Преди и след - ремонтите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2248 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от pepelqshka71 »

Леле Клоки, БРАВОООО :daaa: :daaa: :daaa: . Много труд и много красота. Невероятен уют усещам. Връщам се да разглеждам отново. Целувки и бъдете здрави с ТМ :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 797 пъти
Получил благодарност: 1315 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от мечтица »

Клоки, нямам думи,ще се връщам тука пак и пак.
Много ми харесва,а мивката -чудо :potekoha:
Толкова уютно и приятно,браво на вас :liubov:
От мен целувки :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от clock »

Шоши , Еми, Грийни, Шами, Пепеляш, Мечтице :gush: благодаря ви, момичета!
Благодаря! :tzvetentze:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7295
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 745 пъти
Получил благодарност: 1359 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от ljuboznatelna »

Аууу, кухнята е голям бонбон! И пода! И банята! А "завесите" са приказка! Откъде са?
Браво, много труд и чудесен резултат!
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3452
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 232 пъти
Получил благодарност: 115 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от polyabs »

Клоки, много красиво и стилно е станало и няма как като е с мерак :)
Със здраве да си я ползвате! :liubov: :liubov:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Дим »

Клокче,поздравления за огромния труд който сте положили и най-вече за търпението ти.То женското търпение е пословично -та за това :mrgreen:
Много хубави моменти да имате там,а аз съм очарована от перденцата и пеперудения абажур.Страшни са :o :o :o :o
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Оля »

Невероятно Клоки! Много уютно и топло е станало! Трудът ви си е струвал отвсякъде! И аз щях да попитам за щорите на прозорчето, много свежа идея!
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от clock »

Люб, благодаря ти! "Завеските " :dovolen: са параван от Grandecor. Прозореца е западен и от късният следобяд до залез слънцето се отразява на отсрещната стена повтаряйки шарките на паравана. Харесва ми този ефект.
Поли, благодаря ти мила :gush:
Диме :gush: ние с дъщеря ми така и сме си я кръстили- пеперудената стая. Не се вижда но и на тапетите има малки пеперуди тук там. Благодаря ти!
Оля, благодаря ти! Щом видях идейката в Пинтерес веднага ме грабна, а и знаех къде съм виждала подобен параван. Останалото беше лесно :dovolen:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17035
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 468 пъти
Обратна връзка:

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Миша »

Клокче, много много ми харесва! Създали сте истински уют, личи си, че в този дом има топлина и обич. Със Здраве да ползвате всичко!
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Гео, граф »

Ах, каква скрита лимонка си ти, Клокииии :swonder: , траеш, траеш и изведнъж вадиш от ръкава тази пълна изненада като илюзионист :o :shock: !!! Много работа е паднала при вас. Не е простичко освежаване, направо си е тотално преобразяване! Мисля, че жената (обича-не обича) изкарва голямата част от времето си в кухнята и тя просто задължително трябва да ѝ бъде не само удобна и функционална, но и красива, за да може да твори с удоволствие. Колко ли ти е кеф сега да се въртиш из твоята - всичко премислено, подредено, уютно - твое си! С детайлите и малките джаджавки на всяка домакиня, които създават топлината на дома. Всичко много, ама много ми харесва :potekoha: :potekoha: :daaa: ! Дървените етажерки с ажурните им подпори върху белите тухлички; другите етажерки с подредените на тях красиви предмети и бурканчета; печката-мечта е за завиждане, а до нея вляво има шкаф, на който не си отделила внимание за съжаление; двойната мивка си е струвала чакането, а батерията ѝ е баш за нея; за щорите просто нямам думи :slips: !!! Видях и котешката вратичка на входната врата, не съм се съмнявала, че ще помислите за котешката дружина! Пода също много ми хареса, а вратата към гаража създава онзи особен стил на българската възрожденска къща с дървеното резе и металната дръжка... Абе всичко, всичко е страхотно :sclap: :sclap: !!! Сега вече постепенно ще забравяш неудобствата на ремонта и ще се радваш на постигнатото, още повече, че сте го направили сами. Ще си спомняш със смях как си разрушавала с бормашината мазилката от тавана... А пък банята е мястото за пълен релакс и ако не е приятно, не можеш да си починеш добре. Твоята е замислена точно за отмора сред морски вълни :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”