подобно.
Даже големия беше заявил,че ще спи една вечер вътре,но нещо страх ли го хвана,какво беше точно,но си се прибра нощеска със възглавницата вътре.
Последно промяна от Shami на Юли 3, '19, 19:35, променено общо 1 път.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11881
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 178 пъти
Получил благодарност: 265 пъти
Обратна връзка:

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от johnstalker »

Гледам, че си приказвате за палатки.. :) Сега е момента..

Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8554
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 928 пъти
Получил благодарност: 698 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

О,Джони,това е направо мечта за моя ММ :shock:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”