Важни съобщения от администрацията

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13537
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 169 пъти
Получил благодарност: 263 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от kim »

Момичета :liubov: Минават ми такива мисли след нещо прочетено. Обаче заради друго си заслужава да остана :tzeluvka:
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Di_Va »

kim написа: Окт 25, '23, 10:03 Момичета :liubov: Минават ми такива мисли след нещо прочетено. Обаче заради друго си заслужава да остана :tzeluvka:
Ким, не зная кой с какво те е наскърбил, но сигурна съм, че хората тук, които те свързваме само с положителни емоции и много, много радост, сме огромно множество и за мен лично ще е жалко да отсъстваш от форума. Така че, моля те премисли хубаво нещата :tzvetentze: !
трепетлика
Кафевар/ка/
Мнения: 749
Регистриран на: Юли 4, '19, 19:30
Дал благодарност: 2009 пъти
Получил благодарност: 110 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от трепетлика »

:tzvetentze: Кимче , ако позволиш и аз да кажа : спомням си , че преди известно време дълго не влизаше тук - липсваше . Зарадвах се , когато се върна . В живота се случва да ни огорчават много хора ; но ти остани заради тези , с които ти е приятно да общуваш . Моля те , премисли го пак . Каквото и да решиш , желая ти сполука и щастие . :gush:
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Di_Va »

Джони, току що прочетох в темата за Размяна и продажба на рози, че има нещо нередно при профила на "Натали-Я", дали можеш да провериш какво се случва?
(Ще копирам това съобщение и на ЛС.)
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

Di_Va написа: Окт 25, '23, 14:06 Джони, току що прочетох в темата за Размяна и продажба на рози, че има нещо нередно при профила на "Натали-Я", дали можеш да провериш какво се случва?
(Ще копирам това съобщение и на ЛС.)
Ами оказа се, че вече няма проблеми с него. Както и с ЛС-тата за които стана дума преди това.
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1027
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 295 пъти
Получил благодарност: 210 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от belika »

johnstalker написа: Окт 25, '23, 20:19
Di_Va написа: Окт 25, '23, 14:06 Джони, току що прочетох в темата за Размяна и продажба на рози, че има нещо нередно при профила на "Натали-Я", дали можеш да провериш какво се случва?
(Ще копирам това съобщение и на ЛС.)
Ами оказа се, че вече няма проблеми с него. Както и с ЛС-тата за които стана дума преди това.
Не е така, Джони...

Потребителят не съществува:

Както и мненията й във форума, само цитатите й с активно изглеждащ ник, на който като цъкнеш пак те връща на ' Потребителят не съществува '

Скрийншоти:




Изображение



Изображение
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

Виждам, че има тенденция към възобновяването на Коледните колизии във форума. Аз нямам проблем, обаче е още рано за това. :)
Не мисля да давам публичен отчет за дейността на администрацията, направил съм го пред тесен кръг хора от форума избрани от мен.
Ще направя едно изключение сега. За първи и последен път тук в тази област в която би трябвало да пишат само администратори. ;)

Ето последния от една дузина постове който получих от тази която имаше проблем с ЛС. Останалите ще запазя за себе си. :)

[quote]Не е съдба!
Изпратено на: Сря Окт 18, 2023 4:40 am
От: Anonymous
До: johnstalker

Да! Изглежда не ми е писано вече да използвам пълноценно чудната поща на този чуден сайт. Най-вероятно това е пръст и глас божи! Трябва да се подчиня и да се смиря! Вече в моят живот без нея, чудната ви поща. То пак да не би само тази поща на този свят? АААААА???? Особенно като се сетя че проблемът е възникнал веднага след като обясних на Lilly че не е редно в темата за хортензии да споделя нациските си призиви, нациският си мироглед. Да! Нациското възвание на Лилито все още е нам, в темата на хортензиите, но аз за наказанието вече не мога използвам пощата пълноценно! Така е. Макар че в ПРАВИЛАТА, изписаните лично от вас, господин Старшинката, призивите към насилието изрично са забранени. Но на Лили е разрешено, след победата на чудната ви демокрация, нацизъм е визитната ви картичка, под комуфляжа на демокрацията. Така е! Да не бях се обаждала. Но аз обясних на Лили, защо нейната позиция е грешна. Ня не е намерила аргументи да ми съзрази, но намерила начин да ми ухапе . Вие хакнал моята поща за наказание. Така е. Но ние, руснаците, в такива ситуация казваме "ПОФИГ", и гордо се оттегляме.[/quote]


И те така... а аз си губих времето да търся реално несъществуващи проблеми във форума. Точка. :katericka:
Аватар
belika
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1027
Регистриран на: Апр 22, '12, 15:29
Местоположение: София
Дал благодарност: 295 пъти
Получил благодарност: 210 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от belika »

😳

А аз наистина си мислех, че помагам в търсенето на някакъв технически бъг 😢


Прощавай, Джони. :(
Three things cannot be long hidden: the sun, the moon, and the truth.
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4891
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 353 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от Di_Va »

belika написа: Окт 25, '23, 21:04 😳

А аз наистина си мислех, че помагам в търсенето на някакъв технически бъг 😢


Прощавай, Джони. :(
Уф, и аз мислех, че нещо се е бъгнало във форума.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Важни съобщения от администрацията

Мнение от johnstalker »

Залисани в Коледно-Новогодишните празници и последващите Именни дни сме пропуснали да забележим, че сме прехвърлили един милион мнения във форума. :)

СТАТИСТИКА
Общо мнения 1000901 •
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”