Важни съобщения от администрацията

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

Di_Va написа: Юни 19, '23, 19:14
johnstalker написа: Юни 19, '23, 19:00 ... Сложих и символична цена 3 евро за 6 месеца и 6 евро за година. Плащането става за секунди през Пейпал. :) Преди малко приключих тестовете и щях да презентирам новата "Екстра" ама ти ми подаде топка за воле и аз я поех. :) За сега съм пуснал само абонамент за 6 месеца.
Супер, май ще трябва да се науча и с Пей Пал да плащам, че до сега не ми се е налагало, иначе бих платила още днес, а къде да намерим инфо за плащането?
app.php/groupsub/subs
Аватар
greeneyed
Наркоман
Мнения: 10040
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 628 пъти
Получил благодарност: 1121 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от greeneyed »

Независимо от интервала, който въвеждам, снимките са долепени.
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

greeneyed написа: Юни 19, '23, 19:28 Независимо от интервала, който въвеждам, снимките са долепени.
Пробвай да ги разделиш с нов ред (Enter). :tzvetentze:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 352 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Di_Va »

johnstalker написа: Юни 19, '23, 19:16 ...
app.php/groupsub/subs
Благодаря, като се прибера, че пътувам (возят ме, но пак не е ок за регистрации и плащане) ще направя регистр. в ПейПал (прчетох, че може да де обвърже със сметка на кр.карта) и ще платя. По всяка вероятност ще е утре.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от pepelqshka71 »

И аз искам да се абонирам, но с този пей пал ( или както и да се казва там) не се оправям. Не може ли банкова сметка да сложиш за по простите, дето не разбират английски. Плииииииз :oops:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

pepelqshka71 написа: Юни 19, '23, 20:56 И аз искам да се абонирам, но с този пей пал ( или както и да се казва там) не се оправям. Не може ли банкова сметка да сложиш за по простите, дето не разбират английски. Плииииииз :oops:
Помоли някой твой приятел да го направи. Трябва да си логната във форума преди да стане плащането. Системата е автоматична и се грижи за всичко. Нямам време да пиша на трефтера на кой кога му изтича абонамента. Но прецених, че ако има такава екстра във форума ще има и доволни от нея. :) Тази практика "плати си за да нямаш реклами" се ползва дори и от Ютубата... ;) Та с две думи по банков път, по пощата, кеш или на ръка няма да се приемат пари за "абонаменти".
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от kim »

pepelqshka71 написа: Юни 19, '23, 20:56 И аз искам да се абонирам, но с този пей пал ( или както и да се казва там) не се оправям. Не може ли банкова сметка да сложиш за по простите, дето не разбират английски. Плииииииз :oops:
Пепеляш, няма нищо сложно с ПейПал. Ако не разбираш английски, превеждаш страницата на български и готово. Ако си с Гугъл хром, десен бутон на мишката, превод на български и готово :dovolen: Правиш регистрация, вкарваш си картата. При първо плащане ако е малка сумата можеш да платиш. След това, в банката /за он-лайн банкирането не съм сигурна/ ти излиза разпечатка с един четирицифрен код, който при повторно влизане в ПейПал трябва да въведеш, за да ти се верифицира картата. За това се удържа 1,50 евро, поне преди беше толкова, но след това ти се връща в баланса. :daaa: След това плащаш дали при закупуване на стока, а може и на даден емейл. Хубавото е, че ако в рамките на 45 дни не получиш нещото или има някакъв проблем с плащането, можеш да повдигнеш диспут и да ти върнат парите. Обикновено се решава в полза на плащащия :dovolen: Дори си има настройки да плащаш по курса на твоята банка, а не по курса на ПейПал, защото е малко по-висок, а ние сме фиксирани към еврото :daaa:
Може нещо да пропускам :hmmm:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2232 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от pepelqshka71 »

Благодаря Ким. С мозила съм и не мога да превеждам страницата, но ще моля някое от децата да помогне. От 20 години се каня да уча английски - по една дума на ден да бях учила, сега ехеее, нямаше да имам проблем :ufff:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

Изображение

Имаме ново бутонче... забелязахте ли го? :hypo:
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7292
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 742 пъти
Получил благодарност: 1355 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от ljuboznatelna »

johnstalker написа: Юни 19, '23, 23:17
Имаме ново бутонче... забелязахте ли го? :hypo:
👍

Разгеле! Отървах се от чаршафите!
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”