През прозореца

Модератор: scleri

Публикувай отговор
Аватар
Havga
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1501
Регистриран на: Юни 17, '18, 11:00
Местоположение: СОФИЯ
Получил благодарност: 1 път

Re: През прозореца

Мнение от Havga »

Lilly написа: Май 8, '22, 21:33
Breda написа: Май 8, '22, 14:40 Благодаря,Тутти! Още е почти само зелено,всичко е на стенд бай ,чака топличко да избухне в цъфтеж,но е толкова приятно като погледнеш през прозореца :tzvetoman:
малеееее....падна ми ченето
в този живот вече няма за кога, но за следващия си пиша в списъка с желанията - искам ето такава гледка от прозореца
Изображение
това е моята гледка - само за да оцениш в пълен обем каква щастлива жена си :tzvetentze:
Хихихи, айде да не показвам аз моя градски пейзаж. Но да, учим се докат сме живи (преди 15 години никога не бих заменила града за друго, нито исках двор), а и още сме живи, и пезажа има време да се промени :)
"Винаги правя нещо, за което не съм достатъчно добре подготвена. Как иначе ще вървя напред?"
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: През прозореца

Мнение от Lilly »

Havga написа: Май 9, '22, 13:49
Хихихи, айде да не показвам аз моя градски пейзаж. Но да, учим се докат сме живи (преди 15 години никога не бих заменила града за друго, нито исках двор), а и още сме живи, и пезажа има време да се промени :)
Освен живи , някои сте и млади :tzeluvka: и имате достатъчно време да промените пейзажа :stiskam:
По някакви науки съм учила, че целеполагането е много съществен елемент от успешната реализация и душевния комфорт на индивида.
Мога да си поставя за цел да имам гледката на Бреда и резултатът ще бъде ежедневно разочарование, че не мога да постигна целите си.
Затова си пия хапчетата и правя списъци за някога :D . Не съм щастлива от моята гледка, но не съм и нещастна - такъв е животът, много често не получаваш , каквото искаш . Примиряваш се с това , което е възможно, намираш хубавите му страни и не страдаш за нещата, които са извън твоите възможности. И знаеш , че винаги може да е и много по-зле, така че е хубаво да не предизвикваме господ/съдбата/късмета ..с излишно мрънкане.
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: През прозореца

Мнение от Breda »

Не е през прозореца,през верандата е.Прекрасна най-после хладна вечер,кой ракия,кой узо с вкусна салата от градината.Спокойствие,хармония и в началото така:

Изображение

После се показва леко прекрасната пълна луна


Изображение

Минутка по-късно

Изображение




и минутка по-късно







Изображение

е,няма пълно щастие,облаци я закриха
miltonia
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1925
Регистриран на: Май 22, '16, 02:03
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 140 пъти

Re: През прозореца

Мнение от miltonia »

Оо, това беше прекрасно! :angelche: Благодаря ти, Бреда, за тази наслада!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31689
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1030 пъти
Получил благодарност: 2427 пъти

Re: През прозореца

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ти, Бреда, за тази красота!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 352 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: През прозореца

Мнение от Di_Va »

Lilly написа: Май 9, '22, 15:45 ...такъв е животът, много често не получаваш , каквото искаш . Примиряваш се с това , което е възможно, намираш хубавите му страни и не страдаш за нещата, които са извън твоите възможности. И знаеш , че винаги може да е и много по-зле, така че е хубаво да не предизвикваме господ/съдбата/късмета ..с излишно мрънкане.
Лили, Лили, как добре си го казала, това трябва да си го татуирам на челото и в мозъка!!!! Че никак не се справям...ей на сега пак се ядосвах, че вече 10 години не се получават неща, планирани и искани и нищо не мога да направя по въпроса, а само се ядосвам и "хапя опашка", от което нищо положително не произтича, разбира се. Остарях и не се научих да бъда малко по-философ и да разбера, че не си помагам, като се навивам с отрицателен знак, ама се надявам някой ден да поумнея! Дали...?
Аватар
Breda
Баш кафе майстор
Мнения: 2691
Регистриран на: Апр 21, '16, 17:41
Получил благодарност: 238 пъти

Re: През прозореца

Мнение от Breda »

Защеметяващо зрелище днес ,стотици щъркели плавно,спокойно и мега красиво се готвят да отлитат на юг.Кръжат над нас толкова хипнотизиращо,не можеш погледа да си откъснеш :sheart: :sheart: :sheart:

Изображение
Аватар
Lappland
Кана кафе
Мнения: 567
Регистриран на: Мар 25, '18, 13:44
Местоположение: Roslagen
Получил благодарност: 2 пъти

Re: През прозореца

Мнение от Lappland »

Ето това го снимах няколко години подред, а от няколко месеца е гледката от прозореца ни


Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: През прозореца

Мнение от МГХ »

Малко и от моя прозорец
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: През прозореца

Мнение от МГХ »

През прозореца на колата
Изображение

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Арт и фотография”